Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší nepřítel moderního hráče je přehnané očekávání. Pokud k tomuto někdo přistupoval jako k "low-end RPG" hře (byť předražené) z jeho oblíbeného světa tak myslím že zklamaný nebyl. Pokud tu hru hraje zavilý hráč Skyrimu a podobných "high-end RPG" tak je jasné, že bude zklamán.

    Příběh podle mě docela záživný a napínavý. Co je osobně pro mě nějvětším zklamáním a co kazí značně ten příběh je otřesný dabing, bez emocí, bež šťávy. To žádný patch nespraví.

    Podle mě by soudruzi z Cyanide udělali lépe, kdyby to pojali jako adventůru s RPG prvky...
    • Skyrim opravdu hight-end není :-d ten je srovnatelny s touto fraskou, dalo se cekat ze to dopadne blbe, hloupej pribeh, hloupej serial tak jak muze asi dopadnout hra...
      • ablabla na co koukáš ty Sex ve městě?
      • Kronoss1
        Souhlasím s částí o Skyrimu, ale už ne o seriálu, který je jeden z nejlepších vůbec, jak v hereckém obsazení tak v příběhu, který je podle ještě lepší knihy.
    • Kronoss1
      Sice jsem Games of Thrones nehrál, ale Skyrim a high - end RPG?? Vážně?? Tam je víc špatných věcí než v důchodové reformě.
      • Měl jsem namysli spíš technické zpracování než gameplay.
        • Kronoss1
          Já měl na mysli obojí *3*
          A jen tak mimochodem, Skyrim má jedno z nejhorších technických zpracování, jaké jsem kdy viděl.
  • Co mi ta hra muze nabidnout, napriklad s porovnanim, ehm, s trmvaji, kterou si take mohu dovolit?
    • novy pribeh ze sveta, ktery nekteri z nas maji radi? ;-)
  • Co se divit, jaka pak uzasna predloha. Po te co zabili Seana Beana, tak je to vo nicem. A kdyby tam nebyla aspon chvilku Kalessi, tak ten serial v s02 stoji uplne za vyliz :)
    • Seana Beana zabijou pokazde, podle toho nejde hodnotit kvalita filmu nebo serialu :D A Khaleesi je uplne nesnesitelne nudna a hrana spatnou hereckou, u tech jejich pasazi vzdycky trpim
    • skaven123
      ...Po te co zabili Seana Beana...
      idu podla knih, neda starka zabil Martin :) ...a vlastne si to aj zasluzil, taky hrdinsky pripecenec na takom poste...vykeca kralovnej ze vie ze naslednik tronu je parchant? co cakal, oslavu a 20 panien? :))
    • bojim se, jestli budou natacet i treti serii... serial mne moc nenadchl, je to prevypravena knizka u ktere jsem se bavil vic... nicmene i knihy postupem casu ztraci stavu a neni to ono... moc roztahany dej, strasne moc postav...
      • Čím víc postav tím líp. Nesnáším děj kde je sotva 10 charakterů a nejlepší je že jakožto nerd si je všechny pomatuju a sem na to hrdej
  • Osobne jsem byl hrou vcelku mile prekvapen... Grafika sice zastaralejsi, ale porad vcelku detailni a slusne se hybe. navic u RPG preferuju uplne jine veci, nez grafiku... pribeh a jeho zvraty jsou luxusni a nadherne odpovidaji svetu, v kterem se odehravaji knihy i serial. Z technickeho hlediska OK, za celou dobu hra ani jednou nespadla... jako jedine negativum bych bral delsi nahravani scen a ponekud zvlastni soubojovy system, kdy lucistnik strili v pohode z luku zatimco do nej nekdo mlati mecem... Za mne je hodnoceni alespon 7...
  • a sakra ted si něco zkousím a za vtipky a hodím tam blbou postavu hra ma 65%
  • No už jenom tím že shitózní GoT Genesis dostala 4 tak GoT RPG mohlo dostat aspoň 6 - rozdíl v kvalitě je velkej
  • Technicke chyby sa casom odpatchuju, dabing mi nikdy vyraznejsie neovplyvnil zazitok z hry a predrazene veci len uvitam, aspon dovod na grind... aku to ma hraciu dobu?
    Pockam na priaznivejsiu cenu, kriticky patch a kupujem:P
    • ja u toho stravil neco pres 20 hodin, coz mi prijde vcelku slusne... navic mi jako u jedne zmala prijde rozumna znovuhratelnost, protoze (alespon na prvni pohled) mi rozhodnuti prisly docela zasadni a ovlivnujici dalsi postup... pockat na lepsi cenu se ale urcite vyplati ;-) treba v te dobe bude i patch, ktery zrychli nacitani...
  • A ještě jeden komentář si neodpustím,Game of Thrones by prospěla klasická point and click adventura,třeba za Tyriona,něco ve stylu Larryho,ale vážnější.
  • Vrook
    Ten dabing je fakt hroznej. Hned ze začátku mi bylo jasný, že za to přidali pár dolarů k mzdě nějakejch uklizečů ve studiu a nechali je to z fleku přečíst do mikrofonu. Zbytek nekomentuju, hru jsem dost brzo odinstaloval, protože i přes mojí zálibu v GoT mám aspoň nějakej herní vkus. A do toho tenhle herní styl nezapadá. Příběh mohl bejt možná výbornej, ale ten otravnej a nudnej soubojovej systém, primitvní animace a pro mě naprosto stupidní kamera (nechápu tyhle pohledy jakoby od boku hrdiny, kterej zabírá polovinu jedný strany) mi ho nedovolej projít.
  • Grrr tohle není normální... Ještě že Frantíky zachraňuje Ubisoft jinak bych nadával na jejich neschopnost okolo pc her... Rozhodně jsem dost naštvanej už jenom z té recenze. Vypadá to že si ten příběh pak někde nastuduji na wikia... Škoda že to třeba nedostal Obsidian *9*

    Aleši, doplňuje příběh hry nějak příběh knih? Třeba i povídek jakými jsou Hedge knight? (který se teprve hodlám přečíst). Děkuji.
    • ales.smutny
      Já bohužel Hedge Knighta ještě nečetl, i když je v pořadníku asi dva roky. Nicméně díky tomu, že hra má celkem široký záběr v čase, tak sem tam se hrdinové setkají s událostmi první knížky a částečně událostí před ní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit