Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • da se hrat i na klavesnici?
    • řekl bych i celkem plnohodnotně
  • Jak je zde velký vesmír oproti Eve? V Eve jsem potkal řadu lidí a zde to vypadalo jako, když se hraje sing. Nic. Nikde nic a to se hrálo skoro 2 hodiny.

    Proto se ptám, jestli se někde píše jak je velký Eve vs tohle a také kolik to hraje lidí v Eve vs tohle.

    Dík
    • hráči jsou rozpoznatelní o proti Ai už na radaru, potkávám hráče prakticky v každém systému ve známích systémech. nevím jestli sem měl štěstí ale ještě jsem nepotkal opravdu piráta :-)
    • EVE by měl mít +- 4000 systémů (klasické systémy + wormhole systémy) a Elite má 400 miliard systému.
    • K prvni otazce - cela nase galaxie. K druhe otazce - podle poslednich znamych cisel asi 300k+ hracu.
      • Docela by mne zajímalo, jak zpracovali galaktické jádro. Jestli se tam nachází Sagittarius A*.
        Jinak do toho asi těch 40 éček vrazím. Holt nepůjdu dvakrát do hospody *4*
        • ogami
          https://www.youtube.com/watch?v=cWKlm-vT6Rc
          • Coffin.Corner
            Tak to mě zklamalo. Kde je všechna ta zářící hmota?
            • Coffin.Corner
              Hidden: Tak to už je mnohem lepší :)
            • Po poslednim patchi vypada Saggitarius A* o dost jinak, lepe ;)
              https://www.youtube.com/watch?v=5uViCxDy3Gg
            • Coffin.Corner
              Tak alespoň trošku se mohli držet fyziky. Já právě myslel že samotná díra bude neviditelná a její obrys bude znázorněný vtahovanou hmotou...
              Ten objekt na videu vypadá jak Hvězda smrti po výpadku proudu *4*
            • ogami
              Ty jsi nekdy cernou diru videl, nebo jaka je tvoje predstava o jejim vzhledu? :) I kdyby tam neco kolem cerne hvezdy zarilo, tak je silne diskutabilni, zda by to bylo mozne videt lidskym okem. Todle je take to, co se mi na Elite libi nejvic ... nesnazi se z vesmiru udelat internetovou galerii fotek mlhovin a cernych der.
  • Zdravím, o Elite: Dangerous už nějakou dobu přemýšlím. Je ta hra přístupná i lidem, kteří s vesmírnými simulátory nemají žádné zkušenosti? Respektive jsou ve hře nějaké tutoriály, které naučí hráče ovládat loď, nebo vás to jen posadí do kabiny a na všechno si musí člověk přijít sám?
    • Jsou tam treninkove mise kde si muzes vse vyzkouset.
      • Tak to je super, díky za odpověď.
  • up_er
    super kombo Petr a Lukas...dobrej dil *3*
  • Normálně Games play moc nesleduji ale Elite už mám dlouho v hledáčku. Kluci ten úvod byl famózní, naprosto se ke hře hodí a okamžitě jsem si vzpomněl na Vesmírnou Oddyseu (film). Já jsem jeden z těch co má doma Hotas Warthog + Saitek pedály a obecně mám rád letecké/vesmírné simulátory. Jediné čeho se obávám, že to bude neskutečný žrout času. Za mě palec nahoru. Každopádně budu o Elite vážně přemýšlet.
  • Ahoj, jak je ve hře řešena smrt?
    • pust si lets play...
      tak vazne.. vrati te na posledni stanici.. takze no smrt.. jen naklady na novou lod.. coz neni tak hrozne.. je automaticka pojistka, ktera se plati po zniceni lodi.. pokud na ni nemas je tam jeste pujcka do 300k.. ale pokud te zniceni lode stoji 5M jako me.. tak ti pujcka nepomuze.. takze letat jen s tim co si muzes dovolit ztratit.. stejna poucka jako v EvE ;)
  • Bude ten stream s Lukášovým tátou rychleji od oznámení,než tam dotáhli Petra od jeho slíbení? *1* *1*
    • Jeho otec nemá rád hry a pilotovaný lety, tak co myslíš? *1*
      • je to skoda miluju cokoliv kde pan Grygar st. je.. ten clovek je bedna a skvelej vypravec *5*
        • Stejně zvláštní ten rozdíl mezi synem a otcem. Jak se to někdy povede.

          Grygar st. je vědec, a řeší fakta, hledá pravu a přináší výsledky.
          Grygar ml. Zase nějaké obecné kecy, hipsterské kecy, rovnoprávnost všeho a vůbec debaty na obecná témata a nějaké pocity.

          To by byla konfrontace :) Ten první se alespoň snaží přijít věcem na zub a protože řeší věděcky fakta, tak z toho může vypadnout i výsledek který je prostě pravda.

          Jinak borců, kteří v ČR řeší vesmír je více.
          • Ehm, kazdy se snazi prijit vecem na zub ve svem oboru a obema to jde vyborne a patri v nich mezi spicky. Mimochodem, jak vis, ze Grygar senior nepodporuje treba rovnopravnost... A co je spatneho na pocitech? Jo a jeste co jsou prosim pekne ty "hipsterske" kecy? Je nejaky manual, podle ktereho se to rozlisuje nebo jak.
            • Podpora formou pozitivní diskriminace a kvót je špatná. O hipsterech si lehce přečteš na internetu. A rovnoprávnost není absolutní. Mají například být ženy v profesionální armádě a ve všech složkách jako muži? Je nutné tohle mít i když fyzicky nejsou k tomu předurčeny a je nutné zavádět spešl uniformy, záchody, místnosti atd. a tím brát prachy od daňových poplatníků navíc? Tedy komplikace a umělé prosazování rovnoprávnosti, které nemá praktický smysl a stojí prachy.

              A na citech je špatná jedna věc. Často jdou proti pravdě a lidé je upřednostňují. Řekneš, že černoši se nejvíce podílí na kriminalitě a co se stane? Černoch aktivuje svoje city a pravdu označí za rasismus...To je chyba. Řekneš, že vědec z ESA si může nosit tričko jaké chce i když tam má nějaké ženské které jsou polonahé z komixu a co se stane? Některé ženy aktivují city a označí to za sexismus. A takto to pokračuje dále a dále..I když to není pravda a lze to dokázat. Tedy pořád vedou city nad pravdou a lež nad pravou, protože dokázat někomu kdo tě obviní, že nemá pravdu i když to je jasné, je běh na dlouho trať skrze soudy...

              Takto to vidím v jeho komentářích a recenzích. Já, jsem to cítil takto, měl jsem tam takový pocit...Ty jsi nepochopil ten pocit...Ten kdo hledá pravdu v nějakém oboru se na city nespoléhal. A nějaký známý umělec nehledá pravdu ale snaží se nalákat publikum na svoje díla. To se nedá srovnávat se vědou.

              Proto to uznání danému vědci.
              • Reakce na příspěvek:

                Aktivujes city *15* boze ty jsi komik. Exaktni veda a hodnoceni zabavy jsou dve dost odlisne veci... Zabavu asi nezmeris logaritmickym pravitkem vis. Takze tam pocity a jejich popsani a zasazeni do souvislosti samozrejme patri. A ty recicky o rasismus nebo o armade jsou taky dobre ufo... No, bylo by zajimave, co by ti na zrovna stary Grygar rekl. Vzhledem k jeho inteligenci bys myslim s tim svojim povrchnim videnim sveta dost utrel *3*
  • Bude ten stream s Lukášovým tátou rychleji od oznámení,než tam dotáhli Petra od jeho slíbení? *1* *1*
    • pan Grygar st. je už dost dospelej a vyspelej na to aby ho zajimaly hloupe hry, takže nejspíš neprijde
    • no bylo by to pekne ale o tomhle se jen bavili a neslibil to, nebo ne?
  • Vidět nadšeného Poláčka se jen tak nepoštěstí. Ve Fight clubech většinou sleduje ntb a vypadá to, že dělá něco hrozně důležitýho :D Úvod super a L. Grygar jako obvykle s excelentním mluveným slovem (nedělám si srandu). Díky za super games play. Moc mě to bavilo.
    • Vyřizuje elektronickou korespondenci komise pro integraci Moraváků. *15*
    • >Grygar jako obvykle s excelentním mluveným slovem
      >Grygar

      Total autism detected !!
  • Presto ze se v te hre "nic" nedelo skvele jsem se bavil a obcas se prisihnul s usmevem od ucha k uchu:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit