Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte to špatně má tam být : Gabe Newell: „Konzole jsou centrem inovace“
  • wtf co je vám do toho kolik váží hry od valve jsou super a ve všem co říká má pravdu. A pokud jde o L4D tak to je opravdu skvělá hra, s partou lídí bezkonkurenční zážitek ale každej má právo na svůj názor.
  • Teda někdo sem píšete fakt totální h*vna.Musíte na všechno jenom nadávat.Prostě se bojíte si přiznat že ten člověk má pravdu *7*
  • L4D má svělou hratelnost, je skoro bez bugů. Jedna z nejlepších MP akcí, které lze dnes hrát. Source engine je pro mne co do optimalizace i vizualizace jeden z nejlepších co jsem kdy měl možnost spatřit a hrál jsem toho myslím opravdu hodně. Obdivuji čistotu grafického podání, třeba ve srovnání s Unreal3 engine (a to mám Unreal rád, byť i z nostalgie). Source je moderní a zároveň rychlý a přehledný. Jinde jsem to neviděl. Ještě tak Mafia ...
  • Takový Epic games kdysi vytvořil úžasnou MP akci Unreal Tournament. Pokračování bohužel nezvládl. Pohřbil se jak snahou o změnu stylu blíže ke Quake, změnou hratelnosti - zejména velké otevřené mapy, které sice působili pompézně, ovšem ... a plánem, kdy chtěli vydávat každý rok nový díl, aby rejžovali jako Call of Duty, ovšem rozbili a ztratili většinu své komunity. UT2003 pak 2004 ...pak dostali rozum a počkali snad dva roky na UT3 ...ale už nebylo skoro co zachraňovat. Pak snadno zanevřeli. Na PS tohle třeba uspět může, na PC nebylo už pro to nálada. Myslím, že ani nezvládli marketing. Moc se o hře nemluvilo, nepsalo ...hlavně málo hraná na turnajích a tom UT bylo ...
  • mozná je to zdroj inovace ,ale malej zdroj peněz takze stejne smůla
  • jo ale treba takový fight night na PC nebude ! :-(
  • Že ti něco připadá nudné, ještě neznamená, že to takhle vidí zbytek hráčů. Já se třeba u Portalu skvěle bavil i po několikerém hraní a L4D s partou kamarádů je všechno, jen ne nudný.
  • Cokoli co se nedohraje za jedno odpoledne a není od začátku do konce to samé. Portál 1 byl po chvíli nudný. A L4D.......nevím zombie her už je tolik, že jsem na té hře neshledal nic nového, originálního a v podstatě ani zábavného. A L4D2......výsměch.
  • Mohu se tedy zeptat, co je plnohodnotná hra?
  • Portály a L4D neberu jako plnohodnotné hry. Jediné co od nich každý chce je HL a to stále nikde.
  • Amylee.Anderson
    Half-Life, šuuuuuuup!
  • PC is da best. End of story.
  • Ale no tak! Stěžovat si, že Valve nedělá hry je hloupost. Stěžovat si, že HL2 vyšel v roce 2004 a HL3 je stále v nedohlednu, to už je oprávněnější.
  • Jen pořád kecá. Episoda 3 nebo rovnou HL3.......nikde. Tolik let od 2. episody a stále nic, prd, Ani video, ani informace. Kdyby je neživil posratý steam a rychlokvašky ala L4D, tak už by byli dávno pod drnem.

    At přestane žrát a začne makat na tom co všichni chtějí.
  • Přesně tak!
  • Kéž by se tak Newellův entuziasmus projevil i ohledně mlhavé budoucnosti Half Life....
  • Tlusté prase to je a místo, aby hry dělal, tak jen pořád o tom žvaní......
  • MrSanta
    Neříkal něco podobného Newell před pár měsíci?
    Zmínil bych indie scénu jako velké plus pro PC.
  • zhubnul? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit