Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze prakticky hlavni duvod zasazeni do tohohle prostredi jsou proceduralne generovane mapy a lepsi znicitelnost prostredi, takze to chapu jako zmeny typu 3 baraky misto 4 a tady zed bude a tady ne, jinak to bude uplne to same jako predchozi dil. Z absence alespon zminky o mobilni bazi usuzuji, ze to bude opet reskin. Ano oznamili nam, ze dostaneme pokracovani za plnou cenu namisto datadisku, dekujeme.
    • Já jim za pokračování klidně plnou cenu dám. Pokud to bude stejně kvalitní zábava jako jednička. Jen ať si kluci nějaký ty peníze užijou :)
      • To ja si pockam jeste na datadisk a pak to koupim jako komplet za 10e. Je tolik her, ze neni treba nikam spechat.
  • 100% to vyjde na konzole i na tablety, posledni dil se tak skvele hral na XBox controlleru, pri prvnim pokusu o hru mysi me to silene nebavilo :D
    • Bohuzial to tak nevypada... :(
  • walltar
    No minulý XCom mě celkem zklamal... a myslím, že to nebylo tím, že byl i na konzolích. Takže u tohohle budu taky opatrnej.
    • JJ... orezali uplne vsechno co slo... alespon tam byl docela velkej pocet map kdyz nic jinyho. Xenonauti me uspokojili mnohem vic ale tam je bohuzel zase potreba stahnou nejaky map packy protoze map je tam fakt nepochopitelne malo.
    • Já to měl naopak. Jednička mě nadchla. Po delší době to byla hra ke které jsem se vrátil i po dohrání. Nicméně respektuji zamozřejmě, že někomu jinému se to líbilo méně nebo třeba vůbec.
      • Mno spousta staromilcu to srovnavala s puvodnim xcomem, kde tahy byly na zaklade energie, bylo vice zakladen atd.
        Takze tato nova verze byla spis ocesany puvodni xcom a s omezenim na controller, coz bylo podle me ve hre dost znat (muj subjektivni nazor). To vsak neznamena, ze bych si tu hru neuzil. Jen ty proslule miss miss na 90%+ dokazali zruinovat celou hru, kdyz se cela "dulezita" mise odvijela v tomto duchu.

        Kazdopadne jsem zvedav, jak se to vyvine a zda zmeni nejake mechaniky nebo zustanou u toho sameho a jen predelaji jednotky a zobrazeni.
        • A nabyl spíš problém s plánem? 90% hit znamená, že se to na 10% pos.... Mimo to, dobře použité holo z toho dělá tutovku. ;-)
        • Me to taky vcelku bavilo, ale neodpustil jsem tvurcum tu neuctu k atmosfere puvodnich x-com dilu, kdyz uz si troufale ten nazev vzali. K hernim systemum jsem jinak nemel vubec nic, proste jsem to prijal.
  • Ilusiveman
    Holly sh*t!?!
    • Asharak
      Proč né normal? :(
  • Lukass
    Pokud se hra povede okamzite kupuju, podobne pristup se jen tak nevidi a cte se to hezky.
    Tohle je potreba podporovat!
    • Podporovat ako co? Ze je to PC exclusive? Ze su male studio a nemozu si dovolit vyvoj na platformy?
      Mne sa to prave cita velmi smutne...
      • XorxoxTalarius
        Firaxis a male studio? Vis o tom ze jsou soucasti 2K? A kdyby chteli, tak jim 2K ty kity posle?
  • žeby sa vyvracali teórie o tom. že AAA hry sa na PC nepredávajú a vývojárov živia len konzoly
    • Anebo protože strategické hry byly vždy doménou PC a na konzolích snad nikdy neměly kdovíjak větší úspěch?
      • tak to se vi uz dlouho, ze konzolisti radsi QTE jednohubku na odpoledne, nez hru, u ktery nedej boze museji zapojit i mozek *1*
        • ...ty ho tiež moc nezapájaš, čiže si konzolista?
        • A na tom je špatné co?
          • Podpora retardace? Počkat, já zapomněl že to je základ dnešní doby. *PAT* *PAT* good reta*d III, there there.
  • Ja si taky urvu svuj kousek kolace.

    „Nebudeme prestavovat dum na chlivek"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit