Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ChyrenCZ
    Tak já se těším na to, až budu studovat soubojový systém a doufám, že budu za to odměňován. Jinak grafika se mi moc líbí. A jsem velmi zvědavý na rozmanitost prostředí. Taky bych chtěl mít v pokročilé fázi hry kolem sebe nějakou skupinku a přidat se na straně Husitů v bitvě proti Křižákům. Uvidíme, co s příběhem. Dostanu se do hradu? Budu řešit nějaká morální dilemata? Setkám se se zástupci cizích mocností na tomhle území? Naučím se něco zásadního z tehdejších poměrů ve společnosti, uvědomím si, že život v té době závisel velmi úzce na komunitě a její soudržnosti? atd. atd. Těším se. MOC. *5*
    • Budes tak maximalne resit, proc se ti zasek mec o neviditelnou prekazku, jak je mozny, ze tech chlap, co si ho uz 5x zabil zas vstal z mrtvych (podle Vavry to jinak udelat nejde) ... a az dojdes na okraj lesa, zobrazi se ti hlaska, ze pokracovani v dalsi epizode.
    • USER47
      Husiti tam vůbec nebudou, vždyť se to odehrává v roce 1403...
  • Drzim palce, at hra dopadne podstatne lepe, nez jak zatim vypada a neskončí trapným a dehonestujicim fiaskem, jake jsem predvidal...
    • U bety se bavím víc jak u F4, nebo DA:I. Tohle bude sakra dobrá hra a opět někdo světu ukáže, že češi(samozřejmě nejen češi jsou ve studiu), umí :) Respektp Vávrovi.
      • Počkej si na bojovníka proti "nacionalismu"
      • Tak zrovna DA:I byl akorát naleštěný odpad
        • spíše W3, Dragon Age má v pohodě combat oproti W3, je tam slušná politika, funkční RPG systém, lepší A.I atd..
          • Mě právě přijde, že W3 má krom tebou zmíněné politiky, rpg systému, AI lepší i ten combat
            • Každá hra něco kopíruje / z něčeho se inspiruje, i ten tvůj Dark Kotouls...
            • lol *15* A.I tam není vůbec, combat je sice subjektivní, ale W3 jenom trapně kopíruje Dark Souls od druhého dílu a to ještě nepovedeně, Dragon Age si jde aspoň vlastní cestou a máš tam více povolání a více možností.
      • Tak ono bavit se u čehokoliv víc než u DA:I není žádnej kumšt, to i piškvorky mě chytly víc
  • Je to moc hezky a nevadi mi ani to unyle tempo, je lepsi pro prilezitostniho hrace jako jsem ja, kdyz do hry vklouzne bez zbytecneho stresu. Ksichty postav vypadaj na stredovek akorat, snad bych je vice umazal a obleceni udelal opotrebovanejsi, ale mozna je to zdani cistoty zpusobeno kompresi videa.
    Cekal jsem vic od animaci, obcas pusobi trochu drevene, jakoby zavan starych adventur. Ale neni to zas tak spatny.
    Snad nejvic mi na tom videu vadi slovni doprovod obou panu, nic ve zlym, ale je to infantilni, rekl bych ze oba by meli mit toto zivotni obdobi uz za sebou. *1*
    • Animace, obličeje a všechno bude vylepšeno. Oblečení se bude špinit a poškozovat postupně.
    • Magister_Peditum
      Ksichty nejsou finální.
      • Máš na mysli KCD nebo Honzu s Pavlem??? *2*
    • ravux
      Ty postavy budou ve finalni verzi kvalitnejsi, v bete jsou pouzity mene kvalitni placeholdery.

      Mne se ten projev naopak libi, je to takove prijemne a mnohdy zabavne odlehceni. A nezapominej, ze Honzovi je teprve 16 (i kdyz vsem tvrdi, ze je starsi a dokonce si poridil falesny zrzavy vous)... *3*
      • V tom pripade to neni beta ... mimochodem, temhle kecum ze to ve finale bude OK jeste nekdo po poslednich 5 letech veri? Ve finale to totiz bude o tom, ze aby se to na konzolich vubec hejbalo, tak se z toho bude muset 1/2 vizualu vyhodit, a nikdo nebude udrzovat dve verze, takze se to vyhodi i na PC, zduvodneni uz se nejaky najde (jako lepsi herni zazitek ... a jiny plky).
  • Beta mi na very high jede 30 FPS v prumeru a na High kolem 40 FPS takze nic moc ale rozdil mezi neni nijak extremni..nicmene rika se ze to neni optimalizovane..

    myslim ze soudit hru podle bety je stejne blbost..a podle me to mela bejt jen dalsi alfa verze zatim nic extra...ale krajinka to je pekna a rad sem se tam jen tak prochazel.....

    jeste co bych dodal tak ta anglictina tma proste taha za usi hruza...a pak kdyz tak placaj cesky jmena tak to je brutal....
  • Magister_Peditum
    Včera jsem to chvíli zkusil, než mi hra spadla, ale řekl bych že zatím dobrý. Jen by to chtělo ten svět trochu víc oživit. Víc npc, klidně i nějaké náhodné chodce na cestách. Taky nějaká hospodářská zvířata. Slepice jsou fajn, ale nějakou tu kravku nebo čuníka by to pro dokreslení venkovského života chtělo. Souboje nejsou špatné, ale AI je tragická, taky by to ještě chtělo doladit animace přechodu v postoji držení meče.
    • Takze tak minimalne 3-5 let dalsi prace ...
  • Hodina a půl nudy - původně jsem je chtěl v den vydání podpořit, ale tohle nekoupím ani ve slevě, větší hrůzu jsem snad neviděl. A když vidím tu spoustu věcí a nedodělků, tak to neodladí ani za dva roky. *11*
  • Vzpomínáte si, co lidem vadilo (mimojiné) na Fallout 4? Ty možnosti v dialozích, kdy není jasné, co postava řekne. Kdo se nepoučí z chyb je odsouzen si je zopakovat... akorát na to spíš doplatíme my, než WarHorse *7*
    • Meow
      S tímhle naprosto souhlasím. Nicméně to tady je mnohem lepší jak ve F4, kde bylo mnohdy ano/ne/sarkasmus a nevím co ještě. Ale doufám, že na to dokáže někdo udělat mod, fakt nechápu, proč to takhle dělají.
    • Jo, to mi vadí taky. Chci přesně vědět, co postava řekne, než zvolím možnost.
    • ravux
      Ja bych to nevidel tak tragicky. Nekde mas na vyber konkretni vety, nekde jen temata. Ve starych adventurach byly jen ikony a nijak to neumensovalo kvality vlastniho scenare, ktery jsi potom otevrel. U zmineneho Falloutu 4 to byla uz jen takova posledni kapka k tomu, ze to a) neni fallout b) je to debilni hra.
  • ucho
    https://www.youtube.com/watch?v=tafARqQtCek

    no zatím stále nic moc.
    • Ze hry se stala tahovka *15*
  • Není pravda, že Přibyslavice už neexistují, každej rok tam jezdím na chatu :-D nachází se v okrese Třebíč, kraj Vysočina :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit