Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teraz ma napadlo, že prečo tu už nedávate re-play?
  • Moc se mi to líbilo. GP jsem měl rád, ale tohle se mi líbilo o dost více. Super.
  • Tady si stěžujete že je to hrozný a on je to teprve 0 díl
  • GlaDOS
    Musím ocenit vlastní hudební motivy. Ty komerční písničky a co nejvíc dubstepu (protože je to tak frikulínské) u konkurence se mi neuvěřitelně začínají přejídat. Komentář je taky fajn. Jsem rád, že komentáře pořád čtou sami autoři. Doufám, že se časem k mikrofonu vrátí i Pavel Prouza. K recenzím asi nemám co říct. Ty si pořád drží skvělou kvalitu. Sice je to číselné hodnocení před samotným popisem trochu divné, ale zvyknu si. Teď ještě dostat samotný pořad na nějakou televizi, která nebude omezovat autory.
  • Nehledě na to že by bylo potřeba upozornit že Game Page vlastně v republice rozjelo větší diskuzi o hrách....GP nekopíruje Re-Play ale je to přesně naopak oni kopíruji GP jen k tomu měli větší možnost než dala GP ČT

    PS: to je ale v jednom odstavci zkratek :D

    WTF?:D
  • Libí se mi obě formy GP, přeji mnoho elánu a spokojených referencí.
  • ahoj,hele vim všechny otázky do soutěže ale za boha si nemohu vzpomenout jaká je v tý soutěži ta první hra.Prosím neberte to že podvádim,jen ta edice se mi hrozně líbí a já jsem rád když si 1 za rok seženu normal krabicovku.
  • podle me RE-PLAY je lepsi tohle je takova pohadka na dobrou noc spis.. prijde mi to strasne nudny a nezazivny.. byvavalo to mnohem lepsi
  • By mě zajímalo,kdo z Vás nás půl roku brečel,aby do tv vrátili tuhle píč....u?Možná tak ti tvůrci,já tedy určitě ne:).
  • mirekdusinojc
    Konečně se na to dá koukat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit