Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budoucnost podle Newella .... jen aby to už ted´ nebyla minulost *3*
  • DecadentFilms
    Četl jsem, poslouchal přednášku, Gaben jednoduše chce svést souboj těžkých vah ve válce konzolí.

    Již roky vnímá hry jako službu, tak teď chce dokonat to, o co se Valve snaží už nějakých sedm let. Jednoduchá client-server služba, jež bude na PC i ve vašich obyvácích místo konzolí. Všechny předchozí kroky Valve tomu naznačovaly (Big Picture, změny EULY atd), nevidím v tom nic šokujícího ani neočekávaného, takhle už mluví spoustu let.

    Já do toho nepůjdu Gabe, protože ty z toho časem budeš chtít udělat streamovací službu, ale věřím, že se jménem Valve za zády a jeho reputací opět dosáhneš něčeho neuvěřitelného. Se Steamem se ti to i přes počáteční protesty a nenávist hráčů povedlo na jedničku.
  • davidBray
    hlavně, že je se na co vymluvit .. oni za to můžou ti druzí (stát) bože. živím ženu, dítě, psa, auto, byt, a tak nějak si můžu dovolit i tu hru .. přestaň brečet a zkus s tím něco udělat!
  • Ty sis precetl maximalne nadpis co? *1* *1*
  • sly_boots
    x7a sice vyzera draho, ale ked ma presvedcia recenzie, tak zainvestujem radsej do plnohodnotneho Xi3, nez do noveho xboxu.
  • Jemu ide len o prachy a vy mu to žeriete... steam je rovnaká sra*ka ako origin, ubisoft play či iné svinstvá. Fuj...
  • JohnyTheZik
    Hlavne kdyby tak pohorel a nikdo ho, ani z donuceni, nepouzival, tak to nema tolik uzivatelu.. A to, ze to je diky BF3 a ME3, je celkem jedno..
  • Inquisitor
    Vířiví adventisté sedmého dne.
  • JohnyTheZik
    ja to sice pochopil, ale stejne si pod "hrani na PC" Steam nepredstavim ani trochu :D.. A to ho pouzivam denne kvuli dote :D
  • Naivko
  • Viktor_H
    Gabe mě občas s*re, ale faktem je, že je to vizionář. Tenhle nápad se mi zamlouvá. Fakt se nám tu rozmáhá revoluce ve službách - všechno to bude (snad) jednou otevřený. Steam by tak v podstatě zaměstnával komunitu (jako to dělá částečně google).
  • Sam si rekl, ze hrani je u tebe okrajova zalezitost a ze mas jine, dulezitejsi zajmy a konicky. Kdyz tedy sve financni moznosti rozdelujes na jine veci (nezbytne zalezitosti a zajmy) a na hry ti nezbyde, tak si pak nestezuj. Je to o prioritach a rozhodne to neni vymluva, proc piratis. *3*
  • Viktor_H
    Ten určitě neměl ambice nahrazovat a to ani v uvozovkách... EA si chce prostě svoje hry šéfovat sama. A dokud se budou její hry prodávat, pak Origin těžko pohoří, protože ho k nim prostě budeš potřebovat. ME3 se nedá hrát bez Originu, a přesto je nejvýdělečnějším dílem série. Absence hry na steamu a nutnost Originu asi zas tak špatný tah nebyl.
  • Akeho vierovyznania je Gabe?
  • A nebude problem spise mezi zidli a klavesnici? Protoze ja za ty roky co steam pouzivam jsem s nim nikdy nemel zadny zasadni problem, natoz pak ze bych ho musel preinstalovavat apod.
    A to ani v jeho uplnych zacatcich, kdy mel steam k uzivatelske privetivosti a funkcnosti pomerne daleko.
  • Black_Hand
    "curated" neni diktatorsky, tu prednasku jsem vcera poslouchal :). "kurator" galerie neni diktator :).

    mozna bych jeste doplnil dalsi vec v souvislosti s tim novym pristupem k "razeni" her. newell i rikal, ze by bylo fajn, kdyby hlavne respektovany osobnosti jako treba yahtzee mohly delat urcityho pruvodce. tedy, rict co je podle nich OK a co ne. dokazu si predstavit, ze tam bude velky riziko korupce, ale jsme na internetu. jednou se to provali a koncite, nikdo se s vama nikdy uz nebude bavit.
  • Menorri
    Kdyby pan "gigant" pracoval tak jak má tak jsem na straně Steamu to mi věř...ale jenom tento týden jsem ho musel 3x reinstalovat abych si vůbec zahrál...
  • Veskoslav
    Největší výhodou Steamu je komunita, obrovská nabídka her a naprosto jednoduché ovládaní a přívětivý vzhled, kde se člověk snadno zorientuje. Navíc narozdíl do "konkurenčního" Originu se na Steamu nejenom vyplatí nakupovat:) A systémové zatížení Origin vs Steam je taky zcela někde jinde. Hry, které skutečně za něco stojí, mám krabicovky jako památku. Ostatní mám na STeamu.
  • Len toľko, ty asi nepoznáš výraz monopol? Preto nemôže byť len jedna firma, jednak kvôli cene a kvôli kvalite daného produktu. Bez konkurencie by nebol pokrok :)
  • Ja znam cloveka co nema nohy a taky funguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit