Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty mas fakt hodne volnyho casu :D
  • Achievement unclocked: ultimátní vole-átor!
    Během podcastu č. 80 zazněl celkem 159krát výraz "voe/ty voe/vole/ty vole", z to 128krát z úst Karla Drdy!

    Pořadí soutěžících v cíli: 1. Karel Drda (suverénní vítěz), 2. Lukáš Grygar, 3. Martin Bach, 4. Pavel Dobrovský (jste bohužel poslední, přesto děkujeme za účast!).

    Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se příští týden na shledanou!
  • komu jsi v chatu psal? dyt jsi to prece hral asi 3 dny pred vydanim, to tam asi moc lidi nebylo, ne?
  • Jeden z nejlepsich podcastu Karel vyborne reaguje :D mel jsem rty od ucha k uchu
  • Nikde jsem neřekl jak se máš chovat, ani jsem to nenapsal a nepoučoval ostatní s "slušném" chování a co by měli dodržovat.... Taky jsem napsal to " jestli " se takhle bavíš. Takže si strč své idioty do kapsy a dej si odchod. Bašti si co chceš, ale 90 % tvého příspěvku byla reakce na tvou zkroucenou představu toho, co jsem napsal. Možná to bereš jako útok na tvou osobu, ale to ji je fakt šumák, protože já zas baštím ty, kteří si původní text vymažou a doplněj si tam, co chtějí oni sami. Takže ty "Idiote " - tohle vracím majiteli :) si příště přečti post tak 3x, než začneš reagovat.
  • ten udej nebude smerodatny protože tam bude i doba co jsem byl afk nebo se kochal grafikou nebo psal v chatu jaka to je zla hra
  • Dejme tomu. U Diabla tohle asi funguje.
  • Navic vyssi obtiznost neznamena to samy jako ta predchozi + vyssi staty. Hracum se napriklad stale odemykaji nove skilly.
  • To mas pravdu, ale ja osobne povazuju za "herni" dobu tu, kterou u hry stravim a stale se bavim. Kdyby me to bavilo, klidne bych ji hral na stejnou obtiznost. Hra, ktera ma delku 100 hodin, je mi k nicemu, kdyz me po 5 hodinach prestane bavit.
  • Tak to by se mohlo rict u kazdy hry, ktera se hraje znovu na vyssi obtiznost, ale OK :)
  • Tak normal neni konec :) Momentalne se jako velka cast hracu snazim projit A2 na inferno a mam nahrano 88 hodin a nemam v planu s tim prestat.
  • To sou teda naprd hry, takdle kratky. Ja si se svou Valkyria Chronicles 2 uz vyhral 46 hodin, a jeste neni konec :)
  • Ja tipovat nemusim, protoze mi to pise v infu. Normal jsem prosel komplet cely, vyslechl vetsinu rozhovoru a trvalo to 13 hodin.
  • ...za jeden provaz?
  • dohrál jsem diablo, 4 akty herni doba tipuju pod 8 hodin a to jsem nespechal, pribeh pripouštím ze mel jisty nadech tragicnosti ale podani na urovni ordinace, farmit itemy nema cenu kdyz si je muzu koupit. 6/10 Co lituju že na tohle v recenzich nikdo neupozornil *13*
  • Netuším, kde jsi vzal, že tak mluvím, jsem to někam psal? Co ty víš o mojí úrovni, chovej se jak je libo, já ti taky neříkám, jak se máš chovat ty, tak to nechtěj po mně. Je to dospělej člověk, kterej sám ví, co se má a co se nemá. Takový idioty, ktěří chtějí, ať se jejich okolí chová podle jejich představ, fakt baštím:) Tohle není veřejnoprávní televize, ať si tam pouští co chtějí, děti to stejně sledovat nebudou, protože by je to zajímalo jen v případě, kdy by tam po sobě lezly dvě polonahý lezby. Tím končím.
  • Prej Drda když nemůžu nějakou pasáž udělat namažu si chleba s uherákem nažeru se, dám si colu a pak cigaro a vrátím se k tomu. *1* *1*
    docela pobavil chlapec...
  • Řešit tady ve většině příspěvků takovou hovadinu jako je vyjadřování Drdy je opravdu vrchol debility a lidi co takové odsuzují a vádí jim to ať táhnou
  • Tak najdem ještě další 4 možnosti a pak si možná vyberu .)
  • Hairy_Ass
    Nebo třetí možnost: Ty to bereš moc vážně. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit