Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tom: Za svých 83 Kč jsem teď v lednu dostal stabilní herní síť, multiplayer, ukládání do cloudu a v neposlední řadě taky dvě hry (a skutečně velmi dobré). Týdenní slevy nepočítám, ty mohu a nemusím využít. Pro mě je to dobrá nabídka.
  • ..."Dnes jsou cenové požadavky k údržbě na trochu jiném levelu"... Ano za 83,- KC mesíčně mám pronajatý výkon sereveru co obslouží deseti tisíce návštěvníků denně a ještě se při tom fláká. chtít dodatečné prachy za MP je jako chtít prachy za balenou vodu taky ji hromada hlupáků kupuje za 10,-/l i když maj v bytě kohoutek s kvalitnější vodou co nikde půl roku nestála a za 1halíř... njnj tak proč dementy nepodojit to je oč tu běží!!! A když se jim to dobře podá ještě ti zatleskají ty jsi názorný příklad!
  • BookerDeWitt
    Prasák: Ano, z krátkodobého hlediska to není malá částka, ale jako předplatné na rok se mi to jeví jako solidní častka, kdy to vychází na 83 korun na měsíc, zhruba. A peníze z her se možna investovaly před 20i lety. Dnes jsou cenové požadavky k údržbě na trochu jiném levelu, zvlášť vezmem-li v potaz, že hry tenkrát stály víc jak 2000 na PSX např. Dnes je průměr 1399 kč na novou generaci.
  • Já žil vždycky v tom, že tohle si platím v ceně hry. A myslím, že pro většinu lidí není 1000 korun směšnou částkou:)
  • Forza 4 ma ovladaci model arkadovy je tomu tak i u 5ky? Zahrat si Gran turismo 5 na volantu s premium autem je lahoda a nemluve az si zahraju 6ku ktera je zase dal. Kdyz si pak zahraju u kamrada na xboxu forzu 4 je to tak zly ze rikam Vypni to ja to nemuzu hrat to auto se chova uplne otresne a me to nebavi
  • BookerDeWitt
    Když se mi za to zaručí poskytovatel 100% funkčností a zabezpečením, kdy nehrozí, že mi účet napadne hacker nebo v online multiplayeru nenarazím na cheatera (mám teď na mysli exkluzivky) + nějaký ten bonus navíc, tak těch směšných +- 1000 korun klidně obětuji. Úchylné je platit za balenou vodu nebo dřevo na topení. Tady se bavíme o penězích, které se investují zpátky do online služeb a údržby serverů.
  • Platit za multiplayer je úchylné.....a já si kupuji chleba v pozlaceném alobalu, abych jakože taky nebyl socka:)
  • Jack1947
    NepruĐ. *3*
  • Ronox
    Konečně nějakej normální HRÁČ, kterýmu je jedno na jaký krabičce hraje, ale hlavně, že si užívá her jako takových. +1
  • oktavius66
    Je dobré znát názor normálního člověka než názor médií... Ještě jednou díky *3* . Možná si taky ten Xbox ONE někdy koupím. U mě je priorita zatím PS4. *4*
  • BookerDeWitt
    Co se ti nezdá na Xbox Live? Protože je placený? PS4 ma taky již povinný PS+ pro hraní online a stejně se situace nezměnila k lepšímu. Pořád jsou servery nestabilní, hry padají a k tomu si ještě přičti nedávný (opětovný) hackerský útok na PS4 účty u Fify 14. A to že PS+ nabízí hry zdarma pro mě není argument, jelikož Xbox Live má již stejnou službu v podobě Games With Live, která mi je stejně ukradená, protože nejsem socka. Za kvalitu se holt platí a pokud ty stále žiješ v době, kdy si myslíš, že dostaneš hodně muziky zadarmo, tak mi ti je upřímně líto.
  • 8/10? Tak to bude asi stejná pecka jako Need for Speed: Rivals, když to má stejné hodnocení *1*
  • Xbox live je pozitivum? boze ja chci k ledu
  • BookerDeWitt
    Měla to být reakce na Oktavius66 a jeho dotaz.
  • BookerDeWitt
    Koupi Xboxu One
    rozhodně nelituji a to ze tří důvodů. Xbox Live, gamepad a exkluzivky. Ty poslední dvě věci jsou možná subjektivní důvody, ale každý normální člověk by měl uznat, že stabilita serverů a zabzpečení, je na Live oproti PSN podstatně lepší. Totéž se týká většinou i cen digitálních kopií. Gamepad nebudu rozebírat a exkluzivky jsou podle mě, každému jasné. Play Station jich má určitě více, ale mě nezajímá kvantita, ale kvalita a dokud bude na Xboxu vycházet exkluzivně Halo, tak nemám důvod přecházet ke konkurenci a to jsem prosím začínal na PSX, potom PS2 (podle mého, dosud nejlepší konzole v herní historii), ale jakmile jsem si přičichl k Halo a k Halo 2 na první Xbox, tak to byla láska na první zahrání a Xbox 360 už potom pro mě byla jasná koupě. Na zapůjčené PS3 jsem měl potom si možnost zahrát všechny exkluzivní hry a z toho se mi jako jediná, pořádně líbila, za kterou bych byl ochoten si koupit PS3 The Last Of Us. U Xboxu 360 jsem si ještě přitom zamiloval Gears Of War a právě zde již zmiňovanou Forzu.

    Mimochodem, pořídil jsem si jak Xbone tak PS4 a k nim, v rámci možností, nejlepší startovní exkluzivky a stejně většinu času hraji na Xboxu, jelikož grafika mi je opravdu šumák, zvlášť když rozdíly nejsou tak markatní jak by se mohlo zdát. Nejvíce teď pařím Forzu a Killer Instict, ostatní jsem jednou projel a už nikdy více. Možná tak Resogun na PS4 si ještě projedu.
  • Možná po doplnění interpunkce mi ten komentář bude dávat smysl...
  • I já musím s recenzí souhlasit - skutečně vše, co zaznělo, je pravda. Forza 5 je první závodní hra (hrál jsem i 4 a Horizon), která mě donutila vypnout všechny asistence a fakt si užívat auta a rozdíly mezi stylem jízdy jednotlivých modelů (aneb s Jaguarem XKR na plný plyn jen po rovince, případně brzdit znamená nekontrolovat auto).

    Pro mě dvě zásadní novinky na Forze 5: Drivatar (netřeba komentovat) a vibrace v triggerech (kdy vždy bezpečně vím, kdy už nebrzdím efektivně, případně kdy jdu do smyku).

    Pokud Forza 6 přinese víc aut a tratí, budu plně spokojen. Pokud přinese i další novinky (den a noc, počasí apod.), je to na hodnocení 11/10.
  • risa2000
    Takže, protože možná časem vyjdou hry, které možná budou lepší, tak to není TOP?
  • Srovnavat rFactor nebo live for speed s forzou nebo GT to uz chce hodne odvahy. Rfactor je technologicky nekde pred 10 lety , mozna je to simulator, ale ta komplexnost forzy nebo GT je uplne nekde jinde. Proste to cele drzi pohromade , kdezto Rfactor je takova slepenina vsech moznych i nemoznych modu. A to jsem primarne PCkar , ale kdyz sednu k PS3 a GT6 tak nic takoveho se na PC ani neblizi. Asseto je pekne, ale zatim v zacatku , Cars to je snad az za rok ne ?
  • Doufam, ze treba nedojde k tomu, ze budou u her casem jeste navic vyskakovat ty stupidni reklamy jak na mobilnich hrach a tak. Prachy fakt dokazou dost veci zk*rvit. A co se zbytku tyce, zatim utracet nikdo nikoho nenuti, ale cim vice lidi toho bude vyuzivat, tim vic to do tech her budou cpat, az to bude zcela normalni. Trosku katastroficky scenar je ten, ze nakonec movitejsi budou ve hrach opravdu zvyhodneni a zbytek jim bude delat zradlo, takovy maly odraz realneho sveta. Trosku jsem se zahloubal, ale uplne nerealne to myslim taky neni. Uz ted si hraci stezuji na stoupajici komercializaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit