Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejenže hroznej redesign, ale to strašný, co bylo na starým webu (video player) nám pro velký úspěch reklam zůstalo.

    I am out.

  • dworkin

    1) Mobilní verze potřebuje zmenšit. Mám Samsung S10+, rozlišení tři p*dele a nějaký drobný, a nevidím z obsahu skoro nic, protože všechno je strašně velký. I písmo, kterým teď píšu tenhle příspěvek, je předimenzovaný. 

    2) Skoro si myslím, že lidi, na který těmahle dlaždicema míříte, stejně weby nečtou, a my starší struktury budem akorát nas*rany. 

    3) Jsem zvědavý, co mi doma Firefox poví o tom, jak moc jste "vytunili" cookies a další sledovací prvky. Oopsie daisy, překvapivě se najde i člověk, kterýho zajímají tyto věci. ;)

    • 0011

      ad 1) nemáš mít tak krutopřísný telefon, na mojí nudli motorola vision one v pohodě 😛

      ad 2) na games chodím a píšu většinou na mobilu, teď zrovna ne, ale tahle verze mi dost vyhovuje, hlavně to že reklamy jsou v textu a odscrolují místo toho aby mi vyskakovali dole a místo křížku se 50% trefím do reklamy.

      ad 3) Ghostery plugin

      Vadí mi spíš to že nejsou a dle Aleše zatím nebudou obecné diskuse k bleskovkám, takže do nich nebudu moct házet věci co občas vyšťourám na netu. To jsem bral jako dobrovolnou službu zdejší miniaturní komunitě a to mi sebrali. Samosebou nedělal jsem to jenom já, mrzí mě to i za ostatní ☹

      • SalemCZ

        je super nebude diskuze u bleskovek tak nebudu mít každých 14 dní ban za to že napíšu že něco v bleskovce je špatně.  😂

  • danny_the_hound

    Mobilnú verziu som ešte nevidel, takže k nej sa neviem vyjadriť, ale na desktopovej mi dosť vadí niekoľko vecí:

    Žlté, krikľavé pruhy. Úplne vážne ma vždy zabolia oči, keď na ne preskrolujem.

    Veľký font. Vyzerá, ako by bol prebraný z mobilnej verzie. Na desktope je ale výrazne ťažšie čitateľný.

    Nedomyslený formát bleskoviek. Je síce pekné, že ich chcete poňať o čosi obšírnejšie, lenže pri kliknutí na ne sa zbytočne dlho načítava nová stránka s veľkým nedôležitým obrázkom a tá troška dôležitého textu je stratená až pod ním. Pod pojmom bleskovka si nepredstavujem len že sa to bleskovo napíše, ale aj bleskovo prečíta a v tomto ohľade vaše bleskovky dosť krívajú. Oveľa lepšie riešenie by som videl, keby sa nenačítala celá nová stránka, ale sa po kliknutí na bleskovku rovno na mieste rozbalil jej celý text.

    Dlaždice na začiatku mi veľmi nevadia, ale zasa -- príliš veľký font a zbytočne veľké obrázky.

    Zoznam najnovších článkov v dvoch radoch -- to chválim. Rýchlejšie sa v tom listuje. Akurát by nemuseli byť "preseknuté" tými hnusnými žltými boxmi, ktoré vypaľujú oči.

  • Derp_1337

    Můj názor:

    1.) Mobilní verze se konečně dočkala zlepšení a začíná být použitelná. Hurá.


    2.) Koho proboha napadla takhle zprznit desktopovou verzi??!

    Ten přehnaný barevný kontrast má možná smysl na mobilech, kde je kvůli slunku špatně vidět na displej, ale proč proboha něco takového cpete do desktopové verze? Obzvlášť ten žlutý pruh na úvodní stránce má přehnaně vyhnanou barvu.

    A taky nechápu, proč se snažíte držet "mobilního trendu" dlaždic? Marketingové oddělení Micro$oftu sice pořád tvrdí, že "dlaždice jsou teď cool" , ale většina lidí pohybující se v IT s tím nesouhlasí.

    V neposlední řadě jste si mohli odpustit ten defaultně příliš velký font písma. Opět to možná má jakýsi smysl pro důchodce se špatným zrakem (kolik jich asi čte Games, že?) a nebo lidi, co čtou na mobilech... ale v desktopu to působí otravně. (ještě štěstí, že tuhle hloupost jde v prohlížeči kompenzovat a font zmenšit)

    Osobně mi taky chybí notifikace odpovědí na příspěvky v diskuzi, ale bez toho asi přežiju. Předpokládám, že do diskuzí chodí menšina čtenářů, takže jste se na ně prostě vykašlali a odstranili jste tyto funkce.

  • Veskoslav

    To je strašné...Navíc mě neskutečně irituje to, že textové pole a příspěvky ostatních není uprostřed, ale zarovnané nějak hodně, ale hodně debilně (kvůli reklamě, která to fakt nevylepší). Navíc je vidět, že je to "primárně" dělaná šablona na mobilní zařízení...A agresivní žlutá v pozadí tomu taky moc nepomáhá.



  • dworkin


    To Vás pánbůh trestá za to, že se nemodlíte.


  • iSpirit

    jde někde změnit barva? ta žlutá je už protivna :)

  • Šlo by alespoň udělat nějakou záložku, pod kterou by byly všechny články chronologicky seřazené a bez grafického balastu?

  • Mobilní verzi chválím! Konečně použitelná verze. V desktopu nicméně bych ořezal tu žlutou barvu v pozadí, hrozně to tahá oči a večer to bude ještě horší. Toť vše, ať se daří.

  • Coffin.Corner

    Hurá, konečně už nemusím přepínat tu otravnou mobilní verzi. Ještě jste mohli zrušit ta zbytečná pluska u komentářů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit