Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keby si tomu trosku rozumel, chapal by si rozdiel medzi technologiami akymi su urobene jednotlive komponenty steam aplikacie a preco ti to nefunguje. Ak ti vadi to co kritizujes na ovladani, tak ti nic nebrani pustit si steam cez browser a tvoj prieskum SPECIALS urobit tam cez nove okna. Steam aplikacia ma svoj vek , a niektore problemy, ale tvoj vyrok ''20 let zastarala'' , je vyslovene trapny a len trollujes.
  • Black_Hand
    ok, je pravda, ze jsem to poslouchal v praci, ale "curated" taky padlo.
  • Zaplatíš za to stejně a dneska je to spíš otázka sběratelství. Někdo prostě rád přijde k herní knihovně a zaloví si, podívá se na přebal. Je v tom určité potěšení. :)
  • source: proc? protoze tady preci nejde o steam, to je zastupny problem. Tady jde o to, ze veskoslav potrebuje dat pruchod sve zasti a deje se tak za nadseneho prizvukovani jemu podobnych, kteri nesnesou odlisne nazory a pohledy na vec :-).
  • A jeje, tebe ta zavist jeste nepresla a navic ses ted zacal citit meneceny - hezka obranna reakce a vskutku detinska, je mi lito, ale je to tak :-). Nebo jsi videl nekdy takhle reagovat sveho otce? Nestydel by se za to? A kdyz ty nemas nekoho rad, nejen me, tak si vzdycky takhle rad prisadis, to je panecku zakerna povaha. Copak z tebe asi jednou bude? :-)
  • Ja nějak nevím, proč Jejdu tak napadáte. Argumenty má správné. Právě jsem vyzkoušel: seznam her a dole vpravo je NEXT 10. Když si dám zobrazit další sadu her, podívám se na jenu z nich a dám šipku vlevo nahoře (zpět), tak se vrátím úplně na začátek. To mi taky přijde v dnešní době nepřípustné.
    Taky si myslím, že je Newell borec a Steam je "nejlepší" distribuční systém. Jsem rád, že se snaží o otevřené API a proniknout na Linux.
    Ale musíte přece uznat, že vytknuté chyby existují a jsou otravné! Nebo jste nějací zarytí Valve uctívači, kteří už z principu kritiku odmítají?
  • Nemyslim si, ze minuska nutne vyjadruji nechapani.
  • Myslet si muzes co chces, klidne zij v bludu, me to nevadi. Co kdybychom se bavili o tom podstatnem, smyslu achievementu. Souhlasis s tim, ze maji smysl, nebo mas nejaky dustojny argument proti?
  • Mně se nostalgie několikrát nevyplatila. Když jsem ještě kupoval hry v krabkách, párkrát jsem si dodělal dvdéčko, ztratil hru atd. A to mě vyškolilo...
  • Panáčku, mám na Steamu několik set her a nikdy jsem Steam nemusel reinstalovat, protože by mi neumožňoval hraní. Problém je u tebe, ne u Valve.
  • Vzhledem k tomu jaký pozitivní:) ohlas tu máš ty a tvé komentáře tak si myslím, že můj odhad je správný :)
  • Mne je tady rada lidi take pro smich, i kdyz jsou spise k placi, ale je fajn, ze se umime navzajem tak dobre pobavit. Neboj, tebe osvitit nechci, nerad delam zbytecne veci.

    K tomu ovladani steamu uz radsi nemas nic, vid? Umis svuj omyl alespon chlapsky priznat?
  • Predator: Ten, kdo má dobře placenou práci, ten asi nepracuje pět hodin denně a nemá ani moc volnýho času, aby hrál od nevidím do nevidím hry. ;-) Takže tvůj názor je irelevantní.
  • Veskoslav
    Nebuď na něj zlá. Pán je bohaty muž středního věku, vlastnící pc, konzole, deístky mobilů, iPad, uPad a kdoPad a kdo ví co ještě. Odborník na všechno, který nám bezvěrcům vysvětlí mnohé skryté taje tohoto světa, na které ještě nejsme svou dětskou myslí zcela připraveni. On je něco jako novodobý mesiáš, který je nepochopen nynější hloupou a arogantní generací idiotů. Tedy nás.
  • Je mi lito, tvuj odhad je spatny, nedokazes me dobre odhadnout.

    Vzhledem k tomu, ze achievementy bavi miliony lidi, tak smysl maji - bavit ty lidi. A to je realny fakt. Leda bychom se shodli na tom, ze zadne veci, ktere jsou jen pro zabavu, treba hry, nemaji zadny smysl.
  • Díky bohu za steam, jsem rád že nemusím kupovat fyzické kopie her. Jenom zbytečné krabice co zabírají místo...
  • Veskoslav
    Jestli sis Jejdásku nevšiml, tak jsi tady většině pro smích právě ty:) Ale sni dál svůj imaginární sen o tom, že všichni jsou hlupáci a jenom ty se nás snažíš osvítit:)
  • Hm, ty jsi hlavně dement, co si myslí, že když už nevychází pod přezdívkou "GoodOldTroll" s tim vágusáckym ksichtem v avataru a nepíše dementní příspěvky jako předtím, že je z něj naprosto jiný člověk.

    Jenže jsi úplně stejnej vypatlanec jako předtim. Takže asi tak.
  • Domácnosti jsou na distributorech energií taky závislí, protože by nesvítili či netopili. Myslím ale, že je to nijak netrápí, je to jen drobná filosofická úvaha, která je netrápí. Natož aby to trápilo většinu hráčů ohledně Steamu. ;-)
  • Pry ironii. Ja tomu rikam diletantstvi. Proste vubec nechapes o cem je rec a ted ses sam pekne utrel. To je cele. Bye, bye. Mas neco k samotnemu problemu, ze Steam ma mizerne ovladani?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší