Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prasaak
    ,, ...že Ti ty zhlédnutí generují takový počet zhlédnutí... "
    Po této explosi intelektu, mi bylo jasné, že se v této plodné diskusi nebudu chytat.
    Leč chápu, že bylo nutné zajistit jistý konverzační konsensus.
    P.S. Humor současných jůtůbrů je stoprocentně kompatibilní s humorem TV Nova.
    P.P.S. #veskrnuznakazdej #takysenenicimchlubit
  • Typek se mi zdal neutralni celkem (mne !!) ale duo Baty a Bety je zastreleni, nemam nic proti nim kdyz jsou separovane a kazda zvlast pusobi naprosto dobre, Betku v podcastech moc rad posloucham ... ale kdyz se BB spoji dohromady, tak je to horror.. normalni priblby holcici kleveteni o ho*nech .. uz takovej FC pls nedelejte .. a zvlast ne o youtube
  • Není špatně, že Pavel debatuje i s jinými lidmi, než s kluky z redakce (velice oceňuji pořady s developery), ale youtubery bych asi nechal jejich specifickému médiu.
    Na projevu toho chlapce k kšiltovce je jasně vidět, že jeho cílová skupina se minimálně věkově hodně míjí z už tak šílenou komunitou na těchto stránkách (a zcela jistě s čtenáři současného Levelu). :)
  • Fight Club si mrknu vcelku rad, ale kdyz vidim ten obrazek/nahled co me ceka v tomhle dilu tak to radsi ani nezapnu.

    Nejak se to bahno zacina zvedat stale vejs a vejs.
  • To je ten, co si nechá, platit za fotky?
  • Chim
    Jako nebylo to špatný. Akorát to nebyl zas tak moc Bitko-klub ale spíš Čajo-klub.

    Hodnotím 2/10, pánč jsem nedostal to, co jsem čekal.
  • 1 milion a 400 tisic odberatelov dvaja cr sr minecraft sedliaci?? To vobec nesedi. V zivote som o nich nepocul. Stavim sa ze polka z toho su nejake fake odberatelske ucty. Aj mne jedneho casu ponukali na fb strankach generovanie lajkov za peniaze dokonca len cisto zo sr a cr regionu
    • 95% deti jsou ovecky, jeden neco vychvali a zbytek to musi taky hned videt
      • TheGGG
        přesně obráceně to platí i pro hipstery.
        • coz ale nevysvetluje, proc maj tolik subscriberu *5*
          • TheGGG
            protože asi jsou zde lidi kteří je sledují. Žádný sionistický komp(l)ot za tím není.
    • nightborne
      Třeba na Freelanceru si můžeš zaplatit lajků/odběrů kolik chceš, funguje na to mraky společností v Indii, Bangladéši a tak. Neříkám, že je to zrovna tenhle případ, ale existuje to.
  • Byl to takový "jiný" pořad - FC bych tento díl snad ani nenazval. Holky obecně znám dlouho, vím čemu se věnují a jaké jsou, takže mi nijak nevadily.
    Pan Youtuber mne osobně nic neříká a neznám ho, což neznamená, že nic nedokázal a nemá dostatek sledovanosti na to, aby na YT scéně asi něco znamenal.
    Já na YT mám taky kanál, ale věnuju se hrám pro radost.

    Určitě bych tohle vydání nehejtoval. Nějaké zajímavosti o CosPlay a YT jsem se tam dověděl. Pokrok člověk nezastaví a příjde mi nefér skoro lynčovat redakci, že trochu vybočila ze stereotypu, i když ho máme tak nějak všichni rádi. *5*
  • Díky za fajn podcast. Sice nic, o čem se tam povídalo, nesleduji, ale i tak díky. Jako obměna klasické sestavy byli tito hosté fakt dobří.

    Ale prosím, prosím, moc prosím, sežeňte zase Karla Drdu. Ta diskuze o nacistické hře pro Kinect byla boží.
    • Karel Drda mi taky chybí :( Ještě s Honzou vOlejníkem,to vždycky byla sranda zaručená *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • MickeyMutant
        Karel má plno starostí s uprchlíkama, teď rozhodně nemá na nějaké Fight Cluby čas.
        • Tak by mohl dávat nějaké živé vstupy přímo z bojů s uprchlíky *1* *1* *1* *1* *1*
        • fallanga
          Budeme si muset vystačit s jeho Twitterem.
      • Týjo, Drdu posadit mezi ty dvě kočky a dát mu volné pole působnosti...

        Labůžo...

        *12* *1*
      • Chim
        Karel Drda je jako kaviár nebo lanýž. Prostě se s tím musí šetřit.
        • jo ták, já myslel, že cena za kilo váhy je moc velká...
  • Pro mě asi nejhorší Fight Club za poslední dobu! Ale tak trošku se to dalo čekat když jsem viděl Alžbětu - to je záruka toho, že úroveň debaty bude na úrovni náctiletých. A pak tam máme nějakýho youtubera? Co to jako je !? Kdyby byl aspoň nějak zábavnej budiš! Fight Clubu dávám tak 3/10 zato Pavel si zaslouží 10/10 že něco takovýho dokázal vydržet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit