Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V te diskuzi tady je tolik nesmyslu az clovek zasne...ta nejvetsi hovadina, jako ze blizzard nekoho nuti do aukce za realne prachy, je opravdu k smichu. V aukci za goldy je megatuna itemu, ktere vam bohate staci na zabiti Diabla na infernu.
    • Jo, ale musis sehnat ty zlataky. To znamena par dnu farmit prumerny gear a prodavat ho na aukci. Kdo nechce, nakoupi za penize.

      Plus do budoucna si myslim ze nejlepsi predmety ze hry budou vzdycky za realne penize (rad bych se mylil). Kdo bude chtit to nej nej, nebude mit jinou moznost.

      Osobne nemam ani tak problem s aukci za penize (neminim ji nijak vyuzivat) jako s hrou samotnou. Na Diablo foru byl krasny clanek od nejakeho herniho vyvojare popisujici proc je D3 absolutne demotivujici a jak by to meli zmenit. Dalo se s tim souhlasit na 100%.
      • Rozhodně se nemýlíš a já to pozoruji už od spuštění RMAH, že opravdu ty dobré kousky equipu jsou na RMAH. To se ale dalo čekat, každopádně já nehodlám nikomu dát za equip ani korunu, nejsem na hlavu.
        • tak hrej HC, tam RMAH nemas a ty ,,nejlepsi,, kousky jsou na urovni prumernych veci z SC aukce za goldy
          • HC pro mě opravdu není, po 300 hodinách hraní na SC už bych procházení stejného contentu s dalším charakterem nepřežil (tohle je po X letech hraní první hra vůbec, ve které jsem si založil víc jak jeden charakter - jinak nesnáším cokoli, co zavání alty), smrt by mě navíc neskutečně štvala a ještě k tomu se nepovažuju za až tak dobrého hráče, že bych si na to troufl.
            No a pomyšlení, že stačí jediný lag nebo drobný stuttering (který je po patchi 1.3 stále častější) a je game over...
    • ano po hodinach tedy pardon DNECH nesmyslneho farmeni a mimochodem hracum vadi to ze jsou nuceni do AUKCE a je jedno jestli do te za € nebo goldy...
      • jenze o tom diablo vzdycky bylo, tisice ,,meph, pindelskin, bhaal....,, runu porad dokola a stejne sance, ze ti padne opravdu unikat, navic narolovany s max. vlastnostma byla naprosto miziva a sestaveni tech nejvzacnejsich setu bylo pro jednotlivce nerealne, takze stejne jsi musel obchodovat s ostatnima hracema a bud to koupit nebo vymenit.
  • Slotermeyer
    Dinka Smallwooda na vás! *15* Zajímavej pokec. I pro mě, kterej trojku asi nikdy hrát nebude.
  • Nejde o žádný trolling ale o prostou otázku: Co vás na této hře baví? Pokud možno co nejkonkrétněji, ať mám představu. Já minul celou sérii Diablo a doposud jsem tak nějak nepochopil, co v této hře je, že je tak oblíbená. Díky za odpovědi a berte to vážně. Zajímá mě to. *3*
    • To je jako s Minecraftem. Dokud si to nezahraješ nepochopíš. Každého baví něco jiného...
      Např. mě baví masakrovat tuny mobů a radovat se z poctivě nalezeného gearu.
      • Pokud chces poctivy nalezeny gear zahraj si D2 ,TQ a dalsi ,ale rozhodne to nehledej u D3
        • V cem je ten nahodne generovany gear u diabla 2 poctivejsi nez ten u diabla 3 prosim?
          • Precti si pozorne tuhle diskuzi v mnoha prispevcich se to dokonce i zduraznuje a hlavne zpozorni pri cteni uryvku o tzv "aukci a itemech" pak si to vsechno zkus dat do kupy a mozna ti docvakne vcem je rozdil generovani itemu mezi D1, D2 a D3
            • Porad mi to nedocvakava. Diabla 2 a 3 mam nahrano opravdu hodne a rozdil v dropu vidim ale zatim spis ve prospech Diabla 3. V Diablo 2 jsem mel za sveho barbana na drop fakt smulu a obchodovani za runy nebo prachy nebyl muj salek kavy tak jsem pak hral nekromanta u kteryho jsem nebyl tak moc zavislej na dropu. U Diabla 3 jsou vsechny postavy zavisly na dropu stejne takze tahle nespravedlnost odpada, mas zarucenej drop rare predmetu po zabiti bossu kdyz mas valory a dokonce mas ingame aukci na predmety coz dost usnadnuje vymenu/obchod s predmety. V cem je tedy drop u Diabla 3 nepoctivy?
            • Odulin
              :) Rozdil je jasnej..ale mě specialně zajímá to slovíčko "poctivější". O nic mi nejde..jen to chci vysvětlit..třeba ti dám za pravdu.
          • Odulin
            Jj to by mě taky zajímalo. *15*
      • poctive nalezenoho? a nevadi ti ze je jen "poctive" nahodne vygenerovany? *1*
    • Miluji utratit 1000+ doláčů za meč supermeč, abych se na něj pak podíval v inventáři! Takovému gameplay se prostě nic na světě nemůže rovnat! *14* *14* *14*
      • Ano neni nad to utracet nesmyslne penize za vytvareni niceho, pak se nesmime divit ,ze tento svet je na pokraji celosvetove krize, kdyz realna prace je odmenovana takrka nulovou odmenou a tyhlety virtualni splasky se prodavaji za nekrestansky penize. Je to opravdu zvracena doba.
  • Super.Bude i werze pro naše Nokie? *1*
    • To máš 3210, nebo co? I moje stařičká N95 přehrává videa z Youtube.
  • Je tam něco o jedničce a dvojce? To mě hlavně zajímá, protože jsem se k nim nikdy nedostal
    • Inquisitor
      Tak si je zahraj. Jsou mnohem lepší než trojka.
  • MidnighT91
    Sice to sem nepatří ale plánujete udělat článek o rozšířených koncích Mass Effectu??? chtěl bych si přečíst názory komentujících...
    • sleepless
      Ano.
  • risa2000
    Pro mě jako příležitostného (casual) hráče Diablo v podstatě skončilo tím, že jsem při hraní na vyšší obtížnost zjistil, že mě nebaví znova procházet přesně ten samý příběh - i když se teoreticky lokace přegenerovávají, tak to v důsledku je jedno.

    Druhá věc, co mě rušilo v hraní bylo resetování map, když člověk přestal (a odhlásil se). To spolehlivě zabilo snahu projít celou mapu, každý kout, každý dungeon.

    Takže se to celé smrsklo do levelování a sbírání itemů, což mi na single přijde dost chabé.

    Aukce je dost kontroverzní už tím, že Blizzard kontroluje kompletně celý systém, tedy co komu vypadne, kdy a proč. Možná tedy někomu přijde, že to je součást hry, ale jediný, kdo si (s) aukci fakt hraje je Blizzard. Hele tenhle maník by potřeboval lepší meč, co kdyby vypadl tady tomuhle mágovi, ať mu ho pak může prodat. A sakra, on ho neprodá a syslí si ho na bůhvíco, tak to zkusíme podstrčit téhle hunterce...

    Může to být sebelíp zabalené, ale z nějakého důvodu nemám chuť se toho účastnit. To už mi přijde průhlednější systém, kde se některé věci nabízejí veřejně regulérně za peníze.
    • no ono to tak neni ono je to trapnejsi nejen dungeony jsou nahodne generovane oni jsou nahodne generovane i predmety a to ne co vam nahodne z rady mecu padne ale kazda vlastnost je nahodne vygenerovana takze nakonec klidne mag muze behat s mecem v ruce misto hulky pac ten mec ma vsechny mozny vlastnosti pro maga, resp. magum pak padne super hulka s dobrym damage, ale pridava vlastnosti pro uplne jine povolani *10* . Kdyby si aspon activision-blizzard dal tu praci a rucne pripravil radu kalitnich predmetu ktere vam muzou padnout, ale to ne nechali to schvalne na generovani nahody aby lidi prinutili platit za aukce *11*
      • "Kdyby si aspon activision-blizzard dal tu praci a rucne pripravil radu kalitnich predmetu ktere vam muzou padnout.."

        ..tak by zopakovali tu samou chybu, co BN u Diabla 2 a sic, že by ve finále všichni měli na chlup ty samý itemy. Očividně si D2 moc dlouho nehrál a tudiž nechápeš, proč to Blizz takto udělal. Thx&Bye, i will not miss you ingame bro.
      • Tu práci si nedá.

        Proč by se připravovali o procenta, co mají z aukcí? Tak grindi dál odpad a modli se, že ti padne něco dobrýho.
        • Z aukci nemaj ani korunu. Vsechno jde na poplatky a provoz.
          • Údajně... *3*
    • "Hele tenhle maník by potřeboval lepší meč, co kdyby vypadl tady tomuhle mágovi, ať mu ho pak může prodat. A sakra, on ho neprodá a syslí si ho na bůhvíco, tak to zkusíme podstrčit téhle hunterce... " To vis ze jo ty brepto :D
      • risa2000
        Víš něco, co já nevím?
      • Proto po startu nejely servery. Blizzard nemel dost lidi, co by pridelovali drop :D
  • docela by ma ale zaujimalo dovod alebo pohnutky Blizzardku k vytvoreniu ingame aukcie pod ich kontrolou. Ci to bolo zamedzenie ciernej ekonomiky (nehram WoW ale podla vsetkeho tam to je celkom problem), alebo proste chcu nahrabat dalsie peniaze od hracov. A preco je to pre mna podstane? Pretoze si myslim ze v momente ked sa rozhodli spravit aukcie a pridat tam moznost aj realnych penazi tak si sami podrezali konar, pretoze ked sa uz jedna o realne money tak hrozia aj realne problemy a zaloby. Preto su take silne obmedzenia, preto to Blizzard tak kontroluje a podlamna a pohnojil s vyvazenostou hry.
    Sice diskutujuci poznamenali ze bossovia su lahky ale napriklad na inferne je butcher v podstate v pohode (ak mate dobry equip) ale rozne 3ojice su mega tazke, hlavne tie co su chained. Tak isto nikto nespomenul farmenie vo velkom. Niektory si z toho spravili business, pouzivaju sa boti a podobne ale to uz neni hra a hlavne sa neda cakat ze normalny hrac najde taky quip ako niekto kto to ma pomali ako pracu.
    • Proč? Protože Activision-Blizzard! Už nejde v první řadě o hráče teď jede jen o prachy...
  • A musi byt ty specialy jen o tech nejvetsich komercnich flacich? Nebo bude nekdy i o nejake zajimave hre ;)
    • SnakePlisken
      A o jaké hře by sis přál třeba speciální podcast?
      • Treba Dragons Dogma.
        • SnakePlisken
          Podle toho,co jsem slyšel od Lukáše v podcastu, tak tyto speciály dělají u významných her. Nemyslím si, že Dragons Dogma je tak významná hra. Tipuju, že další speciál bude až vyjde Half-Life 3. :D Tím taky zachovají tu svoji linii trojek. :) (Mass Effect 3, Diablo 3...)
          • sleepless
            Aoyagi: Živost diskusi je strašně relativní pojem. Pokud jsou o něčem konkrétním, tak se to tak nějak prolíná s tím zmiňovaným zájmem lidí a faktem, že je u takové hry živná třecí plocha pro debatu z naší strany. Pokud jsou to pindy o ničem, tak to třeba nemá vliv žádný. Hlavně, tohle je druhý speciál a víceméně jsme věděli, že chceme udělat Diablo. Co bude dál, to se uvidí. Jasné je to, že na každý speciál musí být vhodná konstelace: zajímavá hra; možnost o něčem na ní debatovat; vhodní hosté apod. Každý námět bereme, teda každý konstruktivní.
            • Ááá, pardon pardon, nevšiml jsem si odpovědi.

              No jo, debata o Skyrimu se točila pořád o tom samém a vlastně tam není moc o čem se bavit... ta série se od Morrowindu skoro nezměnila (a když dá bůh, nebudu mít ráno na polštáři koňskou hlavu od TES fans).

              Ale co třeba speciál ne na hru, ale na trochu obecnější téma? MMO? Porovnání her minulých s hrami moderními? O tom psala snad i Tlamiczka. Nebo nějaké retro pro neznalé - top 20 do roku 2002, na jehož konci vyšel DX9. Ale to jen tak střílím od boku a vlastně i mimo téma :) .
          • firebug
            No a co treba serie Max Payne?
          • To je zajimavy. Diablo 3 na games dostalo 8/10, Dragons Dogma 9/10, presto je Diablo 3 mnohem vyznamejsi hra. Proc? Protoze je to takovej komercni flak? No dyt to sem psal na zacatku :)
            • @Sleepless
              Není to spíš tak, že svojí pozornost na hry určuje živost diskuzí pod články? To se mi zdá jako dost směrodatný ukazatel.
            • sleepless
              Specialy si nevybirame podle hodnoceni v recenzich, to bychom klidne mohli dat prednost treba i hram jako Rochard nebo Vessel, ze ano. Jisteze bereme v potaz, co lidi v dane chvili opravdu zajima, protoze specialy jsou pro nas stale dost narocne a nejenom casove, takze chceme, aby jejich tema vubec nekoho zajimalo. Neni to tak, ze bychom ostatni hry zanedbavali. Hlavne si ale vybirame material, kde se da o necem debatovat, kde se ruzny nazory apod. Special o Dragon's Dogma treba neni spatny napad, ale momentalne nerealizovatelny, protoze v teto dobe je kazdy nekde v haji a nejsou vhodni lide do debaty, co by to hrali, meli poneti, co vlastne hrajou apod. A jen tak na okraj: Dragon's Dogma neni zadna indie hra, je to stejny komercni flak, jakym je Diablo. Rozdil v poctu prodanych kusu, ktere se uz tak pohybuji v milionech, opravdu neni duvodem, ktery budeme kdykoli zohlednovat pri rozhodovani o tom, o cem budeme psat, delat specialy apod. Podstatne je, co zajima nas a vas ctenare. Ale hlavne nas, protoze jsme sobci!
            • Jaky objektivity, ty specialy jsou zde na games, tak zakonite beru recenze z games ne? Komercnim flakum, ktere zna kazdy se nepotrebuje jim davat jeste o to vetsi pozornost. Pozornost potrebuji prave ty hry, ktere jsou kvalitni, ale nemaji takovy hype a tlacenku v mediich.
            • Btw, když už řešíš nějaké číslíčka, tak...

              Diablo III (PC) 87.70%
              Dragon's Dogma (PS3) 78.43%
              Dragon's Dogma (X360) 75.65%

              Zdroj: gamerankings. Trochu objektivity by neuškodilo.
            • Možná proto, že Diablo je legendární série, ať má hodnocení jakýkoliv. Takže je to vlastně i o jméně. :)
  • skrecok
    bude aj .mp3 verzia?
    • Už se ptám uplně dole
      • skrecok
        nepouzivam nokiu :D
        • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit