Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MAJOR SPOILERS!!! Nesouhlasím, konec ME3 je nepromyšlený a je špatný na mnoha rovinách. Proč, to lze zjistit buďto přečtením asi milionu příspěvků na BSN, nebo poslechnutím tohoto pána: http://www.youtube.com/watch?v=FnMkTx3ATkQ&feature=plcp&context=C4f3624dVDvjVQa1PpcFMK_blZH0MAa3P7aFG3YdOIZ0Xv-6_T0Po= . Jde o čtyřicetiminutové monology o ME3 v angličtině, takže asi ne pro každého :), ale po delší době se na YT objevil člověk, který to má v hlavě dobře srovnané a dovede skvěle argumentovat. Ale pár mých vlastních poznámek: Kdo četl Revelation space od Reynoldse, Xeelee od Baxtera a viděl konec Battlestar Galacticy, ten zažívá při hrání série nepřetrživé pocity deja vu. Jen namátkou - Reynolds: Každých x desítek tisíc let roj strojů zlikviduje všechny rozvinuté civilizace v galaxii. Jejich metody jsou kruté, ale nakonec se ukáže, že jejich logika je neúprosná a sledují racionální cíl převyšující zájmy "organiků". Baxter: Tady odsud si podle mě tvůrci chtěli půjčit fotinové ptáky a udělat z nich ten důvod, proč Reapeři koncentrují civilizace do... reaperů :), dokonce Tali dělala v ME2 nějaká pozorování o změnách uvnitř hvězd, ale pak se na to autoři vybodli ve prospěch... BSG: To snad ani není třeba komentovat, cyklus vzájemných ničení organiků a anorganiků je totál rektál vykradený odtamtud. Další věc - není žádný šťastný konec. Srovnání s filmem nebo knihou kulhá. Film trvá dvě hodiny, knížku přečtu za dvě odpoledne. Série ME trvá kolik? 90 hodin? Hrubým odhadem, možná víc. Já prostě neutratím přes tři tisíce korun a neinvestuju 90+ hodin do hry, ve které nemám možnost zajistit hlavnímu hrdinovi šťastný konec. Nota bene když ten špatný konec (liší je fakticky jen barvou explozí) vypadá jako z nouze ctnost (LOST, anyone?) narychlo nalepená na dějovou linku, aby se to nějak ukončilo. Poslední poznámka - zničení Mass Relays znamená konec galaktické civilizace. Čili to, co jste 90+ hodin pomáhali stmelit, je během deseti vteřin rozbito. A druhý důsledek - na orbitě Země je teď několik tisíc kosmických lodí plných emzáků, kteří potřebují jíst, pít, energii a kteří jsou několik desítek let FTL letu od domova, na kterýžto let nejsou vybaveni. You do the math. Čili gratulace, autoři ME zakončili hru pravou a nefalšovanou kosmickou genocidou.
    • Cypri
      tu skoro hodinu jsem tomu věnova. Mluvil hezky. Souhlasím s tím co řekl, to co říkáš je ve směs totéž (to ke konci třeba) Je to tak no.

      Já už s tím odmítám bojovat. Tak nějak jsem tuhle bitvu s indoktrinací prohrál já, když mi Bioware říká (jak se zmiňuje ten chlápek) že je chyba na mé straně. Ne. Já vím že není, ten konec prostě udělali horkou jehlou a teď to eště svádí na nás.
      Ale já už nemám sílu to řešit. Prostě si počkám co nám připraví v těch pravděpodobně pětiminutách navíc animaček (5 minut dohromady - pro všechny konce)
      Půl věcí zůstane nevysvětleno a sbohem šáteček.
    • Takze kdyz ti hra neumozni pro svoji postavu zajistit stastny konec,tak je ta hra spatna?
      Tomu rikam argument *1*.
      A barvou exploze se lisi pouze zaverecne animacky,ale ne konce jako takove.Staci ,kdyz trosku zapojis mozek,aby sis uvedomil,ze dusledky tech 3 koncu jsou rozdilne.
      Ale chapu,ze je jednodusi rict,ze konce se lisi poze barvou. *1*
      • Hra, která mě nechá tak dlouho působit v nějakém vesmíru, přetvářet ho a vytvářet různé vztahy, a potom ten vesmír během deseti vteřin totálně rozbije a mě nechá umířit, nebo v lepším případě umírat pod tunou kamení... ano, takovou hru považuju za špatnou. U nějaké konzoloidní hříčky na šest hodin i s intrem bych asi tak nebrblal. Jinak doporučuju poslechnout si ta odkazovaná videa, těžko můžu zkoncentrovat několik hodin povídání do jednoho příspěvku.
        • Odkazovane video jsem videl a s nekterymi argumenty souhlasim,o jinych by se dalo polemizovat.
          Nicmene duvod,proc jsem na tebe reagoval je tvoje tvrzeni,ze negativni konec znamena spatny konec.
          To je opravdu tolik lidi tak zblblych z tech hollywoodskych happy endu,ze kdyz nejaky pribeh nekonci kladne,tak je to automaticky brak?
          • Opakuju, u filmu, do kterého investuju dvě hodiny času a stovku za lístek, to neřeším. Netvrdím, že negativní konec je automaticky špatný konec u všech her na věky věkův amen. Tvrdím jen to, že u her TOHOTO TYPU mi takový konec vadí (prosím zaznamenej to zájmeno "mi"). Nemám rád, když něco desítky hodin buduju a pak mi to někdo totálně rozdupe, aniž by mi dal možnost to odvrátit. Toť asi vše.
            • FreelancerSVK
              Osobne happyend nepotrebujem, ak horší koniec dáva zmysel a ladí so zvyškom príbehu, ale je pravda, že pridať možnosť, ktorá by sa odomkla naozaj jedine v prípade jedinej unikátnej kombinácie rozhodnutí by určite nebolo také problematické a dosiahli by ju len tí, ktorí by o ňu naozaj stáli.
          • Konec hlavne potrebuje KATARZI, tu ale v konci ME3 nehledej. Neni tam...
        • Hra ma stastny koniec, lebo real-life je ovela horsi *1*
  • Rikejte si co chcete, ale clanek je neobjektivni slatanina. To ze dnesni herni novinari nemaji koule neco zkritizovat je smutny fakt. Staci aby hra byla vydana EA nebo Ubisoftem a devitky se jenom hrnou.
    • Co takhle si dát tu práci a odpovědět na argumenty? ;)
  • viděl jsem část speciálu o mass effect, protože mě zajímalo proč většina recenzentů chválí konec ME3. nic jsem se nedozvěděl ... jen že hra vlastně byla(ve zkratce) o organicích vs. synteticích :-/.
    Nevadí.
    Přečetl jsem si tento článek a opravdu jsem se rozlobil.
    Alešy Smutný ... vůbec nevíš proč ostatní hráči chtějí indoctrination theory. není to o tom že prostě nenávidíme God child a že nám jde hlavně o konec. je to o tom že logicky konec nedává smysl a rozbijí hlavní část hry.
    Klidně ať extended DLC není indoctrination theory, ale ať díky němu nejsou v ději do očí bijící logické chyby!
    ale co bych se tady dále rozepisoval ... z toho co jsi napsal jsi asi vůbec neviděl tohle video :
    http://www.youtube.com/watch?v=7MlatxLP-xs
    redaktoři jsou prostě retardi co snaží filozofat nad vším co jde jen aby mohli ukázat ostatním že vidí ve hrách více než ostatní.
  • toto je skoro na smiech...fakt...ako nechcem znevažovať prácu, ale toho bola až škoda

    btw. nechcem úplne ad hominem ale má autor nejaké vzdelanie v oblasti literatúry, filozofie či podobne?

    ale dalo sa čakať, keby Leonardo namaľoval jeden obraz tak, že by skrátka vydžabal všetky farby na plátno ako by mu prišlo, aj tak by sa našlo veľa ľudí, ktoré by v tom už z princípu videli vyšší zmysel (ako vtipne naznačuje AC v Brotherhood)

    http://www.youtube.com/watch?v=7MlatxLP-xs toto ste videli? keďže nechcem písať 100x napísané/povedané

    aby som len nehovoril, že sú to samé floskule tak budem aj konkrétnejší - celá idea syntetického života je veľmi veľmi ožehavé téma - nemáme s tým skúsensoti, je to len predpoklad, postaviť na tom zlomový bod konceptu je už samo o sebe tenký ľad (viď. Matrix kde takisto dosiahli len skončenie genocídy ako cyklu, ale 99 percent ľudí zostalo v Matrixe a dokonca šťastných)- postaviť to tak 10 minút pred koncom je číry amatérizmus...cena za víťazstvo nie je problém, problém je zbytočnosť boja...Shepard nie je Budha, je to vojak...Crucible + Starchild nie sú Deus Ex Machina, skôr Diabolus Ex Machina...také lapsusy typu, že Reaperi vždy útočia cez Citadelu, vďaka Proteanom nemohli a tak sa tentoraz môže galaxia ako tak konsolidovať a zrazu bum, len tak sa dozvieme, že Citadelu už majú a ešte ju premiestnili k Zemi - čo sa stalo s "mali všetky dáta, odrezali nás a sektor po sektore nas vyhladili"? - a nakoniec Starchild povie, že to, že si tam je dôkaz, že cyklus zlyhal???...akože sme prežili zásah Harbingera a Maraudera Shieldsa? *1* ...lebo neviem ako to neguje to na čo Reaperi slúžia, keby im to tam tá flotila natierala tak nepoviem, ale inak?...a hlavne - autorita...to je ten problém...z gréckej mytológie vieme, že Zeus vraj chcel ľudí 2x zničiť, ale bol odhovorený...potopu z Biblie tiež poznáme...všetky genocidálne predstavy západnej civilizácie vyvierajú'predovšetkým z týchto konceptov...tu podobne Reaperi nám obmedzujú slobodu a život, inak zničíme všetko...Shepard je teda dôležitý ako paragon toho, že to tak už neurobíme...navyše ak sa aj niečo ukazuje v tomto konflikte (ktorý je ale počas hry rovnocenný problematike kolonializmu, eugeniky, reálpolitiky a pod.) tak to, že problém je v strachu organikov, v 1ke s atuším vraví, že Gethi sa 300 rokov neukázali za Perseus Veil až čo prišiel Sovereign, vojnu začali Quariani - z toho čo sme videli, logicky vyplýva, že ak organici neblbnú, harmónia je možná...toto mal Shepard ukázať a tým mal presvedčiť, že cyklus má skončiť...ale o tom ani slovo...len akýsi algoritmus, že máme tu človeka a crucible (čo je btw. tiež dosť problematické, to je ako keby si indiánske kmene pri vyhlazovaní európanmi postupne odovzdávali plány na at. bombu), tak skúsme niečo iné - ešte tak zničenie alebo ovládnutie reaperov ok...ale syntéza?...mágia?...v talky and techy?...problém je, že syntetik nie je niekto kto má protézu...syntetik je kód, (gethi ako hovorí Tali), organik je DNA resp. RNA...a zmergovať to v celej galaxii....fuuuha...to skôr uverím Lucasovi, že Ewokovia sú kľúčovou silou v porážke Galaktického Impéria....jednoducho....zmätenosť nie sú hlboké úmysly, nútená tmavosť - sivosť nie je "dospelosť"...redaktori a menšina fanúšikov mi pripomínajú babu, ktorá hovorí "musíš ma chápať"...pod čím si predstavuje súhlasiť, schvaľovať...ale ono nie je problém chápať a vôbec neschvaľovať...koniec má kopec floskúl, ale nič hmatateľné, dotiahnuté...ak Bioware chceli trochu tajomna a mystiky, mali tak veci štylizovať...ale oni predstavili reálpolitický, pestrofarebný, pseudotechnický svet podrobných vzťahov...tam "vzletné konce nemajú čo hľadať"...mixovanie žánru, rozklad tragédie a pod. sa netolerujú ani stredoškolákom...čo keby sme si radšej otvorene povedali, že okrem chuti sa vymedziť voči väčšine nespokojných je asi hlavným dôvodom obhajoby racionalizácia ....že jednoducho Bioware by nevydali šunt...že to jednoducho nie je možné, že oni by sa nepomýlili...stále po DA2?...stále po kúpe EA...áno autorita, Bioware bola autorita, predobjednávky ich hier samozrejmosťou....to asi končí a asi aj oni to vedia...
    • ešte jedna vec...veľmi nešťastné používanie pojmu autorita...ale v zásade to aj ukazuje, v čom článok stráda

      je pravda, že Autohority s veľkým A sa v prinícipe v anglosaskom svete používa pre MOC....štátnu moc...ale v súvislosti filozofickej a etickej je autorita moc vykonávaná s vyšším princípom...sudca môže byť autorita a mafián nie...teoreticky skutočná autorita formálnu moc nepotrebuje...viď. v škole - ak má učiteľ autoritu, žiaci sa chovajú ako on chce aj keď tam napr. nie je (v triede napr.), ak má len moc...tak ich max vie trestať a usmerňovať keď tam je, ale keď tam nie je robia si čo chcú - nie sú presvedčení, že vykonávanie jeho moci je spojené s vyššími princípmi, teda konieckoncov vedie k prospechu ich samých (a nejde o to či tomu rozumejú, väčšinou nie)...nehovoriac o rodičoch, ktorí majú fakt vyhraté ak sú pre dieťa autoritou - a že aké ťažké je to dosiahnuť

      genofág nebola autorita...to je práve ten moment...bola to čistá moc...reálpolitika...veď o tom je celá ta dilema

      a hlavne...ak sú Reaperi autorita...tak nie je dôvod proti nim bojovať...skrátka musíme uznať, že vedia čo robia a prečo...sme príliš malí aby sme pochopili presahy...môžme skúsiť vyjednávať ako Saren...alebo prosiť o milosť....no ale zjavne pre nás nie sú autorita...sú len hrozba väčšej moci, ktorú chceme nejako prekábatiť..

      ps. takže vlastne všetci čo presvedčili Sarena sa zastreliť sú troublemakeri čo to celé nechápu *1*
    • Trol.diskuzni
      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

      !!!!!!!Tomu, kdo si příspěvek nademnou (ten dlouhý) přečte celý a poté zapne Mass Effect, se zobrazí link na tajné DLC s HAPPYEND koncem celé série!!!!!!!

      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Prispevek nad tebou ,je ten muj.A vzhledem k jeho delce,je dost pravdepodobne,ze si ho precte vetsina *1* .
        Ale jinak dobry *3* .
        • Trol.diskuzni
          Doufal jsem, že většině dojde, že jsem tím myslel ten dlouhý... *1*
          • *1*
          • *1* *1* *1*
    • A to vazne cekas,ze to nekdo precte cele? *1*
      • Já to přečet a je to dost dobrý a docela s ním i souhlasím. Je fakt zvláštní kam až se jedna hra dostala. Potažmo až k filozofii , morálním otázkám a mystickému pojetím . A autoři chtěli jen dobrou hru *4*
  • Myslim ze cela polemika ohladom koncov, spociva v tom, ze je to koniec. Tak ako nacrtol autor koniec zauzivanych veci a niektorym je smutno, bolo aj mne, ze je koniec. Som zvedavy co sa bude diat dalej ci mass Effect bude pokracovat nechame sa prekvapit ;). Nie som sklamany koncom, ale Final videom, ktore je uplne rovnake Zatial pre mna dva konce (modry a cerveny). A nemyslim si ze pre zeleny sa zmeni... tot ku koncu
  • Kdyby tu svojí Deus Ex machina použili tak jak se má,protože ta má vysvětlit neřešitelnou situaci či vysvětlit vše,ale vychází z toho co se odehralo nedodává žádná svoje vysvětlení když při konci antické hry po použití tohoto principu divací neříkají WTF CO TOHLE SAKRA BYLO.......ten konec je prostě špatnej ne co tam je ale už a hlavně svojí formou a nezvládnutím....plus myslím si že spíše je to v tomto případě hlasitá většina než menšina a nebo je ta většina sarka tichá *2*
    • Neodvazuju se odhadovat,jak to je s pocetm spokojenych/nespokojenych pripadne tech,kterym to je tak nejak jedno.
      Ale osobne si myslim,ze obecne nejvice slyset jsou vzdy ti nespokojeni.
      Spokojeni vetsinou nemaji duvod chodit po forech a diskusich a vypisovat svoje pocity ze hry,filmu ci jakehokoliv jineho produktu.
      Staci se podivat napriklad na fora Steamu k libovolne hre a vetsina temat se bude tykat nejakeho problemu nebo nespokojenosti se hrou.
      • Tohle si nemyslím že jen ti nespokojení jsou slyšet a spokojení mlčí.Tohle je dokola využívanej nazor jak zmírnit kritiku všeho co se někomu nelíbi že on je ta řvoucí menšina.Viz to přirovnám k Lostu fanoušci řvali že konec je blbárna,řeklo se že je to jen ta menšina ale udělalo se to dovysvětlení....když pak měl lost první reprizu no sledovanost byla ta tam ......takže to nebyla jen ta mala či nenši část.
        • Ja netvrdim,ze kritici konce tvori mensinu.To vubec.
          Spis jen sem naznacil,ze hraci,kteri hru kritizuji nemuseji tvorit nutne naprostou vetsinu. *3*
          Stejne tak si myslim,ze vetsi nutkani jit na nejake forum a vyjadrit nazor na hru ma nespokojeny clovek,nez ten spokojeny.Nebo ne?
          • A toto svoje tvrdenie podkladáš čím? Nejaká odborná štúdia? Link? Už len fakt, že sa o tej nespokojnosti toľko píše, a že vznikol aj tento článok hovorí za seba. Lebo rovnako by sme mohli špekulovať, že je ešte kopa ďalších nespokojných, ktorým sa ale na tie fóra nechce chodiť. Názor človeka, ktorý ho nechce, nevie vyjadriť alebo proste o ňom neviem ma nezaujíma. To, čo sa ale jednoznačne dokázať dá je to, že z ľudí ktorí chodia na fóra i ME3 je väčšina nespokojná s koncom (viac alebo menej). Otázka je, nakoľko to môže ohroziť predaje budúcich podobných Bioware hier a nakoľko ich zaujíma názor tejto údajnej menšiny. To že sa vôbec obťažujú nejaké vysvetľujúce (v mojich očiach obhajujúce) DLC robiť niečo naznačuje.
  • Co je vlastne ME3 hovori nam vsetkym?

    V pripade ze nastane nieco podobne v skutocnosti, tak bohuzial vyzeny by sme boli hotovi. Inymi slovami vojna takeho rozsahu neskonci nikdy bez strasnej ceny. A ta cena by bola velmi vysoka. Verte mi. To co pouzili na konci je ekvivalent atomoviek druhej svetovej.

    Mam otazku. Aj kedy pohli vesmirom, myslite si ze to moze skoncit v reale dobre? Podla mna su konce super. Myslite si ze civilizacie stare par milenii maju sancu proti niekomu staremu aspon par milionov rokov (ani nahodou)?

    Ja jedine co vidim je, ze hraci akosi maju strach z konca (ich vlastneho). Pretoze ludska psychika nepripusta bolestny koniec. A jaci ked vidi nieco ine.
  • Mně přišlo že autor článku hrál a fandil za smrťáky. Nejvíc co mi vadilo na konci ME bylo zničení relé hmoty. Tím se ME jako takový stal bezcenný. Pro mě byl ME možnost setkávat se s cizími rasami, poznávat jejich kultůru ( a některé byli fakt geniální a originální ) a po zničení relé co vám zbyde? Koukat se z okna na hvězdičky a vzpomínat a to mi prostě nestačí.Sheparda obrečim, ale zabít duch ME ? To asi nerozdejchám. Není tu prostor pro pokračování a to je alespoň pro mně depresivní. Jakékoli DLC je v podstatě ztráta času. A je mi z toho fakt smutno . Po dohrání jsem neměl chuť se k té hře vracet. Nakonec jsem si to znovu rozjel, ale stalo se z toho už jen podprůměrná střílečka s podprůměrnou grafikou a u 1 i s blbým ovládáním a už si to neužívám jen nostalgicky čumím na videjka *9* *9* *9*
    • Vzhledem k tomu,ze zadna hra z ME univerza se nema UDAJNE odehravat po udalostech z tretiho dilu,ti muze byt celkem jedno,jestli mass relays byla nebo nebyla znicena ne?
      • jen takový postřeh : " Jak já nesnáším prequely"
      • To je sice pravda, ale už tam bude pořád ta pachuť potopení ME. Neříkám že to nebude dobrý, ale už se na to nebudu koukat objektivně ale skrz prsty. A to rozhodně není dobře. Mě to přišlo líto. Je pravda že bych chtěl pokračovat dál v sérii a né se vracet v čase ( dělá se to ve filmovém průmyslu a je mi to dost proti srsti ) Možná se autoři báli že po porážce by nedokázali nastolit zajímavý příběh nením. Takhle můžou vznikat nové serie z ME univerza ale pokaždé se špatným koncem *9*
        • Na druhou stranu,nekdy je lepsi skoncit driv,nez se dane tema vycerpa a je z toho pak uz jen zdimacka penez.
          A ze takovych kousku je na soucasnem hernim trhu nekolik.
  • tak dobre zapojim imaginaci :) v RED konci, ktery jsem dostal ja, uvizla nejvetsi flotila galaxie u vydrancovane zeme, takze si krogani ze vsech udeleji svoje kurvicky a hamburgery :) ... moji partaci se na pterodaktylech dostali na normady a utekli z boje, takze se stali dezertery :) ... starchild se ukazal jako pekny lhar, protoze EDI PREZILA ... Shepard mi prezil taky :) jeste, ze mel v propalenem brneni padak (brneni spalil reapersky paprsek, ktery v pohode kraji lode, ale na brneni N7 nema) a tak se nerozmaznul pri padu z Citadely o zem :) ... zniceni MR = vybuch supernovy, takze bud sem udelal jeste vetsi skodu nez reapri, nebo se ta energie pred znicem poslala dal (chudaci obyvatele soustav jejichz MR uz nebude mit kam energii odeslat) ... pak jedna vec, kterou si nedokazu vysvetlit :) Nistej vystrelil podle hvezdne mapy z jine soustavy nez je zeme (prosim nejakeho proendera o vysvetleni) ... hned, kdyz jsem si to takhle sepsal, mam lepsi pocit, ze jsem udelal neco pro to vyssi dobro :))))
    • Pravda, Shepard v podstatě zahubí i nevyvinuté rasy (ty které Smrťáci "nesklízejí") a ostatní nechá odříznuté na různých planetách, kde patrně pomřou hlady.
    • Jop, Sol se nachází jinde. Tvůrce té animace se pravděpodobně ani nepodíval na mapu galaxie ve hře, nebo mu nedošlo, že "Local Cluster" obsahuje právě Sol. A podle skutečné mapy galaxie to taky není, protože Sol není a dlouho nebude až takhle na okraji ramena galaxie.
    • No. To je vcelku jen tve imaginarium. *2* Nikde nevidis, ze by to byl Shepperd a byl zrovna na zemi. Navic tezko znicis reapery jinak nez zapomoci mass relay... Ale tohle popravde nema cenu rozebirat s lidmi, kteri sezrali moudrost sveta. Radsi si podepiste petici at to je srozumitelne i opici *3*
      • Sakra to ani neumíte napsat jeho jméno? Je to SHEPARD, ne Shepherd, Shappard, Shepperd nebo jakákoli jiná hrůza.
      • aha, takze BW mi zatajali i to, ze se se bitva od zeme presunula nekam jinam a shepard lezi na nezname planete :) nebude pravdepodobnejsi spis to, ze vyvojari udelali chybu (kterych je na muj vskus hra plna; nejvice me dostalo salutovani spatnou rukou a mirandy magicky pasek)? ... budu rad kdyz mi objasnis i dalsi veci, ktere ma opici mysl nebyla schopna rozlustit :) predem dekuji alberte einsteine
        • Tak chyby se najdou vsude,at uz to jsou filmy,hry,knihy atd.
          Muj nazor je,ze ani jeden z argumentu,ktere jsi uvedl bych nepovazoval za chybu tak vaznou,ktera by zpusobila,ze konec tak jak je,by byl naprosto nelogicky,jak se to snazi nekteri prezentovat.
          Konec zcela jiste obsahuje nemale mnozstvi chyb,nepresnosti a nelogicnosti.
          Nektere by se dali pri trose snahy a predstavivosti vysvetlit,protoze hra sama dany problem nevysvetluje,nektere jsou zpusobene odflaklou praci a jine jsou proste chyby z nepozornosti nebo blbosti.
          Presto v zadnem z uvedenych argumentu nevidim nejakou zasadni logickou chybu,ktera by ze zaverecne pointy udelala naprosty nesmysl.
          • ano chyby se najdou vsude a ty co jsem a mas pravdu ... mirandy magicky pasek a spatne salutovani jsou jen pest na oko :) ... nejvetsi chyby, ktere mi vadi na konci:
            1. zahadna teleportace partaku na normandy
            2. jak se mohl dostat anderson dostat do paprsku driv jak ja a proc, kdyz jsem se belhal do paprsku me nespatril velitel hammerhadu
            3. jak mohl vedet hacket, ze jsem na citadele
            4. proc paprsek vedl vedle ridici mistnosti
            • Ano vsechny 4 argumenty se nabizi,ale stejne tak vsechny 4 by se dali pravdepodobne nejakym zpusobem vysvetlit.
              Problem je,ze hra tyhle problemy jaksi neresi.Treba se vysvetleni dockame v tom planovanem DLC.
            • ale toto vsecko snad zalepi DLCko a pak budu i ja spokojeny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit