Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za to ty tu pises urcite pres kolecko a krizek, ze?
  • a do jaky skupiny patříš ty ? )
  • hm... kdyz je PC centrum inovace tak proc se nam to uz peknou dobu vsechno deinovuje na konzolovy porty ? :)
  • Protože to sou sami tlustý prasata nebo vyhublý poďobaný chcípáci který takhle ventilujou svoje mindráky.
  • Protože to sou sami tlustý prasata nebo vyhýblý podobaný chcípáci který takhle ventilujou svoje minráky.
  • ano pc je centrum inovace a chateru v mp ) ale konzole je centrum hraní :) a očekávám spoustů mínusú od myšku otapkávajícíh pc hraců )
  • Hraní her budu vždy provozovat jen na PC, nikdy na konzolích, v tom bychom se shodli. Nebýt anonym, tak bych ti dal mínus za to, jak to máš napsané. Když vidím takové příspěvky, tak se mi chce volat literární policii. I když tohle je ještě slabota, viděl jsem i o dost horší.
  • hrani bylo vzdycky jen o pc. konzole jsou DEAD. amen. (cekam 10 minusu od gamepad oťapkavajicich konzolistu)
  • Jen abych se zorientoval: je to ten pan, co sliboval epizody k HL kazdy rok, pak vypotil dve behem asi 3-4 let, nacez usnul, ci co? A je to taky ten pan, co oznacil PS3 za hardwarovou tragedii, vysmal se ji a zaprisahal se, ze na ten bazmek nebudou nikdy nic vyvijet? Aby si pak nechal zalepit hubu penezma a na letosni E3 s usmevem ohlasil PS3 Portal 2? Je to on, ze jo? Ja si to myslel! ;D
  • Proč musíte pořád buzerovat vzhled toho člověka?a zpochybňovat všechno co řekne?!Je to tady jak ve školce!
  • To ale nic nemění na faktu, že obsah věty je blábol.
  • Gabe Newell, to je ten týpek co na každý fotce vypadá silnější a silnější :)))
  • nemuzes soudit dle jedne vety vytrzene z kontextu
  • Psychotic
    "nový procesor přinese na PC zážitek rovnající se konzolovému"
    Proboha, jak může nový procesor změnit zážitek z hraní? Větší blbost jsem neslyšel. Ten muž u mě odteď nemá špetku respektu.
  • tak to potom moc plnohodnotnych her poslednich par let nevychazi ,protoze vetsina dnesnich her se da dohrat za odpoledne :-D.Coz je smutny fakt,ale stare hry s dlouhou herni dobou a vysokou obtiznosti se uz asi nevrati.
  • Ved je to pravda, PC je otvorena platforma kde moze kazdy vytvorit co len chce, moding communita k mnohym hram je doslova famozna, nehovoriac o skvelych moznostiach pre tych ktory naozaj nieco tvorit chcu vdaka roznym editorom alebo free Unreal 3 enginu, na konzole nic take nie je, tam moze hrac tvorit maximalne tak nieco v Little Big Planet. Na konzolach tiez clovek nemoze vydat hocico, napriklad tvorcovia Machinaria nemohli vydat Machinarium na Xbox Live kvoli sporom s Mrkvo$oftom.
  • Při pohledu na Newella se mi vždycky vybaví Hutt ze Star Wars. http://starwars.wikia.com/wiki/Jabba_Desilijic_Tiure
  • pravda pi*oslave. Svatá pravda :D
  • otřesnej článek...
  • Lol i kdyby to byla pravda což není proč by měl Gabe obhajovat konzole když je u valve pc na prvním místě. A jen tak mimochodem co nového nám konzole přinesli *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit