Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra je super... ale je proste pro hrace co hrali gothic hry, a pro ty co umeji tenhle styl hrat... na video recenzi je bohuzel videt, ze recenzent nezna mechaniky gothicu ani si poradne neprozkoumal moznosti, ovldanai atd.... jinak hra je zatim hodne zabavna, jedu 12.level, tezky to je, dlouho jsem jel bez spolecnika, takze tuhy, s nim uiz to jde lip... jinak k soubojum, s vyuzitim jetpacku se daji hodne zvysit svoje sance, par seknuti, kdyz dojde stamina, jetpackem nahoru, za chvilku stamina ok, na zem, par seku, lahvicka zdravi atd...takhle se mi podarilo udolat par pro me v cca 6.urovni nezdolatelnych potvor :D
  • zaty
    Kdybych zrovna neměl co hrát, si bych to koupil. Takhle ale počkám na lepší cenu.
  • nekromant33
    jak je to se světem, žije aspoň trochu jako v Gothicu, přinejhorším jako v prvním Risenu, nebo jsou ty NPCčka přibitý a mrtvý jak v Risen 2?
  • Souhlas. Podle me tu videorecenzi trochu uspechali. Pusobilo to na me, ze pan recenzent zacal nedavno hrat, je nekde na zacatku a nezna jeste uplne presne vsechny mechaniky.
    Co se hry tyce, urcite me bude bavit (stejne jako vsechny gothicky a riseny), ale dam jim par mesicu na odstraneni bugu a doladeni cestiny (za kterou moc dekuju).
    Mimochodem ten plesatej pan, kterymu se to ocividne moc nelibilo, by udelal dobre, kdyby tak neresil jak se co vyslovuje a nesnazil se bejt tak hrozne cool.
  • Chceš srovnávat tunel na 5 hodin s openworld na 80? Jako opravdu?…
  • Tak Grafika Hellblade? V kolika lidech to dělali? v 11?
  • nevyšlo vůbec nic, Elex je jediný klasický RPG co vyšlo, co má trochu normální setting.... Ringed City je božské...
  • A já myslel, že se počítá jen ta platforma, co má nejvíc recenzí, což je PC. Ale to se asi teď nehodí do krámu...
  • Pokud má u jména lebku, tak je to ta samá potvora na high level, proto tam je, aby jsi se případně vyhnul. Ale ze všeho nejvíc mne naštvalo, že to neví recenzent. Spolu s tím odpověděl na půlku otázek špatně a na druhou polovinu to ani nedokázal. Recenzi i gamesplay jste měli dát Miloši Bohoňkovi, ten totiž ví, kdo je legendární Mud a hlavně ví, že team o dvaceti lidech těžko zvládne v této velikosti animace, grafiku, interface atd. na jedničku a přesto jim za excelentní hratelnost fanoušci utrhají ruce a hlavně v klidu zaplatí vývoj dalšího titulu. A pokud jste někdy slyšeli s Piraňemi rozhovor, tak víte, že to je všechno co chtějí. Nejsou EA nebo UBI, ale jen parta postarších nadšenců, kteří dělají co baví je a jejich fanoušky. A v roce 2017 jde o unikátní přístup, který bez debat podpořím 50 éčky jednou za pár let.
  • Ringed City mě teda jako hráče rpg nezaujalo vůbec, ale tak naštěstí byl tenhle rok na kvalitní rpg celkem plodný, takže si nestěžuju.
  • P.S.
    nahodne jsem proklikal video a Adam všude remcá, že to není AAA. Podle mne to není zas uplne spravedlivý prístup, je k tomu pristupovat jako k B nebo AA. Ona cena 49€ taky není zrovna vysoká, bežne AAA tituly stojí klidne i 60€.
  • ten svět vypadá fajn, atmosféra a tak nějak je to i tím, že vůbec letos nic pořádného nevyšlo v oblasti RPG(krom Ringed City), co by mě zaujalo a právě Gothicy a první Risen mám moc rád.
  • ta hra mně spíš než těžká připadá hloupě navržená, hodnotím dle videa, tak tam nějaky prasopec má milion hp a tebe dá na dvě rány, pochopil bych to samozřejmě od nějaké vyšší ligy monster, ale základní potvorák s tolika hp? Pak je tam ta skoro stejná stvůra, kterou daš na dvě rány.
  • http://www.youtube.com/watch?v=7VFZXkf9rxY&t=6m40s

    cca do času 6:44, jak se snaží vylézt na breh

    To opravdu v dnešní dobe není možné udelat animaci jak postava zdolá zhruba pulmetrovou prekažku? Dalším problemem je stísnena krajina kde je vše namačkáno na malém prostoru a obtížná uveritelnost sveta. Sry ale jakkoliv to muže mít dobrý pribeh a rpg mechaniky tohle se proste v roce 2017 nedá akceptovat.
  • owny
    Už se na to těším. Když tak čtu některé přehnaně negativní recenze, jak tomu vytýkají kromě bugů (oprávněně) i takové blbosti jako špatné quest markery, špatnou minimapu, nemožnost customizovat postavu, že vás rozseká na začátku hry kde co a celkově vyšší obtížnost, tak mě to přesvědčuje ke koupi víc, než kdyby to mělo 10/10 Console Player GOTY Award.
  • Pokud jsi viděl celé video, tak potom nevím co s Tebou je. Hra je opravdu otřesná, nudná, nepěkná, šílenost.
  • Ja nie som Hnisavec. Nikdy netrollujem.
  • Ved to je totalne trapne. Vsetci to hraju tak ze nalakavaju monstra na straznikov pri brane, nechaju bojovat followera, alebo zbabelo vyletia jetpackom kdesi na strechu a odtial strielaju. Toto ma byt hranie RPG?
    Stalo sa mi ze troll vyzabijal siedmich banditov a odisiel. Co po nich zostalo? Cigarety a toaletny papier. Tak oni do trolla sekaju mecmi, strielaju lukom a potom co ich za.ebe, tak ostanu hole mrtvolky? Tie zbrane sa co krva vyparili? No demencia...
  • Zaklínač není doladeny snad do ted... a celkove by hra mela vyjit bez bugu, u této hry se to dá pochopit, je tam menší rozpočet, u velkých her, kde nefungují ani questy atd je to průserr.
  • Hnůj v herním světě. Absolutně nudná hra, nestojí ani za 10éček. Ale dneska je kvůli každé hře boom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit