Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J.V.Stalin

    Rád přispěju, ale nejdřív chci vědět jakým způsobem bude nahlíženo na vaši oblíbenou cenzuru komentářů. Už několikrát se mi stalo že i za neporušení pravidel byl můj kometář buď skrytý, nebo rovnou smazaný a po následném dotazu proč mi byl bez odpovědi udělen 14 denní šprajc. Vím jak jste neradi když vám tu někdo napíše pravdu (v nedávné době například recenze Sniper Elite a vámi slavně promazaná diskuze)

    Tak bych rád věděl jestli i jako přispěvatel (sponzor) budu stejně šikanován, nebo toho budu jako donátor ušetřen?

    Díky za odpověď.

    • Jevo83

      Mne tu parkrat tiez zmazali komentar, mozno 3-4×, pricom si davam velky pozor aby som nikoho neurazal (pracujem v americkom korporate, takze si myslim, ze mam pre to lepsi cit nez redakcia:).... co ma vyslovene vytocilo bolo asi rok dozadu, mozno aj davnejsie, ked som pridal do diskusie nejaku kritiku na myslim witchera v suvislosti s castingom a kulturou korektnosti, vymazali mi to a par dni nato si pri prenose z e3 streamu Sarka a este niekto robili vtipne narazky na nejakeho vydavatela, a prave prehnanu politicku korektnost, tak to mi prislo ako wtf moment.

      Aj tak si to ale idem zaplatit, lebo je na posudeni redakcie, nakolko su problemom poloprazdne diskusie k 95% clankov, je to ich business... a aj napriek nedostatkom, stale mi games pridu ako jediny dospely cz-sk portal o hrach, coz je v mojich ociach kulturne dedicstvo prapovodnej redakcie Levelu :)

      • Tanatonaut

        Mě stačil i dotaz, proč byl příspěvek smazán a za tuhle zmínku o cenzuře jsem dostal ban na týden.  Nechápu

        BTW. Za tohle dostaneš ban. Na 100%

    • Inquisitor

      Za to dostaneš ban.

    • gio1

      Já myslím,že když se  zdržíš veškerých kritických komentářů ,tak se nemusíš ničeho bát😀

      • Derp_1337

        Tady dostaneš ban i za obyčejné napsání svých vlastních dojmů.

        Např. takový prkotiny, kdy jsi jenom napsal, že 2. série Zaklínače má technické nedostatky: několik až moc tmavých scén, kde není skoro nic vidět.

        Jistá část redakce (nebudu jmenovat, ale všichni ví) bere Zaklínače jako super seriál a v komentech chcou slyšet jenom potvrzení jejich názoru. Cokoliv jiného mažou a banujou.

      • J.V.Stalin

        To by ses divil. Nepopírám, že občas ujedu (a v takových případech trest pochopím), ale nejsem sám kdo vidí že se tu mažou mnohdy právě i ty komentáře, které nic neporušují.

        • stačí mít jiný názor než redakce a je to

    • uher

      No, tak nejsem jediný koho to napadlo. Jenže problém je v tom, že i když s dotazem ohledně cenzury přímo konfrontuješ člena redakce, tak se dočkáš (v tom lepším případě) pouze ignorace.

      Už jsem tu klidně dostal i 30ti denní blokaci. Dodnes nevím proč...

      • Jack1947

        Tu tu mám stále lol 😂🤣😁

  • Všetci čo sa tu sťažujete na údajnú cenzúru + prapodivný problém redakcie s nejakým príjmaním kritiky ste takí trápni až ma z vás bolí bruško. Vážení niemandi ( je mi ľúto, ale je to tak), na Vás fakt nikto nie je zvedavý. Platbou by ste mali podporiť obsah a nie platformu pre vyjadrenie Vašich ú-ú-úbohých názorov. 

    MOJA SKÚSENOSŤ: Najviac sa na mazanie "konštruktívnej" kritiky,  cenzúru sťažujú používatelia ktorí kritizujú "nekonštruktívne", ktorí v prvom rade diskutovať ani nevedia a ktorí najviac porušujú pravidlá diskusie. ( Platí to aj pre iné weby )

    MOJA SKÚSENOSŤ2: Hráčska komunita je (nepatrí sa zovšeobecňovať, ale...) zakyslá, toxická, premúdrelá banda odborníkov na všetko možné aj nemožné a ja som fakt vďačný, že je tu niekto, kto tie Vaše múdrosti preriedi.


    NAZDAR!

    • KrPa

      jojo, ty nejsi vubec toxicky, staci nam k tomu tvuj nick ;)

    • Inquisitor

      Nesouhlasím. A děkuji ti za krásnou ukázku tebou zmíněné toxicity.

    • 0011

      Za co jsem byl zabanovaný já si můžeš přečist v mojí profilovce. Na jednu stranu máš pravdu, že jsme na soukromém webu a nikoho moje moudra nemusí zajímat a smazat jde defacto vše, ale holt jsem se smířil s tím, že se s redakcí - kterou mám jinak rád - na některých věcech prostě neshodnu, nicméně profilovku si zatím nechám, na památku 😉 Jinak všude se najdou nějaké třecí plochy, ale naopak z mojí zkušenosti se z tohohle webu během 20 let stalo místo kde se dá normálně slušně a věcně diskutovat, alespoň tedy o hrách...

      • Tanatonaut

        Nedostal jsi taky ban za diskuzi o banu ?   :))

        • 0011

          Ne, jenom mi to smazali... pokud si správně vybavuju tak včetně tvého komentáře na který jsem odpovídal, ale ban jsem nedostal přispívat normálně můžu celou dobu.

          • Tanatonaut

            Hm....To je nějaká protekce asi : (

            Mimochodem zdravím dotyčného, který to tady špicluje a pak maže. Jak sis užil víkend? Mě nebylo dobře. Tak jsem alespoň objednával na eshopech hadry.

            • 0011

              Díky za optání, v přípravě na Xenoblade Chronicles 3 dohrávám Tornu, (datadisk ke dvojce který jsem ještě nehrál), občas koukám na anime, chodím ven, peru prádlo a dneska mám veslovací den(na trenažeru, který mám doma, vesluju obden). Jinak mi taky není dobře ale už delší dobu i přes 3. očkování jsem chytnul na jaře covid a od té doby jsem pořád unavený, mám často migrény - ta dnešní mě fakt dává - a pořád bych spal, snažím se proti tomu bojovat cvičením a pobytem venku, ale nepomáhá to. Tak doufám že to není nic vážného v tvém případě a brzo se uzdrav.

              • Tanatonaut

                Reakce na příspěvek:

                3 očkování. Tak to bude organismus zahlcený čipy. Stačí magnet a vést směrem dolů a dozadu 🙂

                Ale tyhle divný post- covidový stavy má v mým okolí hodně lidí. Zvláštní co ten mizera umí s tělem udělat. Snad to někdy odezní


      • homeles8

        Ban byl zasloužený

    • Jack1947

      To se nedá napsat, co si zač :D  ale jestli ti vyhovuje podobně dystopické místo tak prosím 😉

      Jinak kritika je obousměrná a neměla by se snažit vymazat to jen naokraj 😊😋

  • Tak to je hustý. Oni povolí reklamy z kterých mají peníze a když je vidět nechcete (protože víme, že otravujou), tak jim taky zaplaťte... co lidi nevymyslí...

    • Anon-ym

      Tak to je hustý, člověk, co dělá práci by z ní chtěl žít.

      Ne vážně, co teda chceš? Aby ti tu dělali lidi full-time práci zadarmo?

      Buď budou žít z reklam, nebo za servis budeš muset platit přímo. Máš na výběr.

    • Jak přesně si myslíš, že tady obsah vzniká? Zadarmo?

  • toka

    Konečně... Ty reklamy zde byly fakt agresivní, otravný a neskutečně rušivý.

    • Jack1947

      Hlavně zpomalujou celej web😬

  • Gulivera84

    Ono to funguje, moc dekujem, konecne video bez reklamy, ikdyz leto 2020 a 1:20 reklama na HBO a cartoon network, to trauma uz nikdo nesmaze

  • No tak uvidíme jak to bude fungovat. Jsem taky zvědavý jak rychle se připíše platba. Trpaslíci co běhají mezi účty s penězi v KB jsou totiž někdy děsně líní.

  • unicz

    @redakce Nejsem si jist sémantikou. Donate (dar) by neměl zajišťovat nějakou protihodnotu, je to....dar ;) Asi se tedy bavíme o příspěvku nebo předplatném?

    Ad filantrop - asi by bylo fajn mít možnost, na co přispět. Např. konkrétní HW (často čteme výmluvy, že nemáte AMD GPU např.) a také by tím čtenáři asi trochu usměrňovali obsah redakce. 

    • ales.smutny

      Donate je spíš odkaz na původní systém, který už je spoustě čtenářů známý :) Ale možnost daru je v něm také zahrnutá :))

      Konkrétní HW budeme vybírat my sami, protože jde o věci, které budeme využívat každodenně a mají prioritu.

  • cNNk

    5 let ... no uz se mi blizi 20 let :D


    • Jack1947

      Ja skoro 10 -.-

      • Jojo, hádky s Jackem, to byla klasika.

    • Inquisitor

      Jo ty dřevní doby Tiscali, to bylo něco. Hlavně ty diskuze:D

      • Lukyz

        Když se mrknu zpět do 2011, tak se mi ten desgin beztak líbil víc 💖

        • Inquisitor

          To jo, ale zase lepší než kolem roku 2000:D

    • MishKonn

      Ku*va a to jsem si myslel, že já mám hodně. 😂

      Takže jo, víc badgů než 5 let FTW! 

  • kulhy_parici_spici

    Now we are talking business. :) Díky!

    P.S.: Taky doufám, že budou vyšší tiery pro The Elders Accounts. Už mi táhne na 10. :)

  • panther7

    Konečně! Hotovo! Předplaceno! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit