Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak Pcčkáři to snad nekoupí..tak ted už jen aby to nekupovali ani konzolisti a snad přestanou takhle MRVIT kvalitní značky.....
  • ucho
    No trailer je příšerný, ale... Když se nad tím zamyslím, přijde mi nepravděpodobné, že by dělali hru od nuly (to by byl průšvih), tedy bych předpokládal, že upravují existující engine (a tam je základ dobrý). Tedy ano, prohlašovali, že předělávali fyziku (otázka jak přesně) a že to teď zvládne spoustu objektů navíc. každopádně se nechali i slyšet, že při vývoji spolupracují s fanoušky Flatouta, takže předpokládám, že mají feedback. Kdo ví, co z toho ve finále vyleze, já bych to ještě úplně nezatracoval, i když se samozřejmě víc zaměřili na tu destrukci.
  • No kur*a!!!!! Jsem si říkal, že jsem asi spal v díře, že jsem nepostřehl ohlášení Flatouta 3. Ale to je hnus velebnosti. Co je to Team 6 kujva??? A kde se fláká Bugbear... No nic Ultimate Carnage to jistí.
    • BugBear dělá Ridge racer Unbounded pro namco
  • Co to kruci je??
  • meatball
    Jak tam na mě bafla tým šestka, cosi mi začlo smrdět. Jakmile se ukázalo první auto, začal jsem odvracet zrak. No a jakmile na obrazovku velmi efektně vyskočilo logo hry a rozjela se hudba, vyprskl jsem smíchy. A proč to zas vypadá, že auta se budou chovat jak angličáky? To se jim nepovedlo aspoň zhruba obšlehnout dokonalý arkádový model z předchozích dílů?;__;
  • Bože zrovna sem to dneska hral asi 10 minut a pryč s tím. Lidi to je fakt děs !! Jednička i dvojka sou super ale tenhle pasvil nazvaný FlatOut 3 to je taková ubohost - prostě ne a ne ne ne už nikdy
  • Hanzales
    Tohle by se snad mělo i trestat :D
    Pamatuju, že první Flatouty tehdy celkem nadchly a Flatout 2 byl i s volantem neskutečná zábava. (což je pro arkádu kompliment)
    Tohle "udělátko" jiného studia se snaží snad napodobit NFS v tom nejhorším slova smyslu, nebo co..... ?
    Navíc Flatout 2 vypadal nádherně a krásné na tom bylo to, že člověk i s mainstreamem mohl nahulit AA / AF naplno a ještě mít ke hře napozadí puštěný přehrávač a dalších 5 programů a fičelo to jako z praku pořád. Schválně jsem zvědavý, jako pojede tahle osekanost :D
    • Pre mňa zostáva tretím dielom Ultimate Carnage. Vizuálne a hrateľne paráda. Viac ma bavil snáď len božský Burnout Paradise Ultimate box... *14*
      • Ja teda musim rict ze bozky burnout byl pro me zklamani roku. S flatoutem se to podle me nedalo vubec srovnavat ac pusobi rozsahleji... hlavne ovladani mi prislo jak u lotus 3.
  • Hudba strašná, střih a scény traileru strašné, vzhled hry strašný... co to sakra je? Díky Steamu vím sotva pár dní, že bude Flatout 3 a byl jsem nadšen... doteď.. *9*
  • chce se mi z toho brečet ....... a tak dobrá hra to byla
  • nepropadejme panice! to je zrejme jen chyba v popisku.. nejde o FlatOut ale WipeOut :) jinak si ten fyzikalni model nedovedu vysvetlit :/
    • Wipeout XL má lepší fyziku než tohle.
      • vsechny WipeOuty maj lepsi fyziku nez tohle :)) ..ale zda se, ze fyzikalni zakony maj stejne :)
        • No spíš mi to přípomíná Rollcage.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit