Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím podle jaké linky by to mělo jít, ale nezlobil bych se kdyby šlo o postupné ztvárnění warcraft světa, časová linie je opravdu bohatá na zvraty a události.
  • Nevim zda směšně, ale osobně jsem taky za, aby to bylo spíše animované ve stylu blizzard trailerů a cinematiců, které jsou použity ve hrách.
  • Jen bych tě chtěl opravit, že těch 100 mega je na film jako takový (triky, produkce, výplaty atd...), ale nepočítá se do toho marketing. To ostatně ani u několika filmů, který si uvedl (např. lotr). Ale jinak souhlasím, že kvalita se prostě nepozná podle rozpočtu...
  • :) Zato dneska by už měl problém stlačit svoji tvůrčí tenzi do jednoho celovečeráku a podrůměrnéího budgetu ;)
  • rhaegar
    Myslím zabití LK v WoW. Frozen Throne je celkově genialní datadisk .)
  • terz
    Pravda, ten mi úplně vypadl. je fakt, že tam ty triky trošku pokulhávali ale tomu filmu to vůbec neublížilo.
  • firebug
    Skvela ukazka dobre pouzityho rozpoctu je District 9 asi za 30 mega... :-)
  • (ne)uzavření ve Frozen bylo skvělé, ale smrt Arthase byla pěkně odfláklá, na to o jakou "citovku" šlo :)
  • Jo, to bych se taky nezlobil *4* *4*
  • terz
    Dost mě mrzí představa většiny čtenářů, že na dobrý film je třeba obří rozpočet. 100 milíonů dolarů je rozpočet hodný velkolepých fantasy snímků. Jediné co je k tomu potřeba, je člověk který s těmi penězi umí zacházet.
    V mnoha lidech, žije představa, že nejvíce peněz stojí digitální triky a tak chápu, že film jako World of Warcraft, který by měl triky přetékat vzbuzuje dojem, že zaslouží 300 miliónů do rozpočtu. Není tomu tak. Nejvíc peněz stojí herci, kteří si myslí, že jsou lepší něž jsou a marketing.

    Shyamalanův Poslední vládce větru stál 150 mega a triky? Stáli za starou bačkoru
    Total Recall (2012) - 125 mega a bylo to k ničemu.
    Superman se vrací - 200 miliónů a jak to dopadlo všichni vědí.
    John Carter stál dokonce 250 mega a ve full hd se na ten hnus nedá dívat.
    A nějaká protiváha? Rise of the planet of the Apes - 93 miliónů a film je to boží, digitálně nádherný, dlouhý a kvalitní.
    LotR 1 - 93, LotR 2 - 94, LotR 3 -94... A tak se dá pokračovat do nekonečna. Pointou je, že je to vše jen o lidech. Důkazem budiž Weta Digital, jedno z nejlepších trikových studií, které je zároveň jedno z nejlevnějších... Je to jen o lidech a přístupu k práci. Proto bych se rozpočtu nebál, pokud má Jones Warcraft rád, bude to boží film.
    EDIT: Díky za opravu (Alterpsyche)
  • V clanku je sice zmineny jen warcraft, ale jsou u nej obrazky z wowka, takze me to zmatlo pri psani komentare. W3 znam, ale neprojel jsem ho cely. Kazdopadne si myslim, ze i kdyby ve filmu sjeli Arthasuv pribeh jak tu kdosi psal, uneseni z toho budou jen fandove warcraftu. Ostatnim to bude pripadat cizi a tuctove, coz je skoda. Ale tomu se aai ubranit nejde.
  • firebug
    Tak jeste muj nazor do tretice> Filmy Moon i Source Code se vubec nesnazi hrat na neco sloziteho. Prave naopak. Na zacatku figuruje trochu mysticna, ktere je ale v zapeti rozcereno primym vysvetlenim, o co vlastne jde. Vlastne je divakovi sdelen dokonce i zaver a snimek vas potom bavi zejmena vybudovanou atmosferou, kterou Jones kociruje bravurne. Podle me se jedna o hodne talentovaneho rezisera, ale nevim, je-li vhodny zrovna pro Warcraft movie...
  • Spades
    Jenže WoW má příběh okrajově. Je tam, ale nenutí ti ho.
    OP tím pádem nedával pozor na příběh a myslí si, že tam žádný příběh není...
  • kostejnesmrtelny
    Tím myslíš to uzavření - neuzavření ve War3:Frozen Throne, nebo video po zabití Lich Kinga ve WoW? V tom prvním případě bych se hádal, v tom druhým naprostej souhlas. Se "smrtí" Lich Kinga pro mě umřelo i WoW *9*
  • Spades
    Vidím, že rok 2015 bude moc dobrý rok :D
    Star Wars Ep7 a WoW Movie? Me like :D
  • ... to maji i nektere eroticke filmy.
  • Shania
    Ja bych radsi, kdyby se to tocilo okolo NE nez lidi.
  • Ten režisér je velmi dobrý. Moon je jediný film, který mě doopravdy rozbrečel a Zdrojový kód je opravdu povedený a originální akční film(sci-fi). Vtipné je, že jsem oba filmy viděl, aniž bych věděl, že je oba režíroval stejný člověk. Každopádně, i když režisérovi věřím, mám trochu strach, jestli rozpočet bude stačit nato, aby se dal natočit dobrý film na úrovni.
  • rhaegar
    Ten poslední filmeček jasně ukázal jak Blizzard už neví co dál s příběhem a lore a tu hrůzu dokonal v Cata.
  • terz
    To jen z toho důvodu, že dnešní filmaři-rutináři neumí s penězi zacházet a tak studia hází dvoustovky na každou druhou kravinu.
    100 miliónů je úctyhodná částka za kterou se dá natočit cokoli. Jonesův Moon měl rozpočet minimální a dokázal s ním divy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit