Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pak jsou tady úžasné Steamové slevy... Už vlastně jen to, že hru formátu, jako je např. Deus Ex: HR, koupit za 75,- Kč - nezlobte se na mě, ale takovouto směšnou částku si snad může dovolit úplně každý, dokonce i člověk, který nevydělává a dostává kapesné od rodičů.
  • Menorri
    Líbí se mi jak jsou najednou všichni chytrý *1* ....s podporou jsem to řešil zhruba měsíc, pak jsem se na ně vysral a řešil to asi týden se strejdou googlem....každopádně asi nemám na vaše pokročilý vědomosti IT
  • To bys po nem uz chtel fakt moc *1*
  • (To byla ironie. Použití zkomoleniny "Geban" ti to mělo napovědět.)
  • *to byla reakce na jejdaska
  • No hlavně, že ty tvé příspěvky jsou pádných argumentů plné že? *1*
  • On snad nekdy nejaky argument predlozil? *1*
  • Jejdasku, ty ses fakt krasnej priklad naprosto vyblbleho fanatika. Obcas sice napises i neco, co dava docela smysl, ale pak to zpravidla vzapeti zpackas nejakym priblblym fanatickym zvastem.
    Ale jen pis dal, aspon se pobavim. *3*
  • ucho
    o 20 let zastarala? víš, jaké byly koncepty před 20 lety? nebo jsi objevil svět počítačů až teď? steam žádné pamatování stavů nepotřebuje, prostě přejdeš tam, kam chceš a je to. ten koncept je naprosto v pořádku a vše je přehledné... počítám, že to jako argument nevezmeš a předhodíš opět svou pravdu. já ti jako argument říkám, že už s těmi 20 lety kecáš jak stará blažková a vyvrať to argumentem...
  • Boom
    A jejdoblb se probudil ze zimního spánku.....
  • Veskoslav
    Já naprosto nic nemusím nastavovat, to že ty jsi diletant, co nedokáže zvládnou ani tak jednoduchý program jako Steam, to je věc druhá.....
  • Nezlob se na me, ale presne tak nejak si predstavuji ovci. Je to smutne, do jakeho stadia se dostali pc hraci.
  • Spis ty jsi ubozak, ktery nema zadne argumenty a tak aspon bezmocne nadava.
  • Ano, 20 let. Kdy se podle tebe delaly aplikace u nichz jsi pri navratu zpet o obrazovku musel vsechno opakovane nastavovat?
  • Alex81
    Jediný co bych na Steamu vylepšil je systém achievementu, chybí mi motivace je sbírat.
  • Veskoslav
    Fakt naivní:-D Samo EA chtěl aby byl Origin přímá konkurence Steamu, která nahradí Steam časem. To, že se to katastrofálně podělalo není nic překvapivého. Většina z nás má Origin kvůli Bf3 či ME3. Neznám jiného masochistu, co by kupoval hry v jejich "akci". Obzvlášť, když jejich akce na Crysis 2 vyšla tak skvěle, že na Steamu jsem si koupil celou kolekci a ještě ušteřil 5 euro. Origin není žádná konkurence, je to paskvil, co při hraní her žere tolik ze systému, že to až bolí.
  • Veskoslav
    20 let? Jejdásku, víme že jsi trotl konzolový, nemusíš nám to pokaždé připomínat.
  • Jejdasek ty jsi proste K *8* K *8* T
  • Overwatch
    Konkrétně o "dictatorship" mluví nějak ve druhé polovině videa, už nevím přesně čas.
  • Tak nevim ale mam Tablet (N8000), smart phpne, PC, notebook, Projektor v jednom obyvaku a velke LCD v druhom a co mi bezi non-stop je jedine PC *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší