Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Súhlasím, ale neplatí to u Karla Drdu ty vole!
  • Dobry podcast. Co sa tyka slovneho spojenia "ty vole", tak obcas to rusilo. Ak pocas vety padne 10-krat "ty vole", tak to trochu rusi a je jedno, co je to za slovo, alebo slovne spojenie. Ak v jednej vete niekto pouzije 10-krat slovo vlek bude to mat na mna rovnaky efekt. Celkovo to bolo ale vpohode. :)
  • janchor
    Slušnej kluk sice jsem, ale neštvalo. Karel je jedním z lidí, u kterých to strpím!
  • hehe husty podcast. hlaska "vyblita grafika" a "vysral slon" ma dostala na kolena :D nahodou trosku vulgarity nezaskodilo a pekne to osviezilo. :D
  • kdo je to ten dlaždič? je videt jak jak to Lukaše už stvalo protože je slusnej kluk
  • imbecilne bečkovej pribeh v diablu 2 jo? to je d3bil
  • lol to co je za blbečka co kritizuje hlas monka, ten je nahodou z celyho diabla to nejlepší a rika se tomu přízvuk vole parodia seš ty vole
  • smejki
    je to holt pražák jak cyp.
  • Amylee.Anderson
    Nikde nepíšu, že sprostě vubec nemluvím a že to naprosto odsuzuju, ale tady Karel je naprostý extrém. Pokud je vhodná situace, prostředí atd., proč ne. (myslim teď sprostá slova, ne vole) Ale tenhle zlozvyk, kdy člověk říká 10 vole v jedné větě, bytostně nesnášim. To jeho projevu nijak nepomáhá, nedodává to na prosto na ničem a je to tam zbytečné a na mě pak působí jak hospodskej buran. Možná jsem se tu špatně vyjádřila. Kdyby mluvil sprostě bez těch vole, tak to možná celkově nevyzní tak straně a možná mi to ani tak nepřijde.
  • smejki
    Konkrétně tě citovat nebudu, páč to by mi trvalo několik hodin, ale semtam se projevíš pěkně kanálně, až mě to zarazí. Ten celkový obraz je složený z mnoha a mnoha stovek postů a nevyzníváš v něm jako outlocitná dívenka, nýbrž jako "punk metal kurvadrát, <>naserte si, mrdky mediální, cikáni do plynu", když už to mám nějak shrnout. Ne, že bych se nad tím pohoršoval, ale jen mě zaráží, že tě zaráží tady Karel podlahář.
  • Urug
    Jde o to jak nastavíš ty morální hodnoty, kterými chceš vychovávat.
    Kdyby sprostá slova byla stejně běžná jako jakákoli jiná slova, myslíš že by byla tak oblíbená a tolik používaná?
    A urážela by někoho? V některých případech ano, protože urazit člověka můžeš i slušně.
    A existuje praktický rozdíl v tom zda člověka urazíš slušně nebo vulgárně? V tvých hodnotách existuje - jeden je inteligentní člověk, druhý je kanál, kterým pohrdáš. Není to padlé na hlavu? Poněvadž podstata sdělení je stejná - oba se snížili k tomu urážet toho druhého.
    Výchova by měla vést k tomu umět se vyjádřit bez toho abych musel někoho urážet, ne k tomu jaká slova přitom použiji.
  • Amylee.Anderson
    Důvod?
  • smejki
    Amylee, že bych zrovna tebe měl ve škatulce slušně vychovaných děvčat, se říct nedá.
  • smejki
    Moralisti, offended?
    http://www.youtube.com/watch?v=fHMoDt3nSHs
  • Karel je klasik
  • par kamaradu taky hackeru to hralo se mnou tak jsem si psaly
  • Amylee.Anderson
    To vám všem připomenu, až se tu objeví nějakej yntelygent, co mluví jak dlaždič a bude vymínusovanej ;)
  • Amylee.Anderson
    Do hospody nechodim, sorry, tenhle druh zábavy mě nelakuje.
  • ucho
    díky za spočítání.
  • Jo, máš pravdu ty vo*e bu*no k*rva do haj*lu. Jsou to jen pocity, dejme jim prostor, k*rva!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit