Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tím zatraceným přehrávačem snad budou vždycky nějaký potíže. Nebo jsem tu jedinej, komu už pár dní nejde posouvat jezdcem(přeskakovat mezi časovými úseky videa)?
    • jj, je to sh*t
    • JJ taky mi to nefunguje...
  • DeathOnVacation
    Ooo, takový skvostný model poškození. Tají se mi dech při scéně, kdy vozidlo v plné rychlosti narazí do kamene, načež v efektním a dosud nevídaném záběru z onoho vehiklu upadne kapota s koly, zatímco torzo se s bezkonkurenční realističností Flatout sérii vlastní za rachotění plechů zdeformuje do takové podoby, že vypadá, a teď pozor, naprosto stejně! Pokud budou také vylepšení všech ostatních, již v předchozích dílech vychvalovaných prvků stejně působivá a bariéry možností herního média bořící, tak doufám, že bude hra v dostání pro hardcore fanoušky série v bundle společně s kusem ostrého plechu pro radostí naplněný útěk do vysvobozující náruče smrti.
  • Jestli to nevyjde 1.Dubna tak jim to nikdo nekoupí *2*
  • *11*
  • Chci zpátky broukomedvěda! Jako zlatá dvojka, hned bych zase valil destruction derby proti živým hráčům!
  • Tohle fakt ne *7* vždyť oni jezděj po stěnách. A při každym velkym impactu upadnou všechny kola, výfuk a panák se propadne podlahou na zem. Jdu blejt *11*
  • Nejdřív jsem byl na tiscali nehorázně naštvaný, že za pět dní vychází třetí díl mojí nejoblíbenější závodní série a já o tom slyším až teď...
    Teď jsem na tiscali naštvaný za to, že mě raději neudrželi v blahé nevědomosti.
  • Starý dobrý Flatouty 2!!! na lankách sme jiný auta než tyhle nehrály
  • odpad jak prase vubec nebrat zlatej flatout 1.2 todle je totální odpad
  • Pan_Klobouk
    Proc o tom vubec pisete? To je jako posmivat se postizenym. ;)

    Kdyz uz podobny clanek, vazne by stalo za to napsat do BugBearu a pozadat o vyjadreni, nebo zjistit jak se to vlastne ma s pravy na znacku Flatout, kdo ji vlastni a jak je mozne, ze ji Finove vubec pustili a kdyz uz, proc to dostali neumetelove jako Team 6.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit