Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • většině to samozřejmě nevadí, ale jen do té doby, než se podobně začnou vyjadřovat a prezentovat jejich děti
  • Hm.. nemůžu si pomoc, ale mi to jako joke nepřijde... a to se na to dívám znova. Jako jeslt ise bavej o grafice a na to naváže, že díky tomu jak je ta hra surealistická, tak běhat v nebi po budovách nedává smysl.. JO Grygar se pousmál, ale dal mu zapravdu.
    Takže Buď seš Drda, že víš jak to myslel... a nebo máš velkou fantazii a bereš to jako neskutečnej joke.
  • Nikdo neřekl ať se tu vede intelektuální debata.
    Párkrát mne Drda pobavil, to se musí nechat. Ale rozhodně neberu aby v celém duchu byl celej fight club. Znova říkám, občasné vtipne vsuvky mi tam nevaděj.
    Ale voe a pr*del, srač*y atd je prostě horší.
    A ty možná v hospodě takhle mluvíš, ale povětšinou takhle furt mluvěj puberťáci nebo opravdu dlaždiči. A i když někdo může říkat voe za každým slovem s tím, že o tom moc neví, tak neberu lidi co za každým slovem maj tu pi*u atd. Jestli v hospě neumíš se bavit bez vulgarismu, tak to ukazuje jen tvoji hodnotu a úroveň. A člověk který se ohání pičam*
    za každým slovem je opravdu kanál a klidně ať má nobelovku za světový mír, ale stejně to je kanál.
  • Budu radsi kdyz mladik bude mluvit sproste, nez kdyz me slusne pozdravi a pak mi stipne penezenku.
  • Hairy_Ass
    K tomu, abych poznal, že když mluví o tom, že v mracích nemůžou stát domy, tak to asi nemyslí úplně vážně, nepotřebuju vidět jejich grimasy. *1*
  • zdeeneek
    Decka maji vychovavat rodice a ne podcast. A mimochodem, kdyz jdu treba kolem zastavky MHD kde stoji hloucek malych deti, tak slovo vole je to nejmin vulgarni, ktery od nich slysim. Vetsinou tam padaji slova, ktery ani Drda nezna *1* Takze podcastem moralni vyvoj deti fakt asi neohrozis.
  • Jako fakt ? Se podívám znova. Je pravda že při podcastu jsem hrál na Inferno, takže jejich grimasy jsem nevidel :)
    Ale jako sranda mi to moc nepřišlo.. enbo že on to myslel jak Vtípek s velkým F... :D
  • Nevím jak vy, ale mě intelektuální kecy o hrách nudí. Tohle bylo poprvé, co jsem si fight klub pustil od začátku do konce a náramě sem se bavil. Je to věc názoru, ale radši budu poslouchat vulgární rozhovor se vtipně použitými sprostými slovy, jež často všichni používáme, než vyhledávání co nejdebilnějších slov, které někdo hledal 2h ve slovníku, aby vypadal co nejchytřejší. Chodí tu někdo z vás, kteří vole a prd*l tak vadí vůbec do hospody někam mezi normální lidi? Znám spoustu lidí, kteří v běžně hovoru použivají místo vole - pi.o: *1*
  • Hairy_Ass
    Jemu i redakci je, myslím, úplně jedno, jestli to tady někdo řeší. Koneckonců už se k tomu vyjádřili.
  • zdeeneek
    Jestli prestane Drda chodit do podcastu kvuli cca 5-10 lidem, kteri jsou na vetvi z toho, ze nekdo rika vole, tak za to fakt dik, volove !!!
  • Hairy_Ass
    Nápověda: S tím nebem a baráčky si dělal srandu. *15*
  • Nééé 3 mínuska.. asi používám mlo voe !
    Tak mi dejte hlasy ne ku*va vole.... Ať patřím mezi ty lepší... voe...
  • Toho j sem si také všiml.
    Jinak nechápu, proč měl s nebem takovej problém. Jednou jsme byli v pekle, teď bude nebe.
    Nad jeho zrhrozením, že v nebi mají baráky. Mi docela zatrnulo. Ještě s jeho zase né slušným komentářem. Jasný, každej má jinej názor, ale já osobně nevidím problém, že v nebi maj ty budov co tam byly. Měli tam skákat po obláčkách ? Jelikož je HIgh Heavens přístupně pouze portálem a jeto jiná " dimenze " tak mi baráčky přpadají zcela v pohodě. POpravdě jiné znázornění nebe si nedokážu nějak teď představit. Tak aby se v něm dalo hrát.
    + Je to autorův záměr, tak proč se ptát jak se tam ty baráky dostaly, nebo jak držej na oblacích.. Zajímalo by mne, jestli pan Drda taky kritizoval Světelné meče, protože je zatím neumíme vyrobit...
  • Mechwarrior_bw
    presne tak ty kok*t neviem prečo s tym má niekto problém...
  • Doufám, že ten speciál o D3 bude bez Drdy. Nehodlám poslouchat to volování, ho*na a sra*ky další dvě hodiny. Nadávat umí každej vůll. Ani sebelepší obsah tomu nepomůže, když je forma na ho*no, že ty vole.
  • Hezké :) opluskovat si svůj vlastní příspěvek.
    Ubohost na gamez.cz....
  • Žádnej divnej kraj.. SPisovně a sprostě je rozdíl. Však ti můžu nadávat spisovně sprostě zároveň.
  • no ty si moc inteligence nepobrala
  • Já neodsuzuju jeho názory, ale jeho styl vyjadřování. Nemám nic proti občasné sprosté mluvě. Sem tam vole sem třeba patří. Ale nikdo tam nemluví jako dlaždič, kdežto pan Drda krom vole tam má všude sračky, sviňuchy atd. Nezlobte se na mne, ale i když to je pořad pro " hráče " slušně řečeno, tak by si měl zachovat nějakou úroveň.
    Ještě jednou říkám neodsuzuju jeho názory, ale tu mluvu.
    Protože když si půjdeš sednout do hospy a někdo ti při konverzaci bude furt mít za každým slovem vole, sračko, sviňa atd. Asi tě to nebude bavit, teda pouze jeslti si v tom nelibuješ stejně.
  • Divotvurce
    Ale on má pravdu. Já nechápu, proč jsou slova takhle rozdělená. Vždyť to jsou prostě slova, která vyjadřují naše pocity. To jen lidský ostych je udělal vulgární.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit