Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak master & commander Smutný dává 5/10, takže další hra co musim vyzkoušet... Čím nižší hodnocení tohoto borce, tím kvalitnější hra...
    • smejki
      to už je normální stalking *15*
      • ales.smutny
        Proč, zjevně hledá správné tituly, takže dle zadaných kritérií svého hodnocení (5 a méně) mohu doporučit trháky jako Dynasty Warriors 6, Resident Evil: Operation Raccoon City, Everlight: Power to the Elves, A Game of Thrones: Genesis, White Knight Chronicles či Army of Two: The 40th Day.

        Jistě to bude skvělá zábava :)
        • Nesnášim asijský hry, takže DW6 (nenalezena zde recenze) a RE odpadá, adventurám neholduju - tedy Everlight padá (opět bez recenze). Na nějaký pochybný létání s drakama v Genesis taky nejsem zvědavej, krom toho RTS zrovna moc nemusim. White Knight opět dle obrázků typický asijský nesmysl - tedy opět nic pro mě. No a Army of Two (překvapivě bez recenze) sem hrál na PSP a to je solidní hra, tak na 7/10.

          PS: Takže očividně na DW6, Everlight, White Knight a AoT si recenze nepsal. Tedy nechápu proč si ty hry uvedl. A ony dva zbylé kousky jdou mimo mě. Ale snaha byla...
          • ales.smutny
            Psal, jen jinam, vime? :)
            Ale snaha nebyla, jen spatne maskovany vysmech :)
            • Nevíme... a ani nás to nezajímá. :(
              A já myslel jak ses snažil a on mezitim výsměch a dokonce špatně maskovaný...
          • Zdar rmt, jak pochračuje záchrana evropské kultury?

            Jinak Dynasty Warriors 6 je skvělej kousek pro fandy série. Sedmička taky... škoda, že PC verze je JP only. White Knight Chronicles je trošku těžkopádnější JRPG, ale své fandy si taky najde.

            No nic, žij blaze a udržuj nenávist ke všemu asijskému. *3*
            • Nijak, o to sem se nikdy nesnažil.

              Mě nevadí asijská kultura (šikmooček) jako celek, jen nesnášim jejich hry - jejich grafický styl a potažmo ujeté příběhy, manga, hentai a podobné podivnosti. Takže nějaké tlachy o nenávisti jsou naprosto mimo mísu.

              Taky žij blaze, ty pikachu...
        • Army of Two: The 40th Day není tak špatný pokud se hraje ve dvou
      • to už je nenormální trolling *12*
  • heh, co se tyce toho nadabovani, tak nejvic je asi pokus o "dav fanousku" v kingdoms landing, ve stokach, pri zapasech v arene.to sem brecel smichy, vsichni co to hrali, musi moc dobre vedet.
    • kingdoms landing? obdivuju tu potřebu prokázat své (ne)znalosti
      • byla to naka takova mrdka, proste naky pristaviste, de o pointu.

        jinak ti fandim v tvym studiu historie fantasy svetu, to se ti bude v zivote vzdycky hodit, hahaha.
        • Díky. Jsem rád, že někdo se mnou sdílí názor na svět a potřebu nikdy nekončícího studia
  • R.a.z.i.e.l
    Stejně, už čekám, kdy sem dorazí Trol.diskuzni a napíše tu zase nějakou kravinu jako vždy, třeba:
    "Game of Thrones, very bad game, but GAYRIM leads forever!"

    *15* *15*
    • Kronoss1
      Uvidíš, že tu za chvíli bude.
  • Sakra já věděl že to bude špatný. Kdyby se ta hra jmenovala Game of Booobs a hrálo se za Tyriona Lannistera tak to beru takhle radši zůstanu u seriálu ten je skvělej.

    PS: Lannister always pays his debts.
  • Já hru zatím nehrál, ale z prvních videí ze hry jsem měl příjemný pocit a na ten celkem dám. Zajímalo by mě, jak by autor hodnotil dnes hru, jako Vampire bloodlines, která v době vydání byla úplný bugfest a ovládání soubojů je dodnes napřesdržku a stejně je to jedna z nejlepších her. Vím, je to nefér srovnání a věřím, že Game of Thrones nebude taková pecka :-D Chci tím říct, že recenzenti někdy píšou totální hovadiny (nemyslím konkrétně tuhle recenzi) a bohužel tím potom přetvářejí herní průmysl do dnešní podoby, protože masa konzumentů pak hledí hlavně na ty recenze. Výsledkem bývá potom to, že se tvoří co se dnes tvoří a ti co zkusí větší originální hru potom buďto krachují a pokud to přežijí, tak začnou vyrábět... prostě vyrábět.
    Viz např Alpha protocol, který recenzovali většinou ignoranti odchovaní střílečkami, co nebyli schopní pochopit základní rpg mechanismy *9*
    • prudislav
      z mýho pohledu je to přesně ten typ her jako Bloodlines a Alpha Protocol - komerčně neúspěšné, recenzemi strhané ,ale přesto herní klenoty
      • ales.smutny
        Bloodlines ale nikdy nebyly drbaný
        http://hodnoceniher.cz/pc/rpg/vampire-the-masquerade-bloodlines.html

        A srovnávat je i Alpha Protocol s GoT je mimo. Ty hry jsou na tom úplně jinak. Bloodlines považuji za jednu z nej her, které jsem dostal do ruky. A i když měla bugy, nebyly to systémové chyby, ale opravitelné. A odmítnutí Alpha Protocolu veřejností nechápu, stojím bok po boku s Lukášem a mávám devítkou :)
        • Nechtěl sem přímo srovnávat, možná to tak vyznělo, ale jen sem vzal 2 příklady komerčně neúspěšných diamantů *3* Jinak Vampire nebyla přímo drbaná, to uznávám.
          Chtěl jsem říct, že jakožto hráč už se prostě nemůžu spoléhat na profesionální recenze, hodnocení lidí např. na amazonu mi dá daleko lepší představu, jestli je ta hra pro mě. Asi nezapadám do průměru, ale nějak mě ty devítko/desítkové tituly většinou vůbec nebaví a naopak. Co se týče GOT, tak to bude brzo k mání za pár korun, pak si ho koupím a posoudím na vlastní kůži, uvidíme...
        • Keď sme pri tých systémových chybách, tak si spomínam že v hra Beyond Good & Evil sa nedala dohrať bez cheatovania (nešiel zobrať nejaký predmet zo zeme) a v Bloodlines boli problémy zo závorou na dverách ku koncu hry. Ale recenzenti sa krotili, kedže hra samotná bola skvelá.... V GOT každý vyzdvihuje úžasný príbeh a dá tomu 5-6 ....
        • prudislav
          jsem se blbě vyjádřil *16*. S AP a Bloodlines souhlasím. Nevim no mě GoT přijde celkem v pohodě , když se přetrpí začátek (u mě minimálně 6 podle vašeho Jak Hodnotíme) ,ale asi dokáži hře odpustit víc věcí než vy (stačí mi super příběh a dobrá hratelnost) .Možná to je tím že jsem už kvůli recenzím očekával něco strašnýho, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen.
          Zvláštní že takovýhle hry si užiju mnohem víc než většinu AAA produkce, která mě rychle unudí např. svojí tuctovostí.
          BTW: Jak již někdo řekl dole "Still better than Dragon Age 2"
        • Kronoss1
          Alpha Protocol je opravdu výborná hra. Koupil jsem za 500 Kč a nelituji ani koruny. Škoda, že to lidi nekupovali a nebyl druhý díl, hned po dohrání (to je asi 2 roky nebo tak nějak) jsem totiž začal pátrat po druhém dílu a bohužel nic.
  • Docela jste tu hru strhali... Jako je to hra pro fanoušky GoT a hodnocení bych dal 7 protože mě docela bavila... To že dělá recenzi člověk co nemá rád rpg je jiná věc... šáhněte si do svědomí ( OPRAVDU hodnocení 5?) *1*
    • Hairy_Ass
      A na to si přišel jako kde, že recenzent nemá rád rpg?
    • ales.smutny
      RPG hraji přes dvacet let a je to můj nejoblíbenější žánr, takže se obávám, že tohle je trochu mylná domněnka, byť chápu, že je tak jednodušší vysvětlit si nesouhlasný názor :)

      Problém je v tom, že já nepíši recenzi jen pro fanoušky GoT. A stejně tak je problém v tom, když někdo dokáže z osmi normostran textu vztáhnout jedinou stížnost k jednomu číslu.

      Doporučuji příště to zkusit bez předsudků...:)
      • recenze nas nezaujima len to cislo
    • bez toho smajla
  • prudislav
    z recenze mi vchází jasná 6ka:
    Přestože jde stále o titul, který dokáže pobavit, nelze u něj přehlédnout větší množství nedostatků, často i poměrně zásadních. Vhodná pouze pro fanoušky daného žánru, ale i těm doporučujeme ke hře v této kategorii přistupovat opatrně.
    _____________________________________________________________________________
    jinak pro mě za 7
  • Seriál je naprosto vynikající, bohužel teď máme čekání na 3tí řadu až do jara 2013 :(

    Chci se zeptat k té hře, je to na Xbox v češtině? respektive s titulkama?
    • sleepless
      Vsechny verze hry jsou u nas prodavany v ENG, bez CZ titulku.
    • Jen škoda, že to je spíše víc historické drama než fantasy.
      • KIMCID
        to je moc dobře právě
    • Seriál je docela slušná adaptace knížky, která je mnohem lepší. Pokud tě nebaví čekání, doporuručuju sáhnout po knize, obzvláště anglický originál je zvláště vypečený :-)
  • Tato hra si zasluzi 6-7 a nie 5. Pribeh bol velmi dobry, suboje boli velmi dobre vymyslene i tie mini hry boli fajn. Kludne nech spravia pokracovanie, len nech troska zapracuju na dabingu a vatsom, zivsom meste.
  • Still better than Dragon Age 2
    • Cahir
      *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit