Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jste s tou recenzí nemohli počkat až hra vyjde? Kdo má teď vydržet čekat ty 4 dny?
    • bobsh
      rozjeď demo, sice je omezenej výběr lig, ale pak v plný verzi jde pokračovat z uložených pozic který si rozehrál v demu, takže zbytek si doplníš *4*
  • pořád platí, že to výjde až těsně před vánocema? :/
    • Na Xzone ma jí že vychází v pátek.
  • LTM3
    Vypadá to zajímavě, škoda jen že mě fotbal nikdy nebavil a ani nezajímal. *1*
  • „ještě jeden zápas a jdu spát... aha...derby, tak dva zápasy...“ tak to se povedlo *1* jinak ja 2011 hraju s kamaradem pres LAN a ta navykovost stoupla jeste o par stupnu nahoru. Hrajeme tak cca od dubna a mame nahrano neco kolem 9 dnu cisteho casu, coz mi prijde jako neuveritelne cislo. Moc se tesim, az se mi nove FM dostane do paratu *4*
    • Ve FM2010 mám přes 250 hod, tahle série je naprosto legendární a hratelnost jednotlivých ročníků čím dál lepší, návykovější, ...ší, ...ší, prostě nejlepší. Už se těším na tento díl, škoda jen, že cena je poměrně vysoká na to, že se jedná o "pár tabulek" (velmi jednoduše napsáno). V ceně bych viděl asi hlavní chybu hry.
      • ja pred timhle rozehranim mel asi 6 dni cisteho casu odehraneho za leeds... takze docela solidni no... kazdopadne zadna hra ti nezaruci lepsi pomer "cena/vykon"
  • Nejlepší jsou ty hlášky komentující vaší dobu hraní "je na čase vyměnit trenýrky" apod. :D
  • to zas bude bezesných nocí *5*
  • Aleš Smutný xD já jsem vždy smutný, když píšete recenze xD
    • Mopped
      Že nenapíšeš něco ty?
  • Walldstein
    Kdy už konečně udělaj pořádnej hokejovej manager?
    • Vzpomínám na Eastside hockey manager. Ten byl hodně dobrý.
      Ale skončil někdy v roce 2007, prý kvůli velké míře pirátství.
      • Vitekb
        No, kvůli pirátství... Myslím, že nesplnil očekávání co SI a Sega měli, přeci jen hokej není tak světově rozšířený jako fotbal (obzvláště v zemích s tradicí kupování her). Je velká škoda, že SI v Eastside serii nepokračovala, ale vinit pirátství je tak trochu jako u UBIsoftu. Jistě tam vliv mělo, ale hokejový manažer nemá takovou potencionální uživatelskou základnu jako fotbal.

        @slp: Ano, byla to výborná hra, ale když si člověk zahraje novější verzi FM, tak je pak těžké smířit se s nedostatky EHM.
      • no sou i dodneska updaty soupisek, ale nevim, jestli treba navysujou platovy strop, apod.
        • jo do EHM2007 porad vychazi nove updaty i s navysenym platovym stropem a vsema novejma hracema ... je to vyborna hra, akorat tam pada nerealisticky moc golu :/
  • A už si za svůj tým můžu i zahrát ? ....
    • Tohle neni FIFA Manager!!! ...A hratelnost milionkrát lepší!
  • Kenny Dalglish Soccer Manager - Jo ten jediný jsem skutečně hrál . Byl na dobu osmibitů uživatelsky příjemný . A možná i pro to jsem na okenní zhůvěřilost na PC už nenašel chut´.
    A pak jsem taky hrával Akcionáře II . Teda to tehdy bylo her na Spectru , které by na PC byly hodně nepřehledné ....
    • Ono to nieje také náročné ako to na prvý pohľad vypadá. Veď vyskúšaj demo a uvidíš.
      • uzivatel1982
        Radsi nezkoušej:)...těžko se od toho odlejzá. Ono to skoro nezapínáš na hodiny, ale na dny. Teda aspon vždycky to tak bylo a podle všeho i tenhle rok je to diagnoza:).
    • Proc okeni zhuverilost , kdyz jsi to nehral tak to nekritizuj. Ergonomicky je to cele docela zdarile. A jestli jsi tak stary , ze kdysi davno bylo vsechno lepsi tak se strel do hlavy a mas to :) Me je pres 30 zacinal jsem na 8bitech a hraju i nove hry . Vse je ve vyvoji i ja uz nenosim plinky , i kdyz asi mirim do veku kdy je budu nosit zas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit