Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvam se za gramaticke chyby chtel jsem to rychle napsat :)
  • Ja jsem si koupil originalku Vietcongu i s datadiskem pred par lety na v "Kolekci klasika" W7 nejel hned spadl zkousel jsem vsechno ptal se po forech nic nepomohlo (stejny problem me potkal u originalky z Diablem II - i kdyz ted uz je pry originalni verze ktera funguje i na W7) pak jsem objevil verzi pro W7 a tak jede naprosto krasne (SP i MP) dokonce se mi na ni povedlo naistalovat Fist Alphu z puvodni oroginalky
  • Mimochodem nevíte někdo kde by se dal Vietcong koupit ?? Aby fungoval na win 7. Hrozně rád bych si ho zahrál a taky bych rád napravil to ,že sem vždycky hrál jen warez verzi .Ikdyž tedka už těžko podpořím původní vývojáře *4*
    Na steamu se ho asi nedočkám ,a krabici sem už taky dlouho neviděl.Dík za echo
    • http://hry-pro-pc.heureka.cz/vietcong/
  • Mafii 2 jem dohral do pulky. Prestala mne potom bavit.
    • normalne napis, ze si nedokazal dokoncit zavod *2*
      • Tikov
        Ve dvojce závod není *3* (stejně jako ucelený příběh, funkční policie, omezené zbraně, volná jízda a další aspekty, které z jedničky udělaly legendu)
  • Speciál bych uvital delší ,ale byl to spíš rozhovor s Vávrou :D . A také se musím vyjádřit k Vietcongu : Tuhle hru jsem dohrál snad ještě vícekrát a pokaždý když vidím něco souvisejícího s vietnamem vzpomenu si na Vietcong a jeho skvělou atmosféru ( pro mě doted asi nejvěrohodnější válečná hra ) ,možná to bylo i proto že to bylo moje prvotní setkání s vietnamskou valkou ( jako náctiletej jsem se o to dřív nezajímal) a až pak přišli na řadu filmy (dokumenty poté) jako Četa,Olověná vesta ,Apokalypsa atd...Tím chci jen říct že bych rozhodně Vietcong speciál uvítal :)
  • Keyz
    Speciál FC skvělí jen to nějak moc rychle uteklo.

    Btw kolik měla původní verze?
  • Mimochodem sound je opravdu bozi (mam ho porad v compu) ja jsem celkove retro lidoop ale main theme je nadcasova zalezitost dodneska me z toho mrazi :) krasna a smutna zaroven naposledy jsem mel tak impulsivni pocity u hudby z Deus Exu 3 ceska filharmonie rulez :)
  • Zvláštní jak si člověk tu dobu a lidi okolo vývoje hry strašně za ty léta idealizoval. To samé se mi stalo u poslechu nedávného rozhovoru s Janem Eislerem o jeho působení v herních časopisech. Ono když člověk 100x čte jak byly ty začátky super a punk a nevím co ještě a potom to slyší jak si samotní aktéři pamatují méně než hráči ... co až budem v důchodu, to budem v dobrém vzpomínat na Evropskou unii? :)
    • ja jsem si je neidalizoval. Jde o prachy, ale vsimnul jsem si toho taky. Ty rozhovory jsem si pustil. Jak mel strach jet na expo :)
  • 13_11
    Že jste nikdo nezmínil Vladimíra Šimůnka!?

    Jinak: já hru v rozmezí několika let rozehrál celkem třikrát. Ani ne tak kvůli závodům, ale tomu šíleně masochistickýmu závěru jsem ji totiž nebyl schopnej nikdy dohrát – závěr mi totiž vždycky spolehlivě zkazil zážitek ze hry, takže bouchnutí do klávesnice, tvrdý restart a odinstal. Jakmile se s tím moje ego po letech vyrovnalo, rozehrál jsem Mafii potřetí, a buď jsem zhardcorovatěl (nebo hra za léta vyměkla) a mně se konečně podařilo vystřílet na konci všechny hajzly. Nicméně... to, co pak následovalo, mě neskutečně naš..... Jako by mi tvůrci dali přes monitor pěstní bombu! Po tolika letech a takových nervech se mi dostane takováhle „odměna“?

    Zpětně smekám scenáristickému rozhodnutí, ale po přetrpěném boji to moc sladká tečka nebyla.

    A speciál super!!!
    • Tikov
      Jde tam jít i s větším arsenálem než jen s colt detectivem *3* Aneb předvídat a skočit si k Petovi u kina
      • JJ... přesně tohle pamatuju... když sem Mafii dohrával poprví asi, tak jsem do muzea vlezl taky jen tak, ted se do mě pustili a já měl jen ten colt detective special se 6 náboji... :-D ale ti tak se mi to podarilo vystrilet... na pozdější dohrání jsem do musea vždy dorazil s nejoblíbenějším coltem 1911... samozřejmě s thompsonem a bral jsem i tu pušku Springfielda, tu sem si vždycky nechal na Sama... :-)
        Mafia určitě bezkonkurenčně v mých TOP 5 hrách... možná bych se nebál jí pro mě nazvat ani TOP 1... po stránce příběhový a atmosférový je určitě NEJ., max. druhá NEJ....
      • 13_11
        To bude ono :-) Pokud se k Mafii někdy dostanu, budu chytřejší. Díky za radu!
  • Adam_M
    Mě když se řekne Mafie tak sem mě vybaví a na to nikdy nezapomenu závěrečné video ve kterém má ( pro mě) Tommy skvělí dialog.Hlavně věta ''Ten kdo chce příliš mnoho může ztratit úplně všechno a ten kdo chce od života příliš málo nemusí dostat vůbec nic''.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit