Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze delší než hra samotná... :D
    • lol nice one
  • Ten konec... strašný zklamání z pohledu hráče, ale naprosto normální zakončení z poholedu reálného života.
    • Teď abych to kvůli tomuto příspěvku honem koupil a dohrál, abych věděl jak to dopadlo... *1* Každopádně je fakt, že mě to už dřív zaujalo a určitě tu hru nenechám jen tak zapadnout :)
    • To ze to je hra neznamena ze to musi mit nejakej mega giga konec
    • - SPOILERS - Hru jsem dohrál,konec jsem něják s přešel s tím,že taková prostě je realita a že bych neměl očekávat nic paranormálního.Jen mi pořád vrtá hlavou, k čemu byl teda ten camp s různými rádii, meřiči abůhví s čím vším a který zřejmě ? Ned ? zapálil.Jakou tam hraje roli? Nebo jsem to nepochopil vůbec? *2* . Díky
      • milos.bohonek
        Spoiler: Ten tábor mohl patřit nějakým wildlife rangerům, kteří ho používali ke sledování losů, viz zařízení na sledování náramků a mrtvý los s náramkem v jiné části rezervace. Akorát ho na léto opustili a Ned toho využil? Je to každopádně celé trochu čudné, Delilah netuší, co ten tábor je, ačkoli jinak má o parku perfektní přehled; oficiální struktury netuší, že jim ten tábor někdo využívá... tohle z mého pohledu nebylo příběhově úplně stoprocentně dotažené.
        • Spoiler - kluk se zminuje v dopise o otcove kamaradovi z armady a na plote byla cedule (uz si nepamatuji, co tam presne bylo).
          • spoiler: jeste v jinem dopise bylo psano o doktorovi, ktery tam mel delat vyzkum pred nejakym casem (byl nekde u tech sneznych skutru).
      • Spoiler - pokud jsem to dobre pochopil, byl to vyzkum ve kterem se snazil pokracovat otec toho mrtvyho kluka. Zrejme ze spatneho svedomi, ze odesel tak jak odesel a kluk o tom pred koncem snil.
      • to som nepochopil ani ja a hlavne to ze tam povedali ze su tam veci o jeho zene ktore ani nerozpraval...
        • Ohledně toho infa o Julii, které Ned věděl a o kterém Henry Delilah neřekl - v jednom momentě měl Henry halucinace a myslel si, že přes vysílačku mluví s Julií, ale přitom mluvil s Delilah a ta mu řekla, že ho nechtěla přerušovat, tak možná z tohohle se Ned dozvěděl to info o Julii.
  • Ten konec je paradoxne to nejlepsi na cele hre, kdyz se nad nim zamyslite a podivate se na nej s odstupem.

    Vsichni jsme doufali, ze Delilah na konci uvidime, popripadne, ze mezi nimi neco bude. Ale ono nebylo, protoze jsou to oba ctyricatnici se svymi vlastnimi posranymi zivoty a nejake dva mesice v divocine na tom nic nezmeni. Zivot jde dal. Nejsou to dvacetileti mladici, aby si to mohli dovolit.

    Cele je to o navratu do reality a te katarzi pote, co zjisti, ze zadny tajny vyzkum ve skutecnosti neni a dojde jim, ze cela ta hra skoncila a oni se musi vratit zpet do svych zivotu.
    • Morraw
      Souhlasím a s odstupem času to vidím stejně. Je to vlastně až fantastické. Žádné kataklyzma se nekoná, žádná šílená konspirační teorie, nic paranormálního. Jak píšeš, je to návrat do reality.

      Přesto jsem měl pocit, že Delilah v tom nějak bude mít prsty. Ale člověk se může domýšlet, co se stalo po konci. Rozhodně si to zahraju ještě jednou a určitě objevím něco, co jsem přehlédnul.

      Bylo to sice lineární, ale užíval jsem si postupné rozplétání příběhu. A jak dny míjely a začínalo to být trochu paranoidní, tak i ten tichý, prázdný a prosluněný park začal být mírně strašidelný a přistihl jsem se jak se sem tam ohlížím přes rameno.
    • Mne se ten konec v tomhle taky libil, ale naprdlo me to rozuzleni zahady:

      Bral bych i to, ze si s nama teda vyvojari hrali, a jen vyvolavali paranoiu.
      Ale vzdyt to nedava smysl, ne? Fakt mam verit, ze (v dane dobe) takovy ultra high-tech vybaveni necha univerzita v lese za pletivovym plutkem jen tak pipat? Jaktoze o nich teda Delilah nikdy neslysela?? Odkud Ned vedel o Henrym "veci, ktery Delajle nerekl" ???
      Atd., atp. ... treba mi to nekdo vysvetli, ale dost me to zamrzelo.

      Jinak bezva vec, tato Firewatch...
      • Delilah se totiz s Nedem a jeho synem stykala a znala je osobne, proto ji tak zasahlo objeveni mrtvoly toho syna. Hlavni dukaz je v creditech, kde bezi fotky z te kamery a na posledni fotce je Ned a jeho syn spolu. Ta kamera nema samospoust, takze ty dva musel fotit nekdo jiny, coz byla Delilah
        • Myslel jsem jak vedel Ned o Henrym.
          Nad temi poznamkami se Henry desi, ze jsou tam veci, ktery nikomu nerekl...
  • a víte, co dělá koala, když hoří les?




    ... hoří taky
  • Splnenej sen asocialnich hracu *1*
    Kde se da sehnat takovej job ? Ja chci taky utect do lesa.
    • LOL ,je fakt ze kdyz jsem to hral chtel jsem skocit do televize
  • Uzasna hra, konecne hra co ma pribeh a nie jednoduche vyvrazdovacky bez napadu.
    Za mna 9/10, bod uberam len za kratkost.
    • Mart9
      Zahraj si ještě Life is strange
  • Dlouho jsem nehrál hru s tak povedeným a napínavým příběhem.Graficky nádhera a hratelnostně taky paráda.Za mě spokojenost.
    • ta hratelnost je ta simulace chození?
      • které hry nějakým větším či menším způsobem neobsahují simulaci chození? (krom leteckých simulátorů, samozřejmě)
  • pecka,ani nepamatuju kdy jsem neco dohral a dumal nad tim.pruchoud celou hrou je famozni,konec normalni a je tu prostor k vlastni fantazii jak by to asi melo skoncit,napadaji me pekny blbosti :-) PS:obcas slabsi framerate na ps4,jinak nic
    • "obcas slabsi framerate na ps4"

      tos ani nemusel psát, to stejně každej ví *7*
      • Pls nevíš zda to má na ps4 cz titulky?dík.
        • bohuzel nema
  • jetkeyz
    Pro mě jedna z nejlepších her poslední doby. Atmosféra i vizuál mě pohltil. Těžko jsem se od hry odlepoval. Škoda jen nerozvité zápletky. Skvělá hra, bohužel trochu nevyužitý potenciál v koncovce.
  • kulhy_parici_spici
    Dohráno, těšil jsem se na to pomalu rok. Oddechovka, minimální gameplay požadavky na hráče – zato větší požadavky na emoční kvocient. Sice zde nejsou různé zakončení, ale morální dilemata se v mé hlavě odehrávala ještě dlouho po dohrání. Po estetické stránce moc pěkné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit