Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ti nevím, ale když jsem viděl první nerd-rage po zabití LK, tak tam emocí bylo dost, stejně jako musel být absolutně hustý ten pocit při tom filmečku. Tam ten konec byl spjatý přímo s hraním, prostě čerpal z toho, že ta epičnost proběhla v tom fightu a že jsi na konci cítil to vítězství, zbytek už bylo jen dovršení příběhu. Nehledě na to, že příběh Arthasova pádu byl vyprávěn v průběhu celého datadisku. A mě ta myšlenka, "There must always be the Lich King" a sebeoběť Bolvara přišla naprosto strhující. Na druhou stranu tenkrát koloval nádherný vtip:" Arthas: Father.....is it....over?" Terenas: "No, my son, the raid resets next week." :D :D
    Edit: O tomhle mluvím :D http://www.youtube.com/watch?v=U_3eDWwDKfE
  • Proč ne, jen houšť a větší kapky *3*
  • Citace z csfd: "Původně se předpokládalo, že se rozpočet obou dílů vyšlphá až na 500 milionů amerických dolarů, čímž by se stal projekt do té doby nejnákladnějším natáčením. Po skončení filmování autoři vystačili s 300 miliony." - Pokud se tedy rozděloval na tři díly až po dokončení, pak vychází na jeden díl zhruba těch 100 mega. A to, pokud se nepletu, je ještě ke všemu považován za finančně rozmáchlejší (rozuměj bez intence někde šetřit). Čili to natočil za zhruba stejné peníze. Za 100 mega by měli natočit dobře, jen se děsím toho, jestli to bude hrané. Já bych osobně uvítal CGI ve stylu blizz inter. :) Ale to je můj zbožný sen.
  • Shania
    11 milionu platících hraču v jedno okamžiku, ale počet hraču co tu hru někde zkusili bude bez problému několikanásobně vetsi.
  • Chtěl jsem napsat v podstatě to samé (včetně toho, že se mi nový Superman líbí:-)), ale už si mne předběhl, tak jen dodám, že Lotři se připravovali a natáčeli v průběhu cca 10 let pod hlavičkou New Line Cinema, což není úplně z nejbohatších filmových studií, producenti projektu tehdy příliš nevěřily a rozpočet byl logicky přiškrcený. Nevadilo to, protože na těch filmech dělal novozélandský štáb za pár šupů a ani ta Weta tehdy ještě neměla takové jméno. Kulisy a kostými se navíc v celé trilogii recyklovaly. Na druhou stranu HObbit už stál (dle IMDB) 180 mega. Tedy 100 miliónů je v dnešní době pro rozmáchlou trikovou fantasy HODNĚ málo.
  • Spades
    Tak film bude hlavně určen wowkařům... přecejen mělo jednou 11 miliónů předplatitelů + haldu lidí na free serverech + hráčí W3, co WoW nehráli, ale film má úspěch zaručen.

    Navíc pokud bude dobrý, tak to lidí navnadí na to si WoW zahrát taky.

    Warcraft nemá jen Arthasův příběh. Máš tu válku prastarých, pak celkem 3 války orků s lidmy, zrod hordy, Thrallův příběh a mnoho dalších. Opravdu je z čeho vybírat.
  • JohnyTheZik
    Ja vim, ze tam pribeh je, ale mluvil jsem o tom, ze mi ty udalosti neprijdou nejak zajimavy (dejme tomu az na rozdeleni Azerothu, pokud si vzpominam na jmena) :) .. Rozhodne pribeh Arthase by byl rozhodne o mooc lepsi, nez "svet wowka" (coz je paradoxne svet warcraftu) s klasickou fantasy pohadkou by taky mohl stat za velky nic.. A spis mi to prislo, jakoby Cocra vubec o nejakym original warcraftu nevedel, protoze takovej nesmysl se poti horko tezko :D..
  • retarde říkej svojí matce, Jackson na to měl MNOHEM víc času
  • Co brečíš retarde, já neříkám, že to jsou špatné filmy, naopak si myslím, že to jsou skvělé filmy. Chtěl jsem tím říct, že před LotRem Jackson taky nenatočil žádné drahé fantasy, tak není třeba odepisovat Duncana.
  • nelze nez souhlasit ze pribeh Arthase a Illidiana jsou skutecne velky a epicky. jako Achilles a Hector... jako kral Artus a jeho syn ...
  • Mně se líbí jak každý používá "mě" ve třetím pádu
  • Dovolím si v mnohém oponovat...
    Na natočení dobrého filmu samozřejmě obří rozpočet zapotřebí není, ale na natočení dobré EPICKÉ FANTASY RUBANICE zkrátka zapotřebí je, protože ti trikaři na tom za bochník chleba prostě dělat nebudou.
    Nejvíc peněz nestojí herci, to jenom jednou Johnny Depp dostal za čtverku Pirátů z Karibiku 50 mega (celkový rozpočet 250 mega) a tvůrci si mu to mohli dovolit dát, protože si spočítali, že se jim to vyplatí, protože bez Johnnyho by to nepřilákalo ani čtvrtinu diváků.
    Poslední vládce větru byl mizerný film, ale triky měl skvělé.

    Superman se vrací spousta se spoustě významným kritkům líbil a mně se taky líbil.

    Trilogie LotR je deset let stará, od té doby stojí všechno nehorázně víc peněz a dneska by to Jackson se stejnýma prachama prostě neměl šanci natočit.
  • STFU to co natočil před pánem prstenů za pár kaček bylo mnohem lepší než pán prstenů
  • Dik za odpověd, chtěl jsem napsat, ale ještě jsem se k tomu nedostal :) Vyzkoušel jsem na více prohlížečích a beze změny. Tak uvidíme *1*
  • Řeším naprosto stejný problém. Už jsem psal email do redakce games asi před 5ti dny a stále bez odpovědi.
  • kostejnesmrtelny
    Četl jsem tři (od Christie Golden). Dvě byly průměrný, jedna otřesně špatná. Máš na mysli něco konkrétního?
  • S tím nesouhlasím, pokud by jsi si přečetl některou z knih, která se nezabývá obsahem, který byl uveden do hry, tak zjistíš, že jsou to mnohel lepší příběhy. Navíc bych osobně lidi raději lákan na něco nového a ne na "okoukaného" Arthase.
  • Odstartoval bych to ale Dnem draka :)
  • si delas srandu? jake divy asi jako kostka ze? To ze to jsou koukatelne filmy za par korun je jen o tom ze se cely dej odehrava v jedne mistnosti, ale to si pri vsi fantazii Warcraft predstavit nedovedu *1* *1* *1*
  • Mírný offtopic, nevíte jak se dá přihlásit přes MojeID. Jelikož v přihlašovací obrazovce i po kliknutí na MojeID, to stále chce přihlášení přes Tiscali. V prosinci mi to ještě fungovalo v pořádku :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit