Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdu do toho...akurat nic nemam na plane. Dame si kapitana....s jackom aVeskom...i ked im v 13tich asi nenaleju
    • nightborne
      V Brně nalejou každýmu hele *1*
    • Trochu daleko z maďarska ne?
      • Jack1947
        Co z madarska ? spíš AUS ne... asi tu je na nucený výlet hehe.

        Myslím že Jack1947 a jiní zůstanou jen jako internetový pojem. *3*
    • x_ander
      Jo tak na Jacka naživo bych byl taky zvědavý *1*
  • Olej verim v teba ze do baworaka narves v odolenej vode i Jabu Hutta hernych recenzii a Drdvol bude kompletny.
  • Tak třístovka by mohla být v tom Žďáru ne? *1*
  • Ve Firefoxu s bílým motivem Games.cz není doplňující info vidět. Tak aby nevznikalo zbytečně manko. *3*
  • Strašně mě mrzí že jsem nemohl přijet, kór když už i v práci jsem si zajistil volno a teď místo toho trčím v nemocnici na lůžku :(. *10*
    • Chlupe, tys málo chlastal pálenku! *9* Uzdrav se co nejdřív, Theme Hospital naživo je pruda. Snad maj aspoň hezký sestřičky. *5*
    • Sr_Lobo
      Tak se dej brzo do kupy clovece, ja sem taky vcelku nasstvanej, nejel sem kvuli rodiny oslave kera se stejne nakonec nekonala *9* . Tak holt na pristim srazu.
  • ze bych si zasel pro autogramy a selficka na FB? *2*
  • jó kdybych tam byl já, tak bych se hnedkom zeptal.. jestli konzole nebo pc, jestli 30fps nebo 60, jestli páčkovač nebo hlodavec, jestli fov 70 nebo 110.. to by byl fight club!!!!
  • BoB.2
    Hlast se platí takže každej basu piv.
  • VaZqeZ_EU
    Co tak někdo pro naše hochy donést varnou konvičku jako krásný "předvánoční" dárek?
    I'm just saying... *2*
    • MickeyMutant
      http://i.imgur.com/8uIL31R.jpg?1
    • Prosím už dost o konvičce, po dvou měsících v každé diskuzi o FC už to není vtipný...
      • No počkéj, konvička je takový Dark Souls mezi diskuzními tématy. *13*
        • Jakoze je to nuda?
    • Myslím, že konvici si můžou koupit sami když budou chtít, jsou to dospělí lidi.
    • Tilwaen
      Klidně přispěju, pokud se někdo chopí iniciativy *1*
  • Draken69CZ
    Brno Brno *14* plno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit