Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • děkuji minulý desing  často nefungoval kuli reklamám 

    po dlouhě době mi ted nevykaskaujou otravné reklamy přez celou obrazovku a žadné problemy s načítaním stránek

  • Spades

    Na hlavni strance mam misto notifikaci na diskuze notifikaci na mail, ktery sem v zivote nepouzil.

    Je to bug, nbeo nejaka featura? Na webu games.cz ocekavam notifikace na diskuzi games.cz, jako to bylo vzdy, nechcu lezt do nahodne diskuze, abych mohl zjistit, jestli mi nekdo odpovedel na komentar.

    • ales.smutny

      Ahoj, už jsem ti odpovídal v té bugreportovací diskusi, notifikace na odpovědi na příspěvek normálně fungují, zkoušeli jsme to.

      • dworkin

        Na hlavní stránce jsou notifikace e-mailu, v diskusi je na stejném místě odkaz na notifikace na příspěvky. Akorát se na odkazy vedoucí k odpovědím na moje příspěvky nedá v Chrome na mobilu kliknout. Dřív byly notifikace na příspěvky jak na games.cz, tak na diskuse.tiscali.cz. Teď to proto lidi mate. Navíc musíme jít do nějaké diskuse, protože jen na diskuse.tiscali.cz se dozvíme, jestli máme nové odpovědi. 

  • Inquisitor

    Diskuze u bleskovek je pryč? Nebo blbě vidim?

  • Nemam s tim vetsi problem ale ta zluta barva je priserna. 

  • Corvus

    Další zničený web. Všude samá zas*** dlaždice. Na PC absolutně nekoukatelné. Naprosto nepřehledné. Všechno do sebe nasázené bez ladu a skladu. Totální chaos a ještě proložené pásy reklam. S tímhle webem končím. Bohužel.

    • Konečně.... Dík a pozdravuj! ;-)

  • maros.goc

    Na mobile to vyzerá pekne prehľadne, omnoho lepšie ako predtým. Ale tá desktopová verzia....je to absolútny hnus.

  • KIMCID

    Ještě horši než ta před tím díky reklamám.

    • Jevo83

      Ja si myslim ze ten novy dizajn je urobeny hlavne kvoli cieleniu na vyssi prijem z reklamy. Pretoze naozaj na mobilnej verzii musi clovek davat pozor co je clanok a co reklama. Tym padom omylom urcite aspon parkrat klikne na reklamu. Holt, v dnesnej dobe rychlych penazi a este rychlejsej spotreby je vsade vsetko podriadene marketingovemu oddeleniu. Smutne.

  • Tanatonaut

    A jéje. Další Moviezone. Tam je to to samý. Já sem chodím jen z PC. A je to strašně dlaždicový. Windows 8.0 Games . Nepřehledné jak cyp a doslova 60% plochy reklamy.  Adblock nechce se mi ) zvětšit stránku pomocí mýho addonu na 130% a dá se to. Samozřejmě, že pokud je půlka návštěv z mobilu, tak je potřeba jít jim naproti. Ale né tak, že odstřihnete desktopy. Tohle mě trochu mrzí.

    A určitě bych nahoru do záhlaví, kde jsou Recenze, Katalog her, Hardware a ostatní přidal novinky.

    BTW: Kvůli zpětné vazbě: je mi 32. Miluju stránky s řádky. Dlouhé, horizontální. Prostě seznam. Pod sebou. Dlaždicový styl nemusím.

  • Knifer

    Není nějaká možnost používat starší verzi? Tahle nová je příšerně nepřehledná pomalu se z toho stává druhý Bonusweb 

  • PLuto.petr

    Tak tohle se hodně nepovedlo, hlavně teda desktopová verze. Úplně se ztratila přehlednost. Další krok k tomu navštěvovat Games ještě méně, než doposud. A to to jeden čas byl jeden z mála webů, který jsem si pustil prakticky každý den...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit