Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc to neni pod inzertni casti??? Ze by to kluci delali zadarmo, z presvedceni??
    • Recenzie tiez nikto nepise zadara a co?
      • V kvalitnich mediich oddeluji PR cast nebo komerni sdeleni upozornenim, tak se jen divim, ze tady to neni, ale pokud sem se vas nejak dotkl, omlouvam se
        • Kecas nesmysly.
  • Rhulad
    Ta hra kdyby byla tak ještě rok a půl ve vývoji, vykašlali se na old-gen, který dosti sráží grafiku, tak jsme mohli dostat nejlepší hru vůbec no. Bohužel se nestalo.
    • Vogon
      Pochybuji, že by je konami nechalo ještě rok pracovat, co jsem slyšel tak Kojima rozhazoval prachy jak školačka na nákupech(A nezapomínejme, že poslední dobou konami naprosto šílí.). A mi osobně přijde, že hra vypadá hodně pěkně, a navíc je i na konzolích v 60fps, což je super(Hlavně když to srovnáme s zaklínačem na konzolích, jeho texturami jak z roku 2010 a sub 30 fps, to i ten MGSV na last genu vypadá lépe.). Radši budu mít 60 fps než o trošičku lepší grafiku, což stejně nepoznáš, pokud hraješ normálním tempem a nečumíš se v jednom kuse na textury.
      Jinak uvidíme jak to bude s módy na PC, myslím že do roka a do dne budou módy, které grafiku podstatně vylepší.
      • rhaegar
        tak Zaklínač to je vskutku mistrovský kousek mizerné optimalizace, proto to neporovnávám s tím nejhorším, ale Metal Gear má problémy se vzdálenými texturami a občas je to jakási jen LOD 2D textura, což mě připomnělo Dark Souls a Heide's Tower of Flame a tamější skaliska, ale abych jen nekritizoval, tak změny počasí jsou skvělé, a když je mlha nebo prší, tak to vypadá fakt skvěle + jak píšeš je přijemných 60 FPS, ale na tohle nejsem nějak háklivý, jelikož střídám teď Metal Gear a Bloodborne, tak vážně nemám problémy ani s 30 FPS v Bloodborne.

        Pff. Old Account...
        • Já jsem na to právě taky nebyl háklivej, nějaký FPS jsem vůbec neřešil (a vlastně neřeším ani teď), ale to pár tejdnech hraní novýho MGS jsem včera zapnul po delší době Bloodborne a byl chvíli rozčarovanej z toho trhanýho obrazu *4* ale pak si zas oči přivykly a přišlo mi to normál.
    • Kozy
      Myslim že na tom pracovali hodně dlouho. Řeknu dto znova, Kojima je mizernej scénárista. Bez Fukushimy stojí MGS za prd. Úpadek byl znát už ve 4 a V v tom krásně pokračuje, možná odchod Kojimy Metal Gearu prospěje.
      • Rhulad
        Ne, spíše potřebuje dohled, aby ho někdo usměrňoval a krotil. U posledního dilu není na škodu, že není úplně narativní, čili aspoň nechává prostor hráči.

        Samozřejmě že na tom pracovali dlouho, možna i proto hra zastarala, graficky je to hodně nekonzistentní viz Africa.
    • Bože ty si tak hloupej a omezenej, staré konzole můžou i za přiliv uprchlíků viď?
      • Rhulad
        Vlastně máš pravdu. Inteligentní člověk jako ty mně otevřel oči a grafické jádro z roku 2005 a půl giga paměti rozhodně nebrání udělat lepší grafiku.
        • Jsi tak hloupej nebo to ze sebe děláš? Že vývojáři neudělají pořádnou verzi zvlášť pro nový hardware není chyba toho starého ale lenost vývojářů. Ale vysvětlit to blbovi jako si ty to očividně nelze...
          • Rhulad
            ach inteligente, to si opravdu myslíš, že hra která spolykala 80 mega, bude dělána pro každou platformu zvlášt *15* *15* *15*

            Prudce ale sakra prudce inteligentní *3*
            • Rhulad
              Už ti praská žilka? Kde nadávám na staré konzole? Pro tebe je ekonomika sprosté slovo co? Když se vývojáří rozhodnou udělat hru pro všechny platformy, tak musí něco obětovat a jsou to buď peníze, čili že budou dělat každou konverzi zvlášť a vývoj hry se tak logicky prodraží, což se v podstatě neděje a nebo obětují grafické pozlátko a na nových zařízení jen zlepší dohled, trochu textury a hotovo a to je případ i Metal Gearu.
            • Ty si fakt omezenec, jo máš pravdu, nadávej na staré konzole, tvůj mozek na víc evidentně nestačí, čau.
      • Nebuď směšnej. Za ten můžou nový konzole. Ty totiž v Africe a na Blízkym východě nemaj, takže všichni táhnou do Evropy, aby si je tu mohli sehnat. To dá přece rozum.
  • A co třeba nám páni redaktoři předvést Rainbow Six co je v betě? *5* *14* *1* *1* *1*
    • Tak jsem si říkal,že vás trochu potrolím a nepovedlo se :( *1* Tak aspoň sdělím své dojmy z bety: Nehrál jsem předchozí Rainbow Six,pouze viděl(Vegas 2) a taky SWAT 4 a v porovnání s tímto,mi to příjde o dost méně taktičtější,ale že by z toho bylo COD,to zase ne. Je to více akční a ta destrukce je pěkná,bohužel oproti E3 2014 je to teda pěknej šit,pač to tak vůbec nevypadá a destrukce jde jen pouze u některých materiálů a probourat se podlahou jde jen u takových poklopů a ještě někde náhodně.*7* A optimalizačně to jede celkem dobře,hraju na notebooku na medium s high texturama a mám okolo 35-50 fps,což je na betu a Ubisoft *1* *1* slušné. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit