Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud Crystal Dynamics dostojí slibům a nesníží laťku, kterou si vytyčili, tak by mohlo jít opravdu o restart ve velkém stylu.

    Jenom se obávám o skutečné směrování této hry. Prozatím i dle oficiální stránky má být produkt určen i pro zkušené harcovníky (přímo k tomu vybízí) i pro ty, kteří radši jenom příběh (stačí některé gameplay mechaniky zjemnit). Problém ale leží ve zcela prostém "autoři míní, manažeři mění".

    Na tento postulát podle mne z jisté části doplatila Mafia II a nový Tomb Raider (díky nastavenému PR kurzu) má podobné tendence. Ano, don Dan měl hezké plány, gameplay ukázky (GDS 2009) byly krásné a značná část hráčské obce si přála a možná stále přeje to, co plánoval ... a ve 2K měli plány jiné ^_^.
  • Lawliet
    tady asi někdo ví kde jsou ledviny.. že?
  • Když jsem se dozvěděl, že hra bude ve vývoji ještě rok a půl, došlo mi, že po nyní už tak dlouhé době bude hra buď revoluce a nebo dokonale nalajnovaná pecka. Hodně mi úvodní část hry připomíná vynikající Resident Evil 5 a King Kong The Game. Určitě se vám tuneloid King Kog líbil, jen nechápu jak to Ubi Soft stihl za tak krátkou dobu tak brilantně vybrousit. Myslím si, že nový Tomb Raider bude mít datum vydání ještě změněn, Mass Effect 3, Batman Arkam City, Far Cry 3 a další budou totiž velká konkurnce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit