Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Příjemný překvapení.
    Obyčejný příběh alá Gone Home, ale mnohem propracovanější hra s dobrými dialogy. Dobrá práce. Kdo hledá realistickou příběhovou hru a nevadí mu, že celou hru jen někam jde a mluví s jedinou postavou bude určitě spokojenej.

    U mě mají autoři plus už jen za odvahu tohle vydat, tohle nemůže moc vydělat, je to příliš jiné.

    Příběh překvapil, dost mate. Dlouho jsem si myslel, že z toho vyleze jakýsi komorní horor jako od Kinga nebo paranoidní psycho alá P. K. Dick ale nakonec nic z toho. *2*
  • mna prave ten koniec potesil. dufal som, ze sa im to podari az do konca utiahnut v realnej rovine a dockal som sa. veci do seba zapadnu, ma to zmysel. hru som hral s manzelkou a emocia fungovala a napad s titulkami sprevadzanym "urcitymi obrazkami", bol genialny. myslim, ze s ohladom na svoj obsah je hra mierne predrazena - idealna cena by v mojich ociach bola cca 10 eur, ale ako scenarista (manzelka tiez), som rad, ze som to hral. pozor SPOILER SPOILER: zamrzela ma len prilisna podobnost s Vanishing of Ethan Carter.
    • Souhlasím. Hrál jsem to s přítelkyní a oběma se nám to líbilo, ale je pravda že *SPOILER* na konci bych čekal nějaký větší schéma, prostě větší plot o *SPOILER* univerzitním výzkumu, kterej vede moje žena, která už 3 roky předstírá demenci aby si vytvořila subjekt na testování pocitu viny.. prostě něco většího, finální vyznění bylo pro mě dost prázdný. Ale tolik napětí jsem ve hře už dlouho nezažil, právě proto, že se drží reality, je tam to očekávání.. nečekám, že si letos zahraju něco lepšího, kromě Kingdom Come *4* po Life is Strange mi Firewatch přijde jako další obsahově průkopnická hra.
    • Já konec pochopil tak že prostě útýct před vším nejde :-)
  • Sam bych tomu dal min 8/10. Konec se mi naopak libil. Jedine co mi vadilo, ze to bylo kratke. Ale diky tomu mne to nezaclo nudit. Byt doba dvojnasobna, asi by opadla i atmosfera.
  • Odulin
    Pěkný počin. Každý den tam chvíli odrelaxuju a užívám si to.
  • A mi se ta hra hodně líbila. Taková hořkosladká jednohubka, ale hořká i sladká tak akorát :) Je pravda, že jsem očekával daleko víc, resp. něco úplně jiného. Byl jsem tedy hodně překvapen, když se přede mnou objevila atmosférická hra s pěkným příběhem. Já si rád od toho CSka občas odpočinu právě u takových her, kdy nemusí neustále něco dělat, ale i chvilku nicnedělat a nechat se jen unášet příběhem.
  • Konec o ničem, jinak super :-) Krásná designovka :)
  • Konec o ničem, jinak super :-) Krásná designovka :)
    • a jeje, dalsi pan "nechapal"
      • a jeho "5 nesouhlasim" kamaradu nechapalu
        • dej si facku, rikas si oto uz z nicku
  • Proc Milos? Hadam, ze text o hre bude i v Levelu. Kdo ho napsal tam?
    • milos.bohonek
      Protože Miloš má rád hory, kempování a americké národní parky (a občasné zakládání požárů).
      • Fair enough. A kdo o tom teda psal v Levelu?
      • nightborne
        Tak kdo si občas neřekne "všechno bych to tu zapálil, sakra"?
  • tato hra je opravdu moc dobrá ... nestojí na herních mechanikách ale na atmosféře která je naprosto jedinečná a nepustí vás od počítače a zážitku z příběhu ... popravdě tláchání vaší postavy s kolegyní z vedlejší věže bych mohl poslouchat dlouhé hodiny a nikdy by mi to nepřestalo bavit .. jak spisovatelé tak dabéři odvedly skvostnou práci .. a soundtrack taky stojí za zmínku ...
  • nevěřim, že Miloš Bohoněk po 200 let něco napsal na Games. Já už myslel, že odešel jinak ten žoldák *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit