Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže broders in arms mají lepší sp než tohle, chlape, ty si tohle NEHRÁL, si akorát zamidrákovaný, a nejlepší nejlepší MP FPS současnosti Red Orchestra?!? Běž se zahrabat... tohle asni nemůžeš myslet vážně.
  • Jack1947
    Vz57 ale ano *3*
  • Jack1947
    Waffe28 taky neznám ale to jsem neznal ani German Walther toggle action shotgun ( ve hře se to jmenuje jen Toggle action) třeba překvapilo že původně Mp18 tam je jako normální ruční kulomet když jinak ho v 30 letech měli hlavně stíhače. Toggle action shotgun ale nevím jestli ve skutečnosti měli zápalnou munici to mi příjde jako blbost i když kdoví.
  • MP28 byla brána jako zbraň druhé kategorie a sloužila zejména policejním složkám. Je možné, že se někde ocitla v boji, ale rozhodně ne masově. Primárně byly jednotky vybavený MP38 a MP40 a těch bylo dost, takže řadová pěchota rozhodně nemusela k policii nebo do muzea pro MP28
  • Na MP určitě Red orchestra/Rising storm, pokud zmiňuješ WW1 tak Verdun, u SP mě z WW2 napadá snad jen brothers in arms, tam je to bohužel docela slabota.
  • Wait, tak co je podle tebe v soucsnosti nejlepsi fps jak sp tak mp? (Jestli reknes bf1, tak tvuj nazor nema hodnotu)
  • Jasně že bylo dávno překonáno, ale rozhodně ne tímhle. Psalo se tu jen, že ve své době bylo CoD 1 zázrak, tohle je v nejlepší šeď a průměr. Nic revolučního.
  • K te diskuzi o moralce ve videu: ja pamatuju jak se kdysi resili najemne vrazdy v prvnim hitmanovi nebo GTA San andreas. Asi postupne otupujeme. Ale moc bych to neresil, je to jen hra a dneska jsou i nektere tituly hodne pres caru. Takze bych kampan za Nemce klidne dal a dokonce by to byl i namet na zajimavy pribeh o pohnutkach radovych nemeckych vojaku a moznem vnitrnim boji (jestli vubec nejake vycitky svedomi meli). Jak Lukas zminil tu teroristickou misi z MW, tady by mohla byt mise kde se dopoustite valecneho zlocinu a mohli byjste si vybrat ze neuposlechnete rozkaz napr. a zastreli vas.
  • Mě jde spíše o to, že se k prvním dvoum dílům přistupuje jako ke svatým grálům, které nelze překonat. Ale ony už dávno byly, a nejen tímhle dílem. Nechápu jak může někdo říct, že toto není nejlepší díl. Dávají moc velký význam nostalgii.
  • Já to beru jako přirozený vývoj, ohledně použití správné techniky v dané situaci. Ono se to i odvíjí od stále většího povědomí o ní. Stačí se podívat na váleční filmy z 50-70 let. Často je vidět soudobou techniku, kterou se tvůrci ani nesnažili moc maskovat, protože prostě to byl tank a málokdo tenkrát poznal, že místo shermana tam jezdí chaffee a místo německých tigerů je tam americký M48 patton. Dneska už si filmaři dokáží sehnat i skutečného tigera nebo alespoň postaví věrnou maketu. To samé ve hrách. Dříve se také člověk spokojil s jedním anonymním tankem nebo samopalem, a i ve hrách se postupně technika zpřesňovala, tak nevím proč je to teď najednou problém a chceme se zase vracet k anonymní technice nebo neodpovídajícím modelům a zařazení.
  • Jste všichni akorad rozmlsaní, hra má chyby. Srovnáváte to se starýmy dily, ktere jich meli mnohem vice, a nejake historicke nepresnosti nikdo neresil, uzivali jsme si hru. Ted akord pindate, kritizujete, faktem ale zůstava, ze je to jedna z nejlepsich, ne-li nejlepsi fps co se da dnes koupit. Jedina fps co me zklamala a litoval jsem že jsem někdy spustil byla bf1 ( to byl humus). Vypnete hlavu a uzijte si to.
  • jamar28
    No ale vždyť to je ta pointa - tobě je úplně u zádele co tam je blbě. Ale je tu množina hráčů, kterým to jedno není a právě ty to odradí. Takže proč tam musí vývojáři cpát ruské samopaly Němcům? Hráčům jako ty je to fuk, hráče jako třeba já to akorát znechutí.
  • Ale proč ne žejo ;) až to bude na steamu za 200kč tak možná, možná zkusím :D
  • Kucííí hrajem si tady na vojačky, ale nekomu z toho tady hooodne mr daaa *1*
    Je to CoD ko žadnej simulator, ale na Codko se proste nejlip nadava ptž je to trendy, a když de o 2. svetovou je to tady samej odbornik.
  • To, že si toho nevšimneš ty neznamená, že to jiní musí pauzovat.
  • no ja nevim ale asi pul roku před vydanim se autori rekli ze to bude hrozne moc autenticky....
  • pri tej rychlej akcii si to musia snad pauzovat ako v nejakom rpg Baldurs Gate a Pillars eternity aby si vsimli kazdy jeden detail ktory nesedi s historiou.

    Zapnem to, zahram si vybornu zabavnu filmovu hru. Nieco ako dlhsi film na dva dni, a idem hrat multiplayer. Absolutne neriesim detaily kto ma aku dobovu uniformu apod. Ja chapem ze takym historikom chyba kazda jedna hra z ww2 a teraz moc v kurze niesu.
    Nech si pozru radsej dobry film
  • Jack1947
    To mě docela překvapilo že Němci a mají špagin a simonov svt atp... ale zdá se že něco na tom bude.
  • 26 ale na zhruba 13 000 německých zbraní.
  • Zajímavá kniha. I potvrzuje to co jsem napsal. Na celou divizi poměr zbraní - puška vs ostatní zbraně ccz 8:3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit