Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v cely mafii je nejlepsi ten koktavej automechanik, inspirace jasna :D (mad max 1)
    • Fuj, zrovna Ralph je, hned po Pauliem, má nejneoblíbenější postava. Rozhovory s ním mě
      vždy šíleně vytáčely. *1*
  • Dan má tričko HYPNOS, výborné (:
    • Indy
      Přesně v Listopadu hrajou v Praze společně s Vader *16* *16* *16* *16*
      • Já je naposled viděl na BA dva roky zpět... měl bych to napravit...
  • braien
    Mafia má super příběh který láká hráče dohrát ji, aby se dozvěděl jak tento příběh skončí. Hratelnost taky super . Rád si ji určitě ještě někdy zahraji *4*
  • Spominam na to ako som kedysi videl v elektro shope vo Viedni trailer na Mafiu, bolo to prvykrat co som o hre pocul. Ten trailer bol taky skvely ze ma ani len nenapadlo ze to robia Cesi, ked som sa to neskor dozvedel bol som vzcumeny ako *8*
  • life28
    ja nikdy nezabudem na to, keď som mal 12, a ako som demovku Mafie hral ako na svojom šrote na 7 fps (to myslím vážne!)...demo som tak prešiel asi 4x a potom sa s novým PC dostala ku mne aj plná hra, upirátená nejakým kolegom z fotrovej roboty :D milujem prvú mafiu
  • neni nekde ke stazeni jenom zvuk? diky
  • Mafia, Vitecong staré dobré časy dneska už takové hry nevycházejí http://www.youtube.com/watch?v=ACovYScETzY
  • 10 rokov prec a SDK od vyrobcu stale nikde. Chudaci ludia musia robit revers engineering programy na kolene..ts ts ts..skoda
  • Hypnos - The Revenge Ride. Na triku :)
  • Corvus
    Absolutně parádní speciál! Velký dík redakci a Danovi za vzpomínání na Mafii. Mafii jsem dohrál pouze 5x, takže se neřadím mezi šílence, co hru dohráli 100x a ještě dnes si ji rádi zapaří, nicméně vzpomínám s láskou a hra má čestné místo na polici. Jen dvě vzpomínky z mnoha: Norman, detektiv, kterému Tommy vypráví svůj příběh mi hrozně připomínal Russella Crowea *4* a závod? Stejně jako Dan jsem nechápal, proč tolika lidem dělal problémy. Závodní okruh jsem dal na 3 pokus a ještě dnes se musím smát, jak jsem musel dvěma kolegům z práce odjet doma závod, aby mohli pokračovat dál ve hře *4* Je to přesně jak říkal Sleepless a Dan, nejet to jako rallyčka a nenechat se strhnout (potom člověk lehce chybuje). Mafie je hra, kterou by měl prubnout každej, kdo to myslí s hraním vážně! Howgh! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit