Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S diskuze s kamaradem:

    Btw, dokoukal jsem LetsPlay na Firewatch
    a shrnul bych to asi tahle: "WTF"
    Porad si rikas: "Kurva tak uz by ta hra mohla zacit, tohle je fakt nejdelsi uvod co jsem videl. Coze? Konec???!!!"
    a) vubec to neni hra
    b) to co to je, je dost nudne
    c) tema, ktere to nakousne vubec nevysvetli
    d) je to simulator chozeni - ale v koridoru a na mrnave mape
    • ano, graficke ztvarneni je super, to se povedlo
      ta mapa je malinka a nuti te jit presne kudy chteli. Nepreleze ani mrnavej kaminek, nemuzes prebehnout potok. Jde to jen tam kde oni chteli ...
      za celou dobu se tam NIC ale VUBEC nic nestane.
      nenarazis na zadneho cloveka, na zadne zvire, nic te nemuze zabit, vylekat nebo vydesit. Nemuzes se vydat na spatnou stranu. Jsou tam po mape "suply depot" ve kterych jsou zasoby.
      12:54:07 black shark: vzdycky jsou v nich nejake knizky (nedaji se na nic pouzit, muzes je jen vzit a zahodit), sisky (wtf, plati o nich to same), jidlo (muzes ho snist, ale je to k nicemu, nic jako hlad tam neni) a nebo ksiltovka (muzes si ji nasadit, ale k nicemu neni)

      *7* Muze to tu nekdo potvrdit / vyvratit? *7*
      • PLuto.petr
        Můžu to vyvrátit. Ve hře je mýval a dokonce může hráče kousnout. Stejně tak je tam vosa nebo včela, která může hráče píchnout :)
        • CRYPT
          a Jeste dodam, ze tam je i zelvicka, kterou lze adoptovat :)

          Jinak vcera (8/5/2017) jsem hru dohral, predevcirem jsem ji koupil a stalo mne to necelych 7 hodin herniho casu. Fantasticka odreagovacka. Musim rici, ze prostredi, atmosfera, voice acting a oba hlavni charaktery, boze opravdu meto pohltilo. Fakt nadherny pocin. Jen mrzi, ze hra nebyla delsi
  • Ja jsem to hral, ale podle me to za ty penize nestoji. Hra je polovicata, pribeh vysumi do ztracena, moznosti voleb v dialozich ovlivni pouze nekolik slov nebo vet - dopad na pribeh neni zadny. Hra je linearni a prazdna. Pruzkum ve hre je necim, co by Wikipedia nazvala 'pahyl'. Titulky na me vyskocily v momente, kdy jsem ocekaval alespon nejake finale. Alespon dabing je vyborny. Ten zbytek...... bohuzel, tesil jsem se. 5/10
  • Hra je nadherna a i dobre zvladnuta, ale jde na ni videt ze vyvojari nemely dostatek financi ....
    • "nemely". Hlavne ze je dnesni mladez na twitchi a kouka na tlustyho karla, ale napsat spravne neumi ani prd, ze? No jo. "nemely", "ostrihad", "hnusnima" - perlicky viditelne kazdy den.
      • Co mládež, divil by ses, kolik dospělých lidí si shodu podmětu s přísudkem plete.
        • Krescz
          ti zase umí jiné věci
  • Draken69CZ
    Čeština bude nevíte někdo?
  • PLuto.petr
    Na Firewatch jsem byl hodně zvědavý a po dohrání musím říct, že zklamaný nejsem. Obecně chodící hry nemám moc rád, podle mě to u adventur zbytečně odvádí pozornost. Já mám rád, když se příběh posouvá, když se řeší logický úkol a ne že polovinu času ztratím zdlouhavým chozením z jednoho místa na druhé. Ve Firewatch to zachraňuje chytlavá atmosféra a skutečně dobře napsané dialogy mezi hlavními postavami. Vpodstatě ty dialogy (a pak i zájem o finální rozřešení) bylo to jediné, co mě přimělo hru dohrát až do konce.

    Po jejím dohrání můžu říct, že svůj názor na "chodičky" jsem nezměnil, ale za zahrání tohle dílo určitě stojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit