Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Jones nezávidím mu to, teď má šanci stát se legendou. Doporučuji jeho film Zdrojový kód.
  • davidBray
    stejně všichni víme, že to měl dostat Uwe *3*
  • nie nebol by podstatne nižší
  • Slusnej nesmysl :D.. "Naroubovat svet wowka na kladickou pribehovou zapletku" :D
    Warcraft ma svuj pribeh, to, co se deje ve wowku bych do toho vubec neplet.. Vztahy mezi rasami nijak 2x slozity totiz nejsou, doporucuju ti zahrat i treba w3, protoze z wowka se to asi chape hur..
  • IWKYN
    Film od Blizzárdů..... to je skoro jako HL^3..... nikdy se nedočkáme :(
  • Mě se to nelíbí :D
  • V žádném případě. Když Warcraft, tak ať už je to velkolepé, výpravné, epické...
  • MinisterOfSillyWalks
    mě taky ale fluff wise byl debilní
  • zrovna FFVII:Advent Children byl vynikajici film
  • Bereš třeba v potaz platy herců, režiséra, štábu, pronájem prostorů, komparz atd ??
    V porovnání s renderovanými filmy, kde jsou náklady narozdíl akorát v podstatě na "animátory" a dabing ?? Myslím si, že na renderovaný film by byli finanční náklady podstatně nižší, ale je to spekulace. *5*
  • hotwire999
    warcraft neni len wow *3*
  • ne
  • Vemu to ve zkratce. Podceňuješ komunitu WarCraftu, což je zcela zřejmé. A ano, myslím si, že bude útočit na Avatara a jenom nechápu, že když máš nastudovaný tyhle tabulky s celkovým příjmem filmů, jak můžeš napsat takovou prasečinu, že Warcraft film bude rád, když se dostane na 3 mega ?? Když třeba porovnáš Hobbita, který za první 3 dny vydělal 220 milionů, to ti samotnému přece musí být jasné, že jsi napsal absolutní prasečinu.
    A abych se vrátil k tomu Avatarovi, možná se v tom pletu, ale rozhodně to nepřebíjí tu prasečinu, co jsi napsal ty. Ale co bych ti tu psal nějáké argumenty, když první hater k tomuhle dá - už jenom za to, že si myslím, že ten film bude mít úspěch, ostatně jako u ostatních příspěvků.
  • Hlavne at to tam neprezene s drakama :D
  • Dej si facku profesore.
  • Mě se líbí jak každý bere značku Warcraft jen v souvislosti s WoW...
  • fizola
    Bolo by zaujimave keby to bolo take komorne ako napr. Moon, proste drama na malom priestore, ktora sa len bude odohravat vo fantasy svete :D
  • jindra.veliky
    ty posledni dve vety sedi i na tebe (prvni transformers jsou jednou z nejlepsich pop-cornovek)... *4*
  • Slyšel jsem, že Warcraft the Movie bude de facto něco jako náhrada za zrušený projekt Kung Fu Panda 3.
  • To vis ze budou jindro a take pokemoni, smerfi a medvidek PU :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit