Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevravim, ze take nieco o PS3 netvrdil, alee je vseobecne zname ze vacsina multiplatformovych vyvojarov dost nadava na ten PS3 developer kit, ci ako sa to vola. V tomto niesom odbornik, takze netvrdim, ze je to pravda...len som sa s tymto faktom uz par krat stretol pri mojo brazdeni po sieti.
  • veru neskutocna skloda...to je normalne na samovrazdu...:P...ale nie...popravde mne taka hra vobec nechyba...hral som to...nudil som sa. ale uznavam, ze su ludia ktorych to bavi. Ja osobne so PC hrac, ale nemam rad tieto PC vs. kozole vojny....moj osobny nazor je: chcem si zagamblit oldschoolovo.....treba mi PC....ale na pol hodku 3x do tyzdna na chill po praci mi staci vyvalit sunky na gauci pred telkou s joypadom v paprciach. Konzole mi proste neposkytnu taky zazitok z hry ako PC, ale PC mi nepodkytne taky chvilkovy relax a dostupnost ako konzola. to mje alfou a omegou. Piratenie pokial neratame PS3 je argument uplne mimo misu, lebo Xko ma v nasich koncinach tiez kazdy druhy manik hacknute a zhavy svoje HDD a vypalovacky obshom warez for. Z toho dovodu vsetci vyvojari co vyrabaju multiplatformove tituly bez PC verzii su dlen obycajni pokritci, lebo im nejde o vyhnutiu sa pirateniu, ale vedia, ze konzolove verzie stoja ason o 50% viac za kus ako pc verzie. keby to povedali rovno nevravim, ale blabotat o pirateni je fakt kktina. wii som nepominal, lebo to je uz dnes viacmenej okrajova zalezitost. bolo to jasne od zaciatku ked sme vsetci vedeli, ze to bude mat slabulinky hardware->lacna vyroba->rychla navratnost penazi co sli do vyvoja, lebo za par rokov po tom nik nestekne.
  • Prečo niekto nadáva na tohoto pána? Vďaka nemu sme mohli hrať "najpeckovejšiu" hernú sériu v dejinách PC. To, že to nejde vždy podľa predstáv a práve v takomto odvetví sa termíny nedajú vždy dodržať je podľa mňa normálne, keď prihliadneme na to, že vývojári nám chcú dať len to najlepšie. Na Valve nikto netlačí - tam si to páni môžu dovoliť....
    Samozrejme aj mňa hnevá, že pokračovanie HL je v nedohľadne, ale bude tu PORTAL. A verím, že táto hra sa nejak prepojí na HL, resp. nám odkryje viac z univerza, ktoré má s HL spoločné....
    A čo sa týka PC vs Konzoly. Tá rivalita je normálna. Konzoly v mnohom zmenili tvár hier a zjednodušili ich. Niekedy mám pocit, že ma hra vedie svojim prostredím ako keby som bol nepríčetný... Pritom nepotrebujem aby mi hra vypisovala, že má stlačiť to a to tlačítko aby som vyskočil, skrčil sa a pod........
  • Amylee.Anderson
    To máš véceméně pravdu. Jsme tlustá a nesnášim konzole :P
  • Amylee.Anderson
    To je snad pooprvý co vidim, že člověk, který čeká mínusy, je fakt dostane.
  • tak tak...konzole musi skoncit protoze doty doby bude rozvoj pc uplne v pICI kvuli kesakum z xbox ps3..:/
  • Negramota sem to máš pravdu nejsem totiž původem z Česka a furt dělám chyby ale postupem času se zlepšuju .
    Každopádně to je pořád lepší než bejt povrchní nebo si na povrchního hrát abych si tu léčil mindráky.
  • Do tý prostřední .
  • Nejak nechapu, kde se bere tvrzeni, ze Epic na pc zanevrel, ale vese vec...
  • tvůj příspěvek níže i zde to prozradil, kategorie negramot .... aspon, že ten pc tě naučili zapnout..
  • aspon ovládáme základy gramatiky......na tebe by měli volat tu literární policii jak tu někdo poznamenal, protože todle je fakt síla
  • člověk jako Ty si nezaslouží HL3 nebo EP3 vůbec dožít.
  • Inovativně zastaralou grafiku, zpomalení vývoje her, primitivní ovládání, dlcčka, likvidaci některých herních značek směrem k PC (imbecilnía odfláklé převedení her na platformu PC) atd. atd.
  • Lišák: musím protestovat. Jasně, Valve koupilo budoucí tvůrce Portalu, ale je to naprosto jejich hra. Viděl jsi tu původní? Jen myšlenku portálů si autoři té původní freewarovky vzali s sebou, scénář, humor, hratelnost Portalu ale už jsou plně v režii Valve. Takže Portal je vyloženě hra ála Valve.
  • nic,jednoducha odpoved
  • nevim co se ti na tom nelibi?
  • já sem nikde nepsal, že pc nepoužívám , jen sem defakto řekl, že hraju na konzoli, ještě nějakej pokus ?)
  • Že těm hrám nerozumíš, je jen Tvoje věc. Všechny tři ty hry jsou víc než plnohodnotné. Portal ale pravda není pro hlupáky, zabaví a pobaví jen inteligentní hráče. L4D s dvojkou jsou neskutečné parády, z kterých hratelnost doslova teče proudem.
  • Nejspíš jsi nehoden reakce, ale přesto: jsi primitiv, který nerozumí hrám, světu i sám sobě. Tloušťka GN nemá s článkem nic společného a Valve dělá jedny z nejlepších her na světě. Troubo...
  • Hmm, právě jste zmínil jedny z nejlepších her, co máme možnost hrát. :D Navíc Portal 1, není ani tak dílem Valve. L4D je nejlepší co-op pro partu kamarádů, jak už tu někdo zmínil, co můžete hrát. To, že někdo všechny lokace došel, nepovažuji za jejich dohrání, až je dohrajete všechny na experta, tak můžete tvrdit, že jste je dohrál za odpoledne.. Pak si můžete zahrát a pokusit se vyhrát nějaký z jiných módů hry a získáte dalších x desítek či stovek hodin herního času. Jako neposlední velké plus Valve je jejich péče i o starší hry, které jsou stále podporovány a vylepšovány. Takže pro mne Valve je a se stávajícím přístupem bude vždy top PC tvorby. A STEAM? Pro mne skvělá aplikace a pro ně zdroj peněz pro klidný a neuspěchaný vývoj. Proto přeji Valve ať bobtná a má ještě více pater než loni ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit