Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
  • Kravicka

    Ultra neprehledne s reklamama.

  • Spades

    Mohli bychom dostat moznost zobrazit seznam clanku jako seznam misto dlazdic? Klidne at to doslova zobrazi jen 1 column v gridu, ale mam radeji, kdyz jsou clanky pod sebou, nez vedle sebe.

    • Taky nechápu ten styl dlaždic evidentně z tabletů a mobilů. Seznam je vždy lepší a přehladnější. I u Steamu naštěstí stále zůstal seznam, i když přidali dlaždice, které ale vůbec nepoužívám a i v OS mám vždy radši seznam nebo podrobnosti, ještě ale čím vtěší ikony až po dlaždice jsou fajn pokud máte 5 položek a potřebujete zaplnit obrazovku aby to nevypadalo prázdné, ale jinak nepřehledné a zbytečně zabírají moc místa.

    • SalemCZ

      Jako kdyby to byla možnost tak bych to taky uvítal, vyšlo by to i vstříc uživateli a ještě by viděly statisticky co se používá častěji. 

      p.s. mě ty dlaždice spíš evokují že je to něco jako odkaz bokem, něco jako nápověda na další videa a ne další články.

  • SalemCZ

    Přijde mi divný že ty dlaždice nahoře jsou větší než ty dlaždice dole. To je vlastně kvůli reklamě, ale mě to prostě vadí kvůli symetrii asi, nebo prostě mám z toho takovej divnej pocit že tam není něco v pořádku.

    • SalemCZ

      chybí mi čas u článku kdy byl publikován, je tam jenom datum

  • SalemCZ

    Ty jo dneska se bude krásně banovat 😀

  • cumpi3

    Vy už nevíte, jak ten web zabít. Tohle je zoufalá nepřehledná slátanina. Ještěže nejste jediný herní web...

  • SalemCZ

    Já nevím jak to vypadá u lidí s vyšším rozlišením, ale asi to nebude moc pro nízký rozlišení. Na notebooku mi to všechno příjde takový všechno moc velký.

    • Dag0

      27" monitor, rozlišení 2560*1440, firefox na půl obrazovky a stránky zvětšený na 120% (diskuze default) a příjde mi to prostě akorát, tak mě docela zaráží výtky na velikost fontu a dlaždic. Nemám zatím možnost zkusit na menším monitoru :/

    • SalemCZ

      tak dobrý dal jsem 80% zoom a je to hned lepší.

  • Tak jsem si to ještě zkusil na mobilu, pořád moc velké. Velké obrázky, extra pomalé první načtení. Cvičně jsem to nechal projet strejdou Googlem a ouha, hodnocení mobilního zobrazení je červené peklo 18-21%.  Zobrazení úvodní stránky na desktopu cca 5-6mb, na mobilu 7-10?!

  • Absolutne neprehledne...

  • KrejciPetr

    Při první zapnutí mě stránky moc nezaujaly, ale nedalo mi to, vypnul jsem Adblock a najednou mi to celé sedlo dohromady. 

    Ve výsledku klobouk dolů, to se nikomu jinému ještě nepovedlo :D


    PS: Vím, že Adblock je dost sobecké mít, ale je to postupný růst. Hry už si léta jen kupuji a až bude na světě můj potomek, tak smažu i Adblock navždy :D

    • Veskoslav

      Po první agresivní reklamě, na což je Games expert, to zapneš znovu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit