Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako vzdy je cele video strasne potichu, ikdyz na notebooku vytahnu vsechny zvuky nahoru a tak polovinu toho co kluci rikaji ani neslysim.
    • Za mě je hlasitost dobrá, ale Klíma si furt mumlá pod vousy a není mu rozumět.
  • kdyz byla rec o tech eastereggs, tak ja nasel treba divku na kosteti, co nejspis za letu nabourala do sutru na zemi

    misto urprostred lanu poli bylo vtipne oznaceny jako "nehoda"
    • Jack1947
      To je vtipné jsou tam tyhle nehody a hroby co se dají vykopat ( bohužel nemá nikdy po ruce člověk lopatu).
  • TOP host! TOP!
    • Zadneho Kalouska jsem tam nevidel...
  • Ten Martin Klima je uspavac hadov :)
    • je to diplomat, s vavrou jsou jako ohen a voda
      • SalemCZ
        Krásně se alespoň doplnují, prostě Jobs a Wozniak po Česku :D
        • Si peltes... tohle je spis pejsek a kocicka varili dort.
          Jobs a Wozniak by takovejdle fail nevydali.
  • Výborný fight club a skvělý host.
  • Schválně jsem si pročítal článek Vávry (nečekaně) a přece jen mohl šetřit silnými slovy nebo je aspoň po vydání hry přijít obhájit. Bylo mi celkem nepříjemné poslouchat, jak redaktoři pokládají pichlavé ač logické otázky někomu, kdo by to měl za Vávru obhajovat. Navíc mi připadalo, že Patrik Hajda jen chtěl, aby tenhle Fight Club co nejrychleji skončil nebo aspoň, aby neseděl mezi Dobrovským a Klímou.
    • Llour
      Proč by se měl Vávra obhajovat nebo někomu zpovídat?? A Martin Klíma je spoluzakladatel studia a má na tu hru stejný vliv jako Dan. Takže je úplně jedno, který z nich přišel. Buďme rádi, že si alespoň udělal Martin čas (a že ho teď asi moc nemá)
      • PreidaQ
        "Buďme rádi, že si alespoň udělal čas"

        Vzhledem k tomu, že mají právě po vydání a tu hru potřebují co nejvíce propagovat, tak to "udělání si času" opravdu není dobrodinost, nýbrž součást PR. Čímž neříkám, že je na tom něco špatně.
        • Llour
          LOL, fight club sledují výlučně lidé, kteří hry doslova hltají a o KCD vědí první poslední. Tohle nebylo žádné PR
  • to jeho chrchlani celej FC je fakt kekel
  • myslel sem, že nejvetší problem budu mit co se tyče souboju...ale co se týče minihry páčení zámků na KONZOLI, tak z toho jsem absolutně zoufalej, mam odehrano xlet a troufam si řict že nejsem uplný kopyto ale proste nedokažu vypačit žadnej zamek z xpokusů
    • Tilwaen
      Zřejmě nejsi sám. Systém páčení zámků ještě nejspíš budou upravovat.
  • Ten LOD je naprosto příšerný, to doskakovaní textur je na úrovní 10-15 let staré hry. Nevím, jestli je to enginem, ale amatéřina...
    • ne. To je nezvladnutej streaming. V momente, kdy veci neodstreamovavas, zacne se ti dynamicky uvolnovat pamet.
    • No tak před 15 rokama bylo celý lodování ještě v plenkách, viz třeba Morrowind. Není to spíš tím, že to hraješ na ořezaný detaily? Já si problémů s lodama nějak nevšiml..
  • Vávra na pranýř *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit