Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele ty nesocko, běž si frajeřit se svýma bohatýma rodičema někam jinam, jo xD mamánku (představuju si tě jako Erica Cartmana)
  • panebože... hraju na pc (nebo konzoli) a budu mít ipad na klíně, jasně a v ruce budu mít ještě ipod a iphone, abych byl kompletní, jako mám iphone (nejlepší telefon), ale sakra k čemu to je dobrý hrát a přitom mít na sobě ipad???? fakt nechapu, chujakovina to je... asi jako kdybych hrál fotbal a pro jistotu bych měl ještě hokejku
  • NFS bylo dobrých první 5 dílů (porsche bylo super) a pak už jen Undergroundy a Shift (hlavně Shift 2), to ostatní je jen výplod kravaťáků a nebo nějakého retardovaného dítěte... chápu, že je to arkáda a mám rád arkády, ale když jedete 350 km/h smykem v zatáčce a nabouráte do náklaďáku v protisměru, který taky jede třeba 100 km/h, a jenom se odrazíte ke stěně (rychlost klesne na pouhých 250 km/h) od který se zase odrazíte ke druhý stěně a v klidu si to řítíte dál, tak to mi nepřijde normální... přijde mi to jako bullshit, kdyby to byli vesmírný závody ok, ale přeci jen by arkádové závody měli dodržovat nějaké základní fyzikální zákony
  • tím prvním videem bych se vůbec ani nechlubil, když to porovnám s NFS Shift 2, tak to vypadá hůř... Forza má nějaký strašně hnusný rozlišení (jestli je to na mobil tak ok, ale jinak lame, nebo to taky může být jen videem - pravděpodobné) + ti svítí do xichtu slunce (super wow efekt, ale ve skutečnosti tě to bude 99% času sr.. štvát) a to je Shift 2 skoro 3 roky starý, takže nic moc... navíc mi připadá, že ten mclaren jde nějak lehce do smyku z každého výjezdu zatáčky, což mi pak připadá jako kdyby to auto plavalo po tý silnici, což je bullshit, protože tyhle supersporty jsou právě dělaný na to, aby to co nejlíp drželo na silnici... kdo hrál NFS Shift a Shift 2, tak ví o čem mluvím
  • Já vím, to se her netýká, ale kristepane, ty jseš kus vola kamaráde. Chtěl bych žít ve světě, co ty, kde dřevo na zátop a voda jsou zadarmo a kde lidi tahaji z ánu tisícovky, aby je mohli dávat Microsoftu :)
  • Rivals jsem sprostě ukradl a byla to nejlepší věc, co jsem mohl udělat. Utratit za tuhle chujovinu šestnácet korun, byl bych zralej na odbornou péči doktora Chocholouška. Většinou skladuju image všeho, co zwarezím, protože nedostatkem místa netrpím. Tahle nádhera šla pryč i s isáčem :D Obává se, že tímhle dílem u mě NFS definitivně skončilo. A to je škoda, protože pátej díl, to bylo mý dětství :(
  • Vy jste moji lidi! Já si z ebay za pitomejch 160€ pořídil jetel, ale úžasnej G25 a uchvátil mě tak, že jsem ihned svařil konstrukci a momentálně scháním pořádnou závodní sedačku + se chystám na vyvedení ručky, protože tlačítko? Pfff... Každopádně jenom doporučuju, spojka, páka a pořádnej rozsah způsoběj, že už Vás Gran Turismo s gamepadem bavit určitě nebude :D
  • Kolik hodin trvalo kompletně dohrát GT6, smím-li se ptát? U předchozího dílu mi trvalo hodiny prokousat se jen k ending movie. Forza se soustředí na ovládání vozu? Na co se pak proboha soustředí GT? Vlastním Logitech G25 a můžu říct, že z mainstreamových titulů jsem zatím nehrál nic lepšího. Počet vozů v GT naopak považuju za obří plus oproti Forze, protože všechny ty nové plastostroje nemůžu vystát a v GT užívám skoro jen 'veteriny' (což pak vede k dalšímu zvýšení obtížnosti a to já rád). Je taky třeba si uvědomit, že Gran Turismo je určené pro PS3 a i přes limity stanovené nízkým výkonem konzole vypadá obstojně, obzvlášť mě uchvátil přepracovaný fyzikální model (i když se krapet nemůžu srovnat s tím, jak mě pořád hra nutí jezdit na mizernejch gumách). A co je hlavní pro mě: k čemu se proboha flákat po magistrále, když mám Nordschleife? :)
  • Gt6 je na ps3..forza 5 na novou generaci ty maco
  • Super recenze! Jsem rád, že je mezi závodními hrami takováto konkurence. Forza 5 mi připadá ve srovnání s Gran Turismo 6 jako Dead or Alive 5 Vs Tekken Tag Tournament 2. V případě Forzy, tedy líbivější grafika, dokonalé modely vozů (DOA modely postav), také řádně rozpracovaná hratelnost (DOA a triangle systém boje). Gran Turismo 6, které jsem již dohrál, mi připadá defakto jako takový vylepšený upgrade předešlé hry (Tekken rovněž přidává stále nové a nové postavy, které již zavání předešlou grafickou generací). V případě GT6 mi dále vadí grafické detaily, jako jsou 2D stromy tvořené klasickým křížem. Tohle na PS3 působí značně zastarale, obvzláště na originálních okruzích. Forza se co čtu z recenze soustředí hlavně na ovládání vozu a také na analýzu telemetrie. Toto zní skutečně velmi lákavě. Myslím, že velký výběr aut není kritérium, které v případě mě hraje rozhodující roli. Někdy méně znamená více :-)
  • Dva detaily:
    1) Na co konkrétně z mého příspěvku reaguješ?
    2) Já netvrdím, že na PC nejsou kvalitní závodní hry, já jen říkám, že Forza 5 je první, která mě zaujala a baví natolik, že jsem vypnul asistence.
  • BookerDeWitt
    No vidíš a mě většina z nich nezaujala a grafika taky přišla horší. S tím nic nenaděláš.
  • BookerDeWitt
    A já mám nejradši, když se bavím o voze a nějaký jouda o koze.
  • pak tam mám taky hru KSP, radši ani nezjištuj o co de :)))
  • tohle na PC máme už snad 10 let, sec, kouknu ti do svý složky SIMULÁTORů (nikoli arkád)
    - GTR 2
    - GT Legends
    - Race On (Race07)
    - TDU 2

    a to sem jich už pár smazal
  • nejradši mám tvrzení, začínající na "každý normální člověk", to je většinou úvod pro opravdu silnou myšlenku :)
  • Co k tomu říct ? Je mi tě líto , ať už je důvodem tvého psaní cokoli , měl bys projít znovu celým systémem vzdělávání , od mateřské školky .
  • co myslíš temi vtipne pusobicimi kolizemi?
  • přesně tak
  • jack
    jj :+). Ja zase nejsem takovy profesional, takze k hratkam se spojkou jsem se jeste nedostal... Hraju s tím volantem take Euro Truck Simulator 2 ze steamu a je to super zazitek...!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit