Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarec
    1) Recenze Far Cry 3 mi přišla moc spoilerova když se řekne předem co všechno se muže
    2) Titulní ukazka se znělkou mi je docela povědoma od Re-play
    3) Příjde mi to zbytečně zpřehazené nejprve recenze pak novinky, zajimavosti, soutež (ta je dobře originalni) a pak dalsi recenze
    4) Porovnavat Dark Souls s Cod Black Ops 2 to mi přijde hodně zvlaštni ale se zaklinačem už tolik ne i když to jsou odlišne hry

    Celkově proti Re-play budou mit hodně velke problemy ale kdo vi třeba budou mit uspěch ale u mě ne
    • michaliuz18
      prve trebalo pochopit preco porovnaval dark souls s black ops, skus si to pustit znovu co povedal a mozno ti dopne
    • Proč tolik mínusek? Konstruktivní kritika se už nenosí?
      • Protoze je rozdil mezi konstruktivni kritikou a blabolem individua, ktere haji dalsi individum. *2*
      • Spiker01
        tady ne
  • Kdysi davno coz bylo pred asi 15 lety (vim ze jsem byl decko coz tech 15 let bude) jsem se na Game Page koukal bouzel jsem ho vetsinou nestihl a nebyl spatny kdyz se psalo ze GP konci newmohl jsem na youtobe najit jedinej dil a jak to tak vypada je tam jen tenhle. Jinak v tom GP chybi moderatori pusobi to na me dojmem "Made In Home". Co se tyce novinek vetsinou jsem je nasel na games (skoro vzdycky nepamatuji se ze bych nasel nekde jinde).
    Osobne si myslim ze Re-Play vypada lip.
    • No aspoň konečně vím, komu se líbí ty ultra cool znělky a zdlouhavé listování menu v Replay. Tyhle blbosti, už jsem ten pořad ale nějakou dobu neviděl, zabraly snad takových 10-20 % celkového času pořadu. Možná víc.

      V tomhle gamepage je všechno k věci. Žádná blbá omáčka okolo. Kromě toho velmi na úrovni prezentováno (dobrý přednes atd.).
      • Hmm to by mě zajímalo co myslíš tou omáčkou okolo. Ten pojem tu někdo použil na začátku a teď to tu papouškuje půlka lidí, ale nějak jsem si nevšiml že by to někdo řekl co tim myslí.
  • Pěkně uděláné, dalo se na to v klidu koukat. Jen se mi zdálo, že ten Far Cry 3 nebyl moc plynulý.
  • Veskoslav
    No mě sedí více hlas komentátora her v Replay:) Tady mi to přijde jako když se dívám na Pařbu na víkend na Světě androida, kdy to dělají kluci:)

    Ale je tam vidět posun, uvidíme, jak to bude dál.
  • Mě teda Game Page nikdy nechyběl - ten pořad stál za vyližprdel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit