Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako těším se, ale podle mě je otázka, jestli by nebylo levnější a lepší udělat rendrovaný film čistě jenom v produkci Blizzardu. Blizzard tyhle videa umí ( viz poslední SC teaser ), což všichni víme, ale argumentovali tím, že nemají tak velký tým, aby udělali film. Je to otázka, ale tak jako tak, jako hráč WarCraftu se na film strašně těším a předpovídám mu větší úspěch, než měl Avatar ( pokud se tedy film opravdu natočí ).
    Peace friends *5*
  • XorxoxTalarius
    Tak po pohadce ze sveta Warcraftu si spravim chut "Lordem Inkvizitorem" z prostredi Warhammeru 40k

    Note:
    V roce 2015 by mel byt hotovy (dela na tom par lidi co od nikoho nic nechce)
  • MoravaGeorge
    Původní volba v podobě Sama Raimiho byla o dost lepší... ztrácím zájem o tento film. Duncan Jones je kvalitní, leč nudný řemeslník. Jako scénárista má dobré nápady, které pak fádně zpracuje.
  • no hlavne to musi byt politicky korektni *3*
  • Vrook
    Mě přišel i Moon i Source Code, jako takový trošku přihlouplý filmy, který se snažej hrát si na hrozně složitý. Ale odreagovačka dobrá. Tak když se z Warcraftu Jones nebude snažit udělat nějaký hrozně deep drama, což mu ani nejde, a zůstane u tý přihlouplosti, která se k warcraftu (a fantasy všeobecně) docela váže, tak by to mělo bejt snad fajn.
  • MinisterOfSillyWalks
    zrovna Moon mě nudil
  • samozrejme to bude strasne hrdinske, strasne pateticke, a pg12 alebo nizsi rating, takze smiesne
  • V roce 2014-2015 to bude exploze filmů s herní tématikou.Doufám že nebude docházet na filmové propadáky a že filmy jako Assassins Creed,Splinter Cell,Warcraft si náležitě užijeme. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit