Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak dražší určitě nejsou. Teda samozřejmě zálež, s jak moc drahým filmem chceš porovnávat.
  • jindra.veliky
    snad v tom filmu nebudou pandy *11*
  • Nevim osobne si myslim, ze to dopadne naprosto stejne tragicky jako drtiva vetsina filmu natocene dle hernich predloh napr: resident evil,tomb raider,final fantasy atd. Takze od tohodle filmu vubec nic neocekavam. Maximalne muze jen prekvapit, ale uz ted vim, ze neprekvapi :-) .
  • Ellendway
    Ony hlavně ty trailery jsou časově náročné a finančně dražší než natočit film ;)
  • Veskoslav
    http://www.csfd.cz/film/281663-ultramarines-a-warhammer-40000-movie/

    Mě se náhodou líbil:)
  • Stale lepsie ako keby to mal tocit Uwe Boll ktory o Wow film prejavila zaujem ale Blizz to nastastie odmietol.
  • No hlavne ze to netoci Uwe Boll :-) Ale stejne, pokud nebude reziser dobre znaly wow universa a natoci to jen tim stylem ze si precte scenar, bude to asi stat za hov*o i pro fanousky wow. Podle me by bylo lepsi naroubovat svet wowka na nejakou klasickou pribehovou zapletku a udelat kvalitnimi triky nabite hutne fantasy, nez se pokouset podat originalni pribeh. Na to se mi historie a vztahy mezi rasami zdaji prilis slozite pro celovecerni film.
  • Vrook
    Ten by šel určitě dělat takovou sračku. *15*
    Vono ty filmy podle her budou imho vždycky béčková záležitost a já se tomu nedivim.
  • Vrook
    Tak tohle je, jako téměř každej předmět internetový diskuze, o názoru a tohle taky konkrétně o tom, jakej má kdo standard. Na mě ty filmy působily, jak jsem psal, jako kdyby chtěl Jones napsat a natočit něco hrozně hlubokýho a s nějakym "skrytym poselstvím". A nejen, že takový filmy moc nemusim, ale jemu se to ani nepovedlo. To, že si ty filmy na nic nehrály, s tim zase naprosto nesouhlasim já.
    Vejš v diskuzi někdo píše, že to byl dobrej scénář a fádně natočenej. Já si myslim, že problém byl už ve scénáři. A je z toho cejtit takový až fakt přehnaný vypjetí sil napsat něco originálního, takže jsou tam pak nesmysly z logickýho hlediska, propracovanost postav je maximálně odbytá a třeba konkrétně námět source code? To bylo prostě totálně přihlouplý. A nevim co na tom chceš definovat.
    Jinak, řikám, jako odreagovačka dobrý. Jones je imho schopnej napsat kvalitní scénář a kvalitně ho natočit, ale měl by se přestat snažit o nějaký patetický deep věci.
  • Lawliet
    Čekám extrémní, ale opravdu extrémní tržby.. A hlavně dost dobrej film!

    PS: slovem extrémní, chci film srovnávat s takovým Pánem prstenů a hobitem.
  • Aby ten film nevysel v dobe kdy uz o wow nebude mit zajem nikdo...
  • Ty si myslíš, že Warcraft vydělá víc než Avatar, tedy víc než 3 miliardy dolarů? Tak to bych ti doporučoval probrat se ze snu. Avatara má šanci překonat jenom Avatar 2 a 3 a i to je nejisté. Warcraft bude rád, když se dostaně přes 3 mega.
  • Shania
    No třeba někdo konečně uděla taky dobrej W4K film, zatím je to naprosta katastrofa.
  • Těžko říct jestli je úspěch zaručen jenom jménem Warcraft. K tomu, aby ti film s rozpočtem 100mil. dolarů zaplatil pouze náklady, musí mít tržby přes 200 milionů.
  • Jde vidět, že se v tom hrozně vyznáš...
  • ked uz spominas korektnost, Warcraft by som dal robit Tarantinovi :)
  • Souhlasím, ale tohle je titul, na který je natěšeno spoustu lidí už spoustu let a to i díky tomu, že hrajou právě WoW. Myslím si, že pokud to Duncan nepokoní ( což si nemyslím, že by mu bylo dovoleno ), tak už jenom ti nedočkavci z WoW tomu udělají tržby. A jestli je film úspěšný se posuzuje samozřejmně podle tržeb. Takže v podstatě, pokud to bude tak jako tak strašná prasečina, stejně to bude mít obrovskou navštěvovanost první dny.
  • Nevím, jeslti je to ideální volba režiséra. Má zatím na kontě 3 filmy a z toho žádnej větší trhák. Ano, chápu, že začíná a měl malé rozpočty na ty filmy, ale přeci jen bych chtěl někoho zkušenějšího.

    Celkem chápu, že to Blizzard nechce udělat sám. I když ty krátká teaser videa umí dokonale, tak je přeci jen rozdíl udělat takhle celý film. Prostě jsou na to potřeba profesionálové, od scénáristů až po režiséry.
  • Definuj přihlouplost. Moon ani Source Code si na nic nehrály. Hlavně měly bavit. A rozhodně inteligentnějším způsobem, než třeba transformers. Ty filmy nebyly složitý, ale přihlouplý? To si nemyslím. To je tak, když je někdo přehnaně kritickej a snaží se ve filmu hledat něco, co tam není. Potom začne vytahovat takový absurdní chyby.
  • XorxoxTalarius
    Uspech neni zarukou kvality :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit