Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nelzu, lzes ty a argumenty rovnez neresis ty. Mym argumentem je popsane chovani steamu, ktere mas potrvrzene i nekym jinym. Jak jsi se s tim vyporadal?

    Clovek, ktery ve vecne diskusi saha k argumentacu "beztak je ti tak 15 a o programování sis teď něco přečetl na internetu...", je podle me nedospely a nebo se psychicky hrouti. U tebe jsem vybral tu druhou moznost. Mozna to je ale tvuj bezny zpusob diskuse s lidmi.

    Nevim o jake domence hovoris, snad o mem pozorovani chovani steam klienta? To neni domenka, ale fakt. Zde nestoji slovo proti slovu, a to ani v pripade, ze tve pozorovani je jine. Steam klient se muze chovat nekonzistentne. Pokud to ovsech chces hrotit, tak me pozorovani je potvrzene nekym jinym, tve nikoli, takze pro tuto chvili ma vetsi vahu. Osobne ale klidne pripustim nekonzistentni chovani, tedy u kazdeho uzivatele jine, pro me to je jen dalsi dukaz spatne udelaneho software.
  • Zajimave, ze kdyz nekdo na svou obranu uvede, ze to bylo mysleno jako ironie a tedy ma podobny nazor jako ty, tak najednou pises vety typu "Ok, beru. Neznam te, takze nevim nakolik jsi inteligentni" , ale sotva nekdo napise nazor opacny, uz je dle tveho nazoru idi*t, co te nechape a je rad ze prolezl zakladkou?
    Zajimave, jak si lidi skatulkujes podle toho, jestli sdili tvuj postoj nebo ne.
  • Zahovaras a prehanas , ako zvycajne. Vyraz "Nepouzitelna" naozaj nevyjadruje ''neprakticka'', ale ze sa nieco neda pouzivat, co teda nie je pripad steam klienta. Aplikacia , ktora ponuka overlay, chatovacie moznosti, voice, screenshoty, downloading hier, patchovanie , instalacie, cloud, steamguard, community a dalsich milion veci , je podla pana jejdaska 20 rokov zastarala, len preto ze back nenastavi javascriptove komponenty do stavu pred prepnutim stranky. Ako si reagoval na moj priklad hlupej argumentacie , tomu rozumies asi len ty sam.
    Ked uz sme pri tom, mozes mi doporucit vyspelejsiu distribucno / hernu aplikaciu, ktora je podla teba moderna a pouzitelna a splna aspon podobne funkcionality ako steam klient? Len prosim ta nedaj daky zart typu PSN Store ;-)
  • Rovněž souhlasím fyzické kopie si kupuju ty které mají pro mě sběratelskou cenu a prostě je chci mít koplet :P Nehledě na to když hra vyjde tak je někde i o 500 levnější než na steamu... beztak pak tam natukam jen CD-KEY a DVD nepouziju :P
  • Minuska reprezentuji "nelibi" nikoli nesouhlas. A protoze dostavam minuska i za komentare totozne s temi, ktere dostavaji pluska, tak beru za potvrzene, ze se jedna o emocionlani vyjadreni vztazene k osobe, nikoli logicke vztazene k obsahu.
    Jak vidis, neprotirecim si, jen si nektere veci vykladas jinak.
  • ucho
    Jejdásek: no jo, když ty ale opravdu lžeš a argumenty neřešíš, tak co teď s tím? ;) nějak jsem si nevšiml, že se hroutím. předpokládám, že tvá domněnka se stvává tvým argumentem a faktem. samozřejmě je to jen mé slovo proti tvému a to tvé má nepochybně větší váhu...
  • Minuska vetsinou reprezentuji nesouhlas, coz dle tve definice znamena, ze tve moudra nechapou.
    Takze si ted zase protirecis, ostatne to ty casto. *1*
  • Sorry, ale uz se dostavas mimo rozumnou diskusi. Napsal jsem ti, jak se steam klient chova, mas to potvrzeno i od jinych lidi. Presto jsi me ihned bezduvodne nazval kecalkem co si vymysli. Nepripustil jsi moznost nekonzistentniho chovani steamu, ktery se u kazdeho chova jinak. Ne, ihned jsi me obvinil z toho, ze lzu. Nic takoveho jsem ja o tobe nenapsal, jen jsem poukazal na to, ze jsi jediny, kdo uvedl opak, takze je mozne, ze ten kecalek jsi ty sam. Uvadim to jako moznost, nikoli jako fakt. A presto se ted z toho malem hroutis. Nasledujici detinskou reakci nekomentuji. Obavam se, ze sis proste nabehl, uz jen temi hloupymi recni o stare blazkove, a ted se to trapne snazis zamlzit a odvest nekam jinam, jak jinak nez osobnim utokem, protoze jsi proste nevedel, ze se steam takhle hloupe chova a neumis z toho se cti vyjit ven.
  • Spades
    Myslím že bludem o tvojí inteligenci tu z nás trpíš asi jen ty :D
  • Spades
    Ponizovani druhych... reakce opravdu hodna jejdaska :D
  • Spades
    Cituji tebe:
    "Treti vec je vyhéda jednotneho hardware, neni pravda, ze vyvijet na hardwarove roztristene platforme je jednodussi nez na jednotne. Staci se zeptat vyvojaru pro iOS a Android."

    Cili bud si retard, nebo nevim... A nejde o OS, jde o TELEFONY coz je HW pouzivajici ANDROID a IOS!!! Demence fakt nekteri lidi....
  • ucho
    Jejdásek: jak říkám, mně to zpět funguje. ale mám takový pocit, že by tě nepřesvědčilo ani to, kdybych z toho udělal video... a to je smutný :D tady opravdu žádný argument nemá cenu, protože ty posloucháš jen sebe...
    beztak je ti tak 15 a o programování sis teď něco přečetl na internetu... (když ty nevěříš mně, nemám já sebemenší důvod věřit tobě, jinými slovy o GUI nic nevíš)
  • Kdyby přestal kecal a vydal hru tak bych se nezlobil :)
    Zase výhoda steamu.Může kecat protože ho tvorba her již neživí
  • ucho: potvrdili ti to i jini, tvuj zaver je mylny, a vlaste jsi jediny, kdo tvrdi, ze mu to funguje, takze kdo vi, jestli ten kecalek nejsi ty sam. Ale beru to tak, ze nejsi schopen uznat zrejmy nedostatek, cimz se diskuse stava zbytecnou. Nesrovnavam steam s win 3.x, ale jeho hloupe chovani s chovanim aplikaci v te dobe. Jesti nekdo upadl na hlavu, tak Valve, ze klient steamu takto vytvorili a nechavaji ho v tomto stavu.

    Mantor: Jestlize ty, zastance steamu, mi misto steam klienta doporucujes pouzivat webovy prohlizec, pak vyraz nepouzitelna je adekvatni. A tech 20 let jsem ti vysvetlil, opet se to opira o skutecny stav veci, tyhle problemy jsou poplatne aplikacim starym 20 let. Konzole skutecne brzdi vyvoj her na konzolich a nevim o tom, ze by nejaky zastance konzoli doporucoval pouzivat misto nich neco jineho, tenhle priklad neni dobry. Co dal?
  • ''Nepouzitelna'', ''20 rokov zastarala'' atd. to je prave to trollenie a prehananie , ktore predvadzas a nie rozumna kritika. Je to presne asi taka pravda ako ked niekto prehlasi, ze konzoly brzdia vyvoj hier a neda sa na nich hrat.
  • ucho
    Jejdásek: asi dělám něco špatně, zkoušel jsem tvůj pokus s NEXT a pak zpět a vrátí mě to do toho seznamu tam, kde jsem byl... nemusím znova prolízat NEXT, NEXT... takže můj závěr je, že jsi pěkný kecálek, co si navíc vymýšlí a kritizuje jen z principu...
    jaký argument budeš mít teď? btw srovnávat současnou aplikaci steamu s win 3.x... neupadl jsi někde na hlavu?
  • Ja mam v podstate sberatelskou povahu, nektere hry kupuji jen proto abych je mel i kdyz si asi nikdy nenajdu cas je hrat, takze si je kupuji jen pro radost je mit a nikdy hry neprodavam, ani ty spatny. Dnes je mam tak pul na pul retail/digitalne, ale mnohem vic hraju ty, ktere mam digitalne, protoze se mi nechce nikam chodit pro medium a strkat ho do mechaniky. Ale mam policku, kde jsou ty oblibene retailove hezky vyskladane. Hlavne pro navstevy je to dobre, protoze sto motivuje k tomu, ze se na ty hry stoci hovor.
  • Nezlob se, ale to na veci nic nemeni. To ovladani je spatne a zastarale, takze veskoslavovy oslavne ody na ovladani steamu me neberou. Ano, presne tak to delam, nez se trapit s mizernou steam aplikaci, kterou ma kazdy PC hrac povinne nainstalovanou a spustenou, pokud se nechce omezovat, radsi pouzivam webovy prohlizec a otviram si nova okna. Neni to trgikomicke, neni to dukaz nepouzitelnosti te aplikace? Presne takhle se to resilo pred 20 lety ve windows v tom exploreru. Taky se otvirala nova okna nebo radsi pouzivaly jine, modernejsi aplikace. Takze ja mam problemy s nepouzitelnou steam aplikaci pevne spojeny s problemy, ktere se resily pri ovladani aplikaci pred 20 lety. To je smutny fakt, nikoli trolovani. Chapu, ze steam je svatost a o mrtvych a steamu se musi mluvit jen dobre a nesmi se poukazovat na to, ze trpi problemy, kterymi trpeli aplikace pred 20 lety. Ale ja jsem holt kacir a kdyz se to oslavne peni od prehani, tak holt poukazu na to, ze je to trochu jinak, i kdyz vim, ze me za to mnozi s veskoslavem v cele budou chtit ukrizovat.
  • Aplikovanie achievemntov v steame sa mi paci viac ako tie povinne konzolove. Ked vyrobca chce aby jeho hra na steame mala tak si ich zapracuje, kto nechce tak na ne moze kaslat. Rovnako aj hraci, nemau ziadny celkovy sumar , ktory posobi na klasicku ludsku zberatelsku vasen , kazda hra je samostatna a nepodstatna pre celkovy obraz. Z hladiska hraca , kazdy si vyberie ci ich chce zbierat alebo ignorovat.
    Povinne achievementy na konzolach prinasaju aj trapne situacie typu Wonderbook, kde su len do poctu, absolutne nezaujimave a automaticky ziskatelne. A vdaka takymto vynutenym trophy s nulovym vyznamom, straca a degraduje sa aj celkove skore hraca a znovu maju urcitu vypovednu hodnotu len na jednotilivych hrach. Cize tak ako to ma urobene steam :)
  • Ok, beru. Neznam te, takze nevim nakolik jsi inteligentni, ale prislo mi spis, ze jsi primitiv, ktery to mysli vazne a proste ani neumi spravne napsat to jmeno - to by s tim korelovalo. Gabe je pro mnohe takova modla, ze mu sezerou vsechno. Takze sorry za spatny odhadl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit