Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pivní burza je hezká hospoda (bez sarkasmu) Cena piva se hýbe celý večer přiměje vás ke koupi piva, které jste před tím neměli. Však uvidíte.
    • Pivní burza nemá duši. Interiér je dost chladný a nevybavený. Jediné lákadlo je aukční systém ceny piv, to je všechno. Takové lákadlo, na které si jednou ze zájmu zajdete a pak už tam nemusíte do konce života zajít. Hlavní nevýhodu spatřuji v tom, že čepují jen piva z pivovaru Lobkowitz. To taková Zastávka, to je úplně o něčem jiném.
  • Za mě naprostý propadák. Speciál by si určitě zasloužil výběr zajímavějších hostů, než nějaké dva noname břídily z garáže. Za druhé jste se velmi málo věnovali publiku hráčů. I celková atmosféra byla taková nucená a nebyl z vás cítit ani náznak jakékoliv profesionality. O problémech se zvukem raději ani nemluvě... Suma sumárum byl pro mě tento speciál nudnější a horší než běžný díl pořadu.
    Hodnotím 2/10
    • A ze neudelas neco lepsiho ty... Kazdej tejden na to cekas jako na smilovani, abys to pak mohl zkritizovat. Je mi te vlastne trochu lito.
    • Coffin.Corner
      Za prvé: Jsou to herní novináři, ne herci, kteří podají profesionální výkon i když jim zrovna vyhořel barák.
      Za druhé: Jejich prezentace není divadelní představení, za které si vyplázl pětikilo, díky čemuž bys měl mít pocit že máš nárok žádat adekvátní audiovizuální zážitek za všech okolností. Nic za to od tebe nechtějí.
      Za třetí: Spolupráce s publikem musí být vzájemná. Do diskuze se dokola hlásili dva tři lidi a zbytek se nějak ostýchal...
      Za čtvrté: S výběrem hostů si mohli dát trošku větší práci, to je pravda, ale FC není zase tak prestižní pořad aby se celebrity v sobotu odpoledne trmácely na "výjezdní zasedání do Brna" *3*
      • Líp se to snad říct nedá. Osobně jsem teda spokojen i s hosty, i když je pravda, že od hosta v růžovém jsme se vůbec nic nedozvěděli. Příště to chce dudlík s wifi. *5*
    • Ehm, jeden z tech bridilu ma za sebou uz velice slusnou karieru a druhy prakticky sam rozjel dost komplexni survival MMOcko coz je neco na cem si vylamalo uzby uz par mnohomuznych studii slozebych z radoby veteranu...
      Navic skladba hostu je zavysla na tom jestli jsou ochotni prijit potazmo priject kdo vi odkud kdyz se akce konala v Brne - tusim totiz ze kluci jsou lokalni.
      Co se tyka hostu tak publikum bylo celkem pasivni mela kamera koukat 10 minut do ticheho hlediste?
      Atmosfera rozhodne nebyla nucena coz ti urcite dosvedci ta zhruba stovka lidi co tam byla a o profesionalite a problemech se zvukem... vzdyt to prece uz patri k folkloru zivych prenosu z games ne? :) (je fakt ze s tim by kluci mohli zkusit do budoucna neco udelat, aspon nejakou zkusebni proceduru pred vysilanim) Ale bavime se tu o spravodajskem webu zalozenem zejmena na psanem slove ne o internetove televizi tak to zas tak nehrot.
      Ze te dil nudil to je plne relevantni i kdyz znacne subjektivni nazor, stane se, neni kazdy den posviceni...

      Kvalita a smysl prispevku 3/10 *3*
      • Jako sorry ale má pravdu, tvoje reakce je prostě směšná. Nehledě z těch to lidí si na zadek nesednu, prostě normální lidi, nevidím na nich nic zvláštního aby byli ve speciálu.
        • Zrzzek
          Dobrý, je to směšný... Nějaký argument? Že si z těch lidí nesedneš na zadek? Jeden je veterán československý herní scény, druhý dělá na MMORPG úplně sám a vypadá to dost k světu. Koho by sis představoval? Hlavně jsi tam mohl být ty sám, v tom spočívá ten speciál...
          • Argument je asi ten, že si nesednu na zadek z člověka co děla hloupé hry... Teď je jedno jestli to je WoW nebo to jeho "slavné" MMO. (ani neznám název) Naopak rád ocením šikovné lidi ale v tom to odvětví nikoliv a hned za nimi jsou YouTubeři. Tohle je můj argument a platí to globálně a to včetně Vávry. Je spousta lidí co by si zasloužili větší pozornosti, místo toho se děcka krmí těma to pseudo "hvězdama".Než mě začneš bez důvodů urážet, tak akceptuj fakt, že toto je můj názor na společnost a nic s tím nenaděláš.
            • Jack1947
              Myslel asi sebe ale proč tam tedy nebyl? hehe.
            • Zrzzek
              Neurážel jsem tě předtím, nebudu ani teď. Toto je web o hrách a Fight Club je pořad o hrách, kdo jiný, povolanější, by tam měl být? Pokud ti hry připadají hloupé, jsi na špatném místě...

              " Naopak rád ocením šikovné lidi ale v tom to odvětví nikoliv a hned za nimi jsou YouTubeři." - Tohle jsem moc nepochopil. Jako že bys tam raději viděl nějaké youtubery? Tuhle scénu nesleduju, ale Jirka Král byl v 243 díle a Martin Rota ve 247. Oba kluci byli fajn, ale byli tam v podstatě "teď".

              Ani Martin Mastný a ani Vláďa Geršl nejsou pseudohvězdy. Oni nejsou ani hvězdy. Jsou to prostě vývojáři. Mají nějaké zářezy. Mají co říci k tématu.

              Zkus být prosím trochu konkrétnější s tím, koho bys tam chtěl jako hosta.
  • s obsahem se da vcelku souhlasit, ale tvoje cestina neni ani na tech 3/10
  • Zrovna když jedu no Prahy :D
  • Meznia
    Brno je někde na Žižkově nebo na Slovensku?
    • Jenže Slovensko je přece částí Maďarska, ne ? Takže bych řekl, že je to někde na severu Maďarska.
    • Pan_Klobouk
      Posledne nekdo rikal, ze je to jen jednu zastavku autobusem z Florence. Takze to bude bliz nez na Zizkove, asi nekde v centru Prahy? Mozna u Kotvy?
      • Ale Žižkov je jednu zastávku od Florence. Kotva je tak šestkrát dál. *1* Ale to je jedno, hlavně Pražák by nikdy neřekl, že Brno je na Žižkově, to je zase nějakej pokus dělat z Pražáků trotly.
    • Úplně si představuju jak to říkáš tím přitepleným pražským přízvukem *1*
      • myslíš "Uplně si představuju jak to řikaš tim přiteplenym pražskym přizvukem ?" *3*
      • Meznia
        Nejsem z Prahé. To byla jenom taková jakoby sranda víš jak né.
  • Sobota. To mi bude zle po patecni pitce. Ale docela me to laka. Zucastni se i redaktori nasledne hospody nebo se vypari jako spravne celebrity pet minut po zacatku. Pokud nude Honza Izer Olejnik jedu!
  • ta brunetka v první rade co tady občas delá lets playe chodí s nekym z redakce?
    • MickeyMutant
      S Honzou Olejníkem. Tak si dej pozor. Ten se totiž s internetovejma diskutérama moc nepáře a často nemá k ráně daleko.
      • snad nebudou mit retardovany deti
        • Horsi nez mistni trollove to bejt nemuze...
      • jj na skole totiz mel takovej gang... *1*
        • MickeyMutant
          Jo, programovali v Pascalu.
      • To je fakt, na toho bacha. Stačí, když ho vyzve nějakej boreček na tuning fasády a Honzík se neohroženě vypraví dokonce i do Brna. Ale bylo fajn, že teda už zašel i na to vysílání pro Games, když už se to tam shodou okolností taky konalo. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit