Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty voe, co to je?! Děs, hrůza, nevím jestli bdím nebo spím. Svatý UC, který snad nikdy nezklame. Doufám, že BugBear se jim vysměje a vydá svůj FlatOut 3 až dodělá RR! *3*
  • Drak_1
    Tak to bude asi na Android na Symbiane mi to asi nepojde *13*
  • to je naky fake ne? neverim, ze by to tak zku*vili...prvni flatouti byli jednou z nejlepsich zavodnich her
  • Tak to bylo opravdu směšný. Ani parodie na Flatout to není, protože to s Flatout nemá vůbec nic společnýho. Trochu mi to připomnělo Carmageddon na PS 1, ikdyž i tam byl model poškození propracovanější..
  • Mna osobne oslovila iba jednotka. Skoda.
    • Ja ji mel taky nejradsi.
  • no tak je otazka co sa este da z tohto nametu vytazit. Podla mna uz moc viac sa ani neda.
    • Kdyz ono by bohate stacilo,kdyby ta hra pokracovala v zabehnutych kolejich a ne odbocila smerem NFS,burnout a ja nevim kam jeste.
      A cod(ac ho sem nerad taham) jasne ukazuje,ze zdimat namet se da porad.
  • takhle to dopada kdyz to nedela ta sama firma jako jednicku a dvojku dopada to vetsinou naprosto mizerne
  • osobně nechápu, proč se tady všichni čertíte, Flatout je snad o tvrdé hudbě a drsnýma impactama ne? já se nehorázně těším
  • hruza des
  • Tak toto nemá s Flatoutem nic společného, takže i když Bugbear dělá pro Namco nový Ridge Racer, tak ten má s Flatoutem více společného než tato slátanina.
    Z čehož pro mě plyne Flatout3=Ridge Racer Unbounded :D
    http://www.youtube.com/watch?v=HAmwvBQ_HZw&feature=related
    • A tady je k tomu další - delší video.
      • Co trochu nechapu je,proc musi auta zacit horet i pri "relativne malych" stouchancich.
        • No to nevím, ale přijde mi to dost jako herní Cobra 11.
          • Tak já doufám, že to je pořád jen nešvar té Alfa verze nebo co to bylo co ukazovali a ve finále auta budou trochu odolnější :D
    • Tak si říkám, proč vlastně chlapi z Bugbear nedělají na FlatOutu 3? To přišli o práva používat v názvech "FlatOut" nebo prostě chtěli trošku něco novýho?
      • Empire Interacitve(vydavatel) prodal prava,jestli se nepletu.
        • Ale? Že by další společnost plánující krach?
          • Uz se stalo.2009 tusim.
    • Prace BugBear se nezapre.Novy ridge racer ma opravdu vice spolecneho s flatoutem,nez samotny flatout3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit