Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdůležitější informace z prvních dvaceti minut:

    1) Na Steamu má aktuálně KCD (PC verze) 300 000 prodaných kusů. U konzolí zatím nemají ve WH dostupná data, budou nejdřív za měsíc.
    2) Nejbližší plán je do měsíce udělat patch na KCD pro všechny platformy.
    • to uz ma skoro jako mafia 3. Jen skoda, ze treba takova lehce uspesnejsi hra jako civilizace ma 1mil...
      • Tak jako porovnovat prodeje novy znacky (navic celkem hardcore) s legendou typu Civky...trosku trolling ne?
        • Ok. Treba neco uplnme nezavedenyho. Napr. Genital Jousting *2*
          279,777
          http://store.steampowered.com/app/469820/Genital_Jousting/
          *1* *1*
        • Ani ne. Subnautica 2,122,732 *1*
    • madPav3L
      No doufám, že budou makat na optimalizaci...
  • Chtělo by to pozvat Vávru. Kdo jinej by k tomu měl co říct, než on?
    • Já jsem vůbeec rád, že z WH tam do FC někdo dorazí a hra není zásluhou jenom Vávr. Navíc Klíma určitě řekne o hře i z trochu jiného pohledu.
      • CRYPT
        Jenomze prebornik amistr sveta Vavra mel vzdy plnou hubu kecu, zajimalo by me co tam nablaboli on k tomu, jakej zabugovanej neoptimalizovanej simulator loadingu vydali. Ted by to chtelo nekoho nezavisleho aby udelal 100+1
        • A proč těch 100 důvodů neuděláš sám? Pokud se ti ve hře něco nelíbí, tak to snad zvládneš sepsat.
          Nebo potřebuješ názor nějakého odborníka a pak to opakovat jako básničku ve škole?
          Tady ty pindy, že Vávra tohle a Vávra tamto, tak já budu taky pindat...
          Když už chce někdo kritizovat, tak má mít pádné a opodstatněné důvody a nevymlouvat se na jednu osobu, když na hře pracovala další spousta jiných lidí.
          Ale souhlasím s tebou v tom, že to chce nezávislé lidi na hodnocení. Lidi, co nejsou sluníčkáři ani hateři.
        • Proč nezávislého? Měl by to udělat někdo z Bethesdy :)
    • No jo, ale po tom, co se tu děje v diskuzích, se mu sem nechce a já se ani nedivím.
      • Když jsem ho viděl ve Studiu 6 na ČT s tím jeho povýšeným posměvováním se moderátorce, ani ho vidět nemusím a nechci. Stačí, když dají hru do slíbeného stavu a budu spokojenej. Podpořil jsem je přes Kickstarter, ale čekám na patch.
      • myslíš to, jak zde redakce smazala opakovaně příspěvek s informací o tom, že na hře oficiálně dělal jen jeden zaměstnanec?
      • po tom jak se chová na sociálních sítích a jak sebe prezentuje, tak bych ho ani nezval, ještě že mám to štěstí, že dokáži oddělit dílo od tvůrce.
    • To je pravda, ale Klíma je taky přímo u zdroje, určitě mají k dispozici zhruba stejné informace a na rozdíl od Dana rozumí Klíma i trochu hlouběji programování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit