Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby nikoho ty hry nezajímaly tak by je asi nevydávali.
  • Preed
    Nemam toho chlapa rad,ma v rukach najlepsie FPS vsetkych cias a vydava kktiny ako LFD,ktore nikoho nezaujmaju
  • Ale vím povrchní ste vy protože tu narážíte na vzhled toho člověka a člověk kterej se stydí za svůj vzhled je taky povrchní.
  • ty asi nevíš, co znamená slovo povrchní, že?
  • Právě no. Ono totiž spousta hráčů volí kombo PC a nějaká konzole či handhald. Ale to jsou, viděno očima "kolegy" Emila pouzí polointeligenti. *1*
  • Ale on reagoval na Emila .
  • Ale on reagoval
  • Z tebe ta arogance přímo čpí.
    To je jen subjektivní pohled neznamená, že tobě se konzolový exkluzivity nelíběj, že sou špatný .
    Chtěl bych tě vidět v Tekkenovi kde se musíš naučit několikset ruzných kombinací pro komba a vědět kdy jaký kombo použít.
    Na ps2 mám Ageof Empires a hraje se to dobře .
    Nebo si zkus strategii romance of three kingdoms která je taky na konzolích páč to je hra která dává zabrat i HardCore hráčům.
    A ano máme tu jednoduchý hry ale za to nemůžou konzole ale hráči samotný
    A než začneš kafrat jakej sem konzoloidní primitiv tak tě musim zklamat protože sem člověk odkojenej na BG,Falloutu,Planscape Torment,Jagged Alliance a jenom si dokážu užít jak PC tak konzole páč maj obě svá pro a proti.
  • HanzzO
    Aha no stejne je to jedno, vratme se zpet k diskuzi chtel sem rict na to svuj nazor. Ze hry nejsou jen o tom ze cim slozitejsi ovladani tim lepsi hra. Jinak souhlasim ze pc je centrem inovace, a proc taky ne *4* *3* Hraju rad jak na pc tak i na konzolich.
  • Bohužel, soudě dle tvých přípěvků mezi inteligenčně lépe vybavené jedince evidentně nepatříš. *1*
  • HanzzO
    Dobra parba *1* *3*
  • http://www.newgrounds.com/portal/view/495903
  • HanzzO
    Ovladani me neprislo spatne, co se tyka us hracu v tom musim souhlasit. A dalsi rpg mas pravdu je ho jak safranu na konzolich, ale sem tam se nejaka vlastovka objevi treba Valkyria Chronicles. Ale co do rpg je jasne ze se konzole s pc nemuzou rovnat. K tomu trendu opet souhlas, ale nehazel bych vsechny konzolove hry do jednoho pytle. A navic k zabavnosti ti nekdy muzou stacit i ty 4 tlacitka, hlavni je ze te hra bavi, a je intuitivni na ovladani, proste se fajn hraje peace *3* *5*
  • Protože se má čím dál lépe. ;)
  • Dobře Demon souls, který se však údajně docela špatně ovládal, což hodně jů es ej hráčů odradilo (ale vem to čert). A dál? Můžeš vyjmenovat alespoň 20 hutných rpg či strategiíi na konzole? Jo a těch tlačítek je tedy 8, žádná sláva.. Nadále si ale myslím, že ten trend na konzolích směřuje hry k jednoduchosti a prvodojmové efektnosti a že to ani těch 8 tlačítek nezachrání :-)
  • HanzzO
    Aha tak 4 tlacitka, hmm jde videt ze ses v tomhle smeru malo informovany. Kdyz to vemu s pohledu konzoloveho ovladace, tak tlacitek je 8, plus moznost zmacknuti analogovych pacek. A k tomu co si napsal, ze PC je vhodnejsi pro inteligenčně lépe vybavené jedince, ses akorat ukazal ze te tvoji inteligence si moc nepobral. A k tem rpg, skus si zahrat takovy Demon Souls a potom kafrej. *6*
  • PC je k hraní samozřejmě vhodnější pro inteligenčně lépe vybavené jedince. Ti méně vybavení musí volit konzoli a její 4 tlačítka, neb by jim hraní komplexnějších rpg a strategií činilo problémy. Bohužel je takových hráčů zejména v jů es ej poměrně hodně, což má za následek lehký úpadek herního průmyslu (komplexnost se mění za efekt). PC hráči si ale přesto nemají nač stěžovat, neboť evropská vývojářská studia na ně stále pamatují a kvalitních titulů vzniká na PC poměrně dost (což nemohu říci o těch konzolových). Další výhodou PC kvalitních her je to, že stárnou velice pomalu a i kdyby přestaly vznikat nové a další, PC scéna by zanikala jen velmi pozvolna (a to se nestane :)
  • Lišák: to je na houby, jak tady nejde pořádně vnořovat diskuse. Mně se včera už nechtělo hledat ty názvy - školy, odkud ti studenti byli, hry, kterou udělali. Tak jsi to urobil za mě. :-) Ano, já jsem víc než Valve pozitivní, viz www.slum.cz :-)
  • myslim, ze ti vacsina ludi klika na to minusko skor koly tvojej snahe o flame ako koly nazoru. ale ak ej tvoj ciel diskusna hadka tak prosim.
    len tak na margo
    http://img696.imageshack.us/img696/7834/arguingontheinternetx.jpg
  • newborec: Právě to jsem myslel tím "ani tak", samozřejmě, že tvůrcem (financovatelem) je Valve, ale otcem myšlenky a jejím přepracovatelem do Source a HL světa jsou z podstatné části studenti DigiPen Institute of Technology a jejich hra Narbacular Drop, z které dost čerpali. Samozřejmě se těšíme na 2, u mě předem jasný preorder a 10/10 . Jinak ve všem s tebou ohledně Valve souhlas, asi máme oba v žilách Valve pozitivní *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit