Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chvíly jsem je hrál, ale nijak mě to nechytlo.
  • XorxoxTalarius
    Firaxis a male studio? Vis o tom ze jsou soucasti 2K? A kdyby chteli, tak jim 2K ty kity posle?
  • XorxoxTalarius
    A jak se jim zije, kdyz nevylucuji?
  • drasta
    Caues :D BTW. tak me napada nehrajes nahodou WT tanky? :D
  • C-BEAM
    z krabicovky má vývojář méně než z elektronického prodeje.
  • No som zvedavy. ci bude ovladanie rovnako hrozne neprakticke alebo vyuzije komfort , ktory poskytuje v takomto type hry mys. Pretoze v predchadzajucom gamepadovom dieli, namiesto kontextovych info, drag & drop a pod. sa bolo k vsetkym info okrem percenta strelby preklikat cez 2-3 obrazovky.
    A gameplayovo by som vazne privital navrat k AP, zlozitejsej logistiky inventara a vybavy a vyvazenejsie classy..nie, ze vsetko povrazdi sniper.
  • Psychotic
    Souhlasím. První XCOM jsem hrál na PS3, ale nemám problém koupit dvojku na PC. Snad to utáhne i ta moje šunka.
  • del0
    "Vývojáři nemají dost peněz na vývoj na konzole..."

    "Vývoj není dotován výrobci konzolí..."

    -fixed-
  • ...ty si vazne KKT...
  • ...ty ho tiež moc nezapájaš, čiže si konzolista?
  • FridayManul
    Lol, oni na tom ještě pořád dělají? Jak je to dlouho, to už musí být snad 10 let.
  • No jejich boj, připraví se o velkou spoustu peněz. Mně je vcelku jedno, na jakou platformu to koupím.
  • tvl jumpe.. prijd nekdy na TS ti narvu do hlavy.. ze jooo ze to tak bude :D
  • zaty
    Kolik myslíš, že mají z prodeje krabicovek? Když odečteš tisk, logistiku, marže distributora a koncového prodejce, tak bych se vůbec nedivil, že to bude podobné s tím, co jim sebere Steam nebo GOG.
  • Nebojte o obou hrách dobře vím. :) Caues Drasťo. :)
  • MickeyMutant
    Víra jejich nechť je provází.
  • Chim
    A co třeba upřímná víra PC hráčů, že hra vyrobená na míru pro jejich platformu bude lepší, než multiplatformní titul?
  • Podpora retardace? Počkat, já zapomněl že to je základ dnešní doby. *PAT* *PAT* good reta*d III, there there.
  • MickeyMutant
    1) Vývojáři nemají dost peněz na vývoj na konzole
    2) PC hráči řvou: "Sláva! Hurá! Hosana!"
    Sousedova koza prostě musí chcípnout, jinak se z vesmíru vytrácí radost.
  • ne, jen jim steam a gog odežere 30% prodejů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit